1

@TR3YWAY Ale różnica jest taka że na PO mamy Desta i SR. Szału nie robi…

0

To się robi męczące, ile razy można powtarzać że to za ile sprzedaje się piłkarza zależy nie tylko od umiejętności ale również pozycji klubu sprzedającego. Kluby z Anglii mają kasy jak lodu i im zwisa 10-20mln euro, my liczymy każdego euro cent

0

@tristan87 ale pokazał zdjęcie plakatu w barwach PO xd

0

@Emhyr Dembele po prostu chce mieszkać w muzułmańskim, francuskojęzycznym kraju. Wybór prosty.

1

@Ironman Wiesz... my na PO mamy Desta i SR. Z całym szacunkiem ale gorzej nie będzie.

1

@Lordzi A to jest klasyka, taka sama zasada z wychowankami, 17 lat i potrafi prosto kopnąć piłkę? Od razu do 1 składu, drugi Messi, Xavi, Iniesta. Potem rynek weryfikuje, idzie taki młokos na wypożyczenie do klubu la liga i kończy 3 lata później na cyprze.

4

@against_modern_football No spokojnie, jest jeszcze Kounde.

1

@Artysta9 no właśnie problem w klubie, bo przepłacaliśmy zawodników. Gdyby taki Lenglet zarabiał 8mln brutto a nie 16 to dawno byśmy go sprzedali a nie bawili się w wypożyczenia. Już nawet legendy krążyły że Bartomeu rozdawał kasę na prawo i lewo, wystarczyło przyjść i powiedzieć że chce się więcej.

6

@Artysta9 oj chłopie w jakim Ty świecie żyjesz xD jak ktoś dostanie kontrakt na mocy którego ma zarabiać kwotę x przez 5 lat i w trakcie trwania umowy wyjdzie że daje dupy to będzie pilnował kontraktu 3x bardziej bo wie że już takiej kasy w życiu nie zarobi.

0

@Artysta9 prosta sprawa, mamy masę przepłaconych zawodników. Zawodnik x zarabia w Barcelonie 2x tyle ile powinien. Klub który chciałby go sprowadzić musi mu zaoferować pensję przynajmniej podobną. Nikt nie odejdzie mając 4 lata przepłaconego kontraktu w Barcelonie… Na szczęście sprzątanie po Bartomeu trwa.

0

@szkutnik91 wiadomo ile płacił Bayern?

14

no to kiedy ten Silva? bo jeszcze w kolejce Cancelo czeka.

2

@BartqRKO Podajesz statystyki z ligi jedynie. Vini ma w całym sezonie 44 G/A w 4759 minut ale już odejdźmy od tych suchych statystyk. Zwróć uwagę jak Dembele notuje liczby. W lidze 12 G/A w 1410 minut ale aż 4 z G/A to był jeden mecz. Dembele zagrał w 25 meczach ligowych, G/A zaliczył jedynie w 8 z nich! Oczywiście nie wszystkie zagrał w pełnym wymiarze ale problemem oprócz kontuzji jest również to że on zagra 1 kapitalny mecz i potem 4 beznadziejne.

Argument niebronienia jest trochę przerysowany, wiadomo że każdy zawodnik coś daje w obronie i wiadomo że skrzydłowi bronią mniej, jednak wkład w obronę między Dembele a Raphinhia jest na tyle duży że pokusiłem się o takie stwierdzenie.

0

@kodi77 Nawet jakbyśmy sprzedali za 150mln euro to City nie odda Silvy. Oddali już Mahreza, odszedł Gundogan a rok wcześniej też mieli wietrzenie szatni.

0

@PatrychoO Bo nasza pozycja negocjacyjna była taka: "Dembuś weź zostań jeszcze sezon albo dwa, bardzo prosimy bo mamy FFP na minusie i jak nie podpiszesz to Lapcio będzie musiał biegać po skrzydle." Czego Ty oczekiwałeś? My przecież po roku mogliśmy zarejestrować przedłużenia umów z wychowankami, Dembele mógł rok temu odejść za frajer gdzie chciał.

1

@BartqRKO Dembele nie ma nawet zbliżonych statystyk do Salaha, Viniciusa Sona i innych więc porównujmy go może do skrzydłowych którzy dają podobne liczby co Dembele czyli ok 14 G/A na sezon. Nagle Dembele znajdzie się na dnie zestawienia.

3

@BartqRKO O Fuck xD ale error zaliczyłem, masz rację. Dzięki że to sprawdziłeś.

Weźmy w takim razie tackle + interception + clearances na 90 minut

Raphinha 2.35
Dembele 1.34

Nie mogę nigdzie znaleźć danych o skokach pressingowych ale Raphinha podobno jest w czołówce skrzydłowych. W każdym razie nie widzę póki co żadnego argumentu który potwierdza że Dembele broni tyle co Brazylijczyk.

1

@BartqRKO Defensive Actions na 90 minut z zeszłego sezonu:
Raphinha 23.0 / 90
Dembele 15.7 / 90

Najwyższy współczynnik Dembele w karierze wynosił 22.6, kiedy grał w Borussi
Najwyższy współczynnik Raphinhi w karierze 32.4 z Leeds

3

Zanim wszyscy się zesrają tymi kwotami, może poczekamy na jakieś oficjalki przed besztaniem zarządu??

2

@ShawnC Raz popracował, w finale MŚ z Argentyna, jego najlepsza akcja w karierze.

18

@MarcepanowyKsiaze Dembele udział przy G/A co 127minut, Raphinha udział przy G/A co 132 minuty. Jak widać różnica minimalna ale jednak Raphinha rozegrał swój PIERWSZY sezon w Barcelonie a Dembele SZÓSTY, Raphinha pracuje w obronie, Dembele nie pracuje. Raphinha kosztował około 60 mln euro i ma niską pensję, Dembele kosztował 140mln i zarabia krocie. W końcu, Dembele uznawany jest za topowego skrzydłowego a Raphinha za przeciętniaka.

0

@Ali3231 Słowo klucz, W PSG. Jak widać w Barcelonie niezbyt bo gdyby było inaczej to by wiedzieli że jeżeli Dembele nie wpłacił 50mln euro do wczoraj to nic nie aktywowali.

10

City go nie puści, okienko w Anglii zamyka się wcześniej. Jeśli sprzedadzą Silve to nie ściągną nikogo w jego miejsce, a przecież już dali odejść Mahrezowi.

3

@Bartula urlop menstruacyjny to super pomysł! Oczywiście bezpłatny, no bo chyba nie chcemy żeby jedna płeć zarabiała więcej niż druga za tą samą pracę :)

0

@nabial no właśnie to jest film który naprawia błąd zrobienia z tej pani sławnej osoby.

0

@Barca1922 tak ale z tego artykuły wynikało że w to się liczy kwota amortyzacji plus pensja. Transfer za 60mln euro z kontraktem na 5 lat to 12mln euro rocznie plus pensja.

3

Jeżeli uda się sprzedać Dembele za sensowną kasę to mamy kapitalną sytuację, nie tylko uda się od razu wszystkich zarejestrować ale będzie jeszcze kasa na wzmocnienie.

0

@Saviola88 Nie ma co z nimi rozmawiać, to są sekciarze. Średnio 8 godzin dziennie potrafią pisać o konfie ale jak się ich zapytasz jaka partia jest lepszym wyborem to Ci nie powiedzą bo nie mieli by nawet jak dyskusji prowadzić, ewentualnie napiszą że każda i pół dnia będą chodzić jak pawie z myślą "hehe ale im pokazałem".

15

@adambądkowski93 Stanowskiego można lubić bądź nie ale moim zdaniem nie można kwestionować tego że często robi dobrą robotę a ta sprawa z Janoszek to w ogóle mistrzostwo.

0

@ForcaMilosz Gdzie była taka informacja? Bo z przecieków wynika że % miał się należeć z klauzuli a nie transferu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?