Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Nie, dlatego że Barcelona może się dogadać z PSG na np 80mln a nie wpłatę klauzuli.
0
@Kapitan_SW Tylko że taki klaps ( nie mówię o laniu dziecka ) często jest lepszy niż całkowicie bezstresowe wychowanie i pozwalanie na terror dziecka. Są różne dzieci, różne środowiska i różni rodzice i czasem naprawdę ciężko jest bezsprzecznie określić co jest dobre a co złe. Oczywiście w idealnym świecie klapsy były by zbędne ale w idealnym świecie nie żyjemy a większość ludzi nie ma pojęcia jak dzieci wychować. Jeżeli miałbym wybrać co jest lepsze, rodzic który da dziecku klapsa jak to odwali coś złego albo rodzic który będzie miał w dupie dzieciaka, da mu tablet na cały dzień a samemu pójdzie się bawić i będzie pozwalać dziecku na wszystko co chce to wolę rodzica który da klapsa. Tylko że o tym drugim problemie w ogóle nie rozmawiamy, dlaczego? A no dlatego że ciężko olewanie dziecka nazwać biciem i przemocą, to się tak ładnie nie sprzeda.
0
@Kapitan_SW ej ale tak serio, naprawdę myślisz że klaps dany dziecku to jest zbrodnia?? W kraju w którym większość dzieci była lana kablem po dupie bo rodzic miał zły dzień…
0
@Kidd Dużo osób to poleca ale podobno bardzo ciężka pozycja. Tzn chodzi mi o to że trzeba naprawdę skupiać się na tym co się dzieje bo bardzo łatwo się pogubić.
0
@Mow_mi_Douglas Chętnie sprawdzę bo aktualnie nie mam co czytać, ja osobiście polecam cały cykl demoniczny od Petera Bretta który zaczyna się od Malowanego Człowieka.
0
Wie ktoś w ogóle jak wygląda proces wpłacania klauzuli? Bo podobno to zawodnik sam musi wpłacić pieniądze i dopiąć formalności. Jeśli musi zrobić to osobiście w siedzibie związku to raczej nie ma szans na dopięcie tego dzisiaj.
6
@DaPidejpi Jak w 1/4 LM Neymar i Dembele będą wspólnie oglądać kolegów z drużyny ze szpitalnego łóżka to zmieni zdanie xd
2
@Emhyr Jezu jakby się udało sprzedać Dembele bez klauzuli do PSG to by był najlepszy news transferowy od wielu lat.
1
@GeneralXavi Po tym co Dziambor odwalał w ostatnich miesiącach ja bym go jednak nie widział. Są jakieś granice przyzwoitości i on je przekroczył, już nawet nie wspomnę że chłop chciał się wypiąć na resztę wolnościowców i startować samemu z list PSL'u tłumacząc to tym że partia musi mieć reprezentacje w sejmie.
30
Największy problem z FFP w Hiszpanii jest taki, że nikt dokładnie go nie rozumie, nawet kluby dokładnie nie wiedzą na ile mogą sobie pozwolić bo na końcu liczy się "interpretacja" ...
1
@bialagora zapomniałeś dodać że Dembele złapie kontuzję do października i spędzi w szpitalu 5 miesięcy.
19
@Tomo1989 Dembele chciał zarabiać ponad 20mln euro na sezon, a jego alfons, tfu agent chciałem napisać, chciał jakieś kosmiczne prowizje i premie za podpis. Co zarząd miał zrobić? Rok temu sprzedać się go nie dało bo był wolnym agentem. Wcześniej nie dało się nawet rejestrować piłkarzy bo byliśmy bankrutem.
0
@pioz123 chwila chwila, jest masa użytkowników którzy nie płaczą po Dembele. Ja się nawet ciesze że ten dzban odchodzi i głęboko wierze że Raphinha w tym sezonie zrobi progres i dowiezie 20G + 15A w tym sezonie.
3
@Criss18Barca Chłopie skończ się kompromitować bo widzę już n-ty post o zarządzie. Po pierwsze, tutaj w grę wchodzi klauzula, klauzula dzięki której udało się nakłonić tego bakłażana na nowy kontrakt bo mógł odejść rok temu za darmo. Więc jak widzisz zarząd nie ma nic do gadania a według plotek dzban chciał dostać kupę kasy więc nawet nie było co negocjować. Druga sprawa, jaki najlepszy zawodnik? Spadłeś z krzesła czy jak? Dembele w 6 lat zaliczył jakies 86 G/A, Lewy 41 zrobił w 1 sezon.
0
@Murazor A no tak, Dembele to tytan pracy ... Normalnie król odbiorów.
1
@Cotutajsiedzieje nie rozumiesz, chłopak nabiera rytmu i gdyby nie kontuzje to już na bank by odpalił. Zobaczysz tym razem na bank się uda. To dopiero jego 7 sezon będzie, dajmy mu czas, przecież tak fajnie robi wiatr na skrzydle.
0
@malicinho Potrafi zagrać cały sezon bez kontuzji.
1
@KamQiX Felix nie jest gorszym piłkarzem niż Dembele.
1
@Barcasub problem nie jest w tym że Dembele marnuje setki tylko w tym że pamiętamy go głównie z kontuzji i marnowania setek.
7
@tomek8756 nieładnie mówić że patologia stratuje z list demokratycznej opozycji, wolno się śmiać tylko z kandydatów konfy. Proszę to usunąć.
5
Prawda jest taka że odejście Dembele to by była super opcja pod warunkiem że na tym zarobimy. 25mln euro które dostaniemy z klauzuli to nie jest dobry deal ale 50-70mln już tak bo nie oszukujmy się że Dembele to jest jakiś wirtuoz i zbawca. Facet w 6 lat zdobył 83 G/A czyli około 14 G/A na sezon i nie chce czytać w komentarzach że wiatr robi na skrzydle bo przypomnę że Lewy który jest besztany średnio co 5 minut zrobił 41 G/A w rok. Rozumiecie tą przepaść? W rok…
4
Ciekawostka, według transfermarkt Fermin Lopez jest prawonożny, tymczasem bramkę i asystę zaliczył lewą nogą :)
7
Jak można tłumaczyć Real pechem jak u nas na boisku jest Dest, Garcia, Alonso, Roberto i Ferran xD
0
Mam wrażenie że strasznie niechlujnie gramy, widać że to jeszcze nie ta forma.
0
@Ptasior ach to Polskie podejście do zawodników, 28 lat to jeszcze ma całą karierę przed sobą, młody zdolny aż mi się Brożek przypomniał.
Jak zawodnik ma 22 lata to można od niego oczekiwać że już coś pokazał bo dużo lepszy nie będzie, Abde gówno pokazał bo to jest zawodnik na Betis albo Osasune a nie na Barcelone.
1
@Lisek co wy macie z tym perspektywicznym Abde, on kończy 22 lata w grudniu i jedyne co o nim można powiedzieć to że miał względnie udany sezon w Osasunie i żaden czołowy klub się nim nie interesuje.
1
@Comentateiro Sąd Rejonowy w Krakowie, wyrok z 12 czerwca. Policja miała prawo skonfiskować laptop ( nie miała prawa telefonu ), ponadto nie przekroczyła uprawnień ale wykazała się brakiem empatii.
0
@Comentateiro sąd stwierdzil ze policja miala prawo skonfiskować laptopa i nie przekroczyła uprawnień w czasie interwencji. Sprawa nie dotyczyła aborcji a samobójstwa ale aborcja się lepiej sprzeda. Ponadto p.. Joanna jest performerką aborcyjną i myli się w zeznaniach.
1
@macio_944 polecam infopiguła. Nie znajdziesz tam wprawdzie artykułów na każdy temat ale chociaż te najważniejsze są przedstawiane bez opinii czy narracji. Tylko suche fakty.
0
@DaPidejpi Arsenal kończy obóz przygotowawczy a my go zaczynamy. Jakbyśmy dorównywali przygotowaniem fizycznym Arsenalowi na tym etapie, jeszcze po epidemii grypy żołądkowej to trenerzy przygotowania fizycznego Arsenalu powinni wylecieć w trybie natychmiastowym.