Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AlphaNumeric Oni są na całkiem innym etapie przygotowań, nie wspominając o tym że pewnie wystawimy totalnie eksperymentalne składy. Ja w tym meczu skupię się na pojedynczych zawodnikach a wynik mnie nie interesuje.
2
@kamyk_23 jakiś no name z YT jest bezstronny i analizuje wypowiedzi i artykuły z różnych źródeł. Między innymi z OKO Press i tvp info, czyli odnosi się do obu stron konfliktu a wywiad z reprezentantką jednej ze stron absolutnie obiektywny być nie może. Druga sprawa to pani Joanna myli się w zeznaniach, poświadczyła nieprawdę a sąd uznał że jedynym przewinieniem policji było bezprawne skonfiskowanie telefonu, chociaż trzeba odnotować że powiedział również że policja powinna wykazać się większą empatią. A trzecia kwestia to pan Tomasz Piątek pisał dla wyborczej i jest zadeklarowanym Lewicowcem czyli również wykazuje absolutny brak obiektywizmu w tej sprawie, sprawdziłem sobie tego pana i zasłynął głównie z ćpania i książkach o politykach pisu.
1
@barcanawieki im to by nawet Guardiola nie dogodził, powiedzieliby że nie rozumieją taktyki. Kloppa by wykopali bo biegać każe a SAF za mało rozmawia z piłkarzami. A w ogóle to jak to tak bez wódki na zgrupowaniu?
4
@kamyk_23 czy Ty mi wysłałeś link do wywiadu z adwokatką pani Joanny? W jakim stopniu to ma być obiektywne?
Edit: jeszcze dodajmy do tego że pani mecenas pracuje dla Federy czyli organizacji pro aborcyjnej a pani Joanna była profesjonalną performerką aborcyjną.
6
@kamyk_23 w kwestii pani Joanny polecam odcinek na kanale szymon mówi, gdzie jest dokładnie wyjaśnione co w ogóle zaszło. Ja tego nie śledziłem i byłem w szoku jak media kłamały.
0
@Dzieniu mi działa dobrze
3
@Qaz123 Kounde to był pomysł Xaviego i finalnie to jest świetny transfer. Gość może grać na PO i SO nie kwestionowałbym tego ruchu. Dodatkowo to był okres w którym dźwignie wliczały się do FFP, Real kiedyś zrobił to samo i wyszło ja dobre. Ogólnie uważam że zarząd robi dobrą robotę biorąc pod uwagę w jak fatalnej sytuacji byliśmy
2
Serio dziwi kogoś że mamy problem ze sprzedażą zawodnika? Różnica między nami a taki United polega na tym, że oni sobie mogą trzymać nawet 50 zawodników na kontraktach i mają to w dupie. Chcesz naszego zawodnika to płać. Nasza sytuacja jest natomiast taka że jak nie sprzedamy to my jesteśmy w czarnej dupie. Więc kluby mogą sobie negocjować stawki kilkukrotnie niższe biorąc pod uwagę że sprzedajemy zawodników których nie chcemy.
EDIT: Pamiętajcie że tutaj chodzi głównie o FFP które nas blokuje, dlatego każde euro się liczy, przekroczysz limit o euro centa i masz problem.
1
@Bobo25 Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do głosowania, absolutnie. To na kogo zagłosujesz to Twoja sprawa i widzisz ja również żadnych wyborców nie obrażam, nawet jak się z kimś nie zgadzam. Zwyczajnie ciekawi mnie dlaczego tylko program konfederacji jest liczony co do grosza i hejtowany z każdej strony a jak inni rzucają obietnice wyborcze to nikt się nawet nie zastanowi czy to ma sens.
Piszesz że każdy rząd chce wydymać obywateli, ok zgadzam się, każdy będzie kraść, wstawiać swoich gdzie się da itd ale ja jednak liczę że pojawi się jakiś rząd który stwierdzi że jak już ma nas dymać to chociaż z wazeliną i z łaski swojej nie będzie zamieniać kraju w jakąś biurokratyczną dystopie w której urzędnik ma prawa jak pieprzony imperator a obywatel boi się pierdnąć żeby nie urazić majestatu władzy. No i niestety jest tylko jedna partia która jeszcze nie rządziła.
0
@Bobo25 No właśnie problem w tym że Twoje obliczenia są oparte na medialnych bzdurach i memach. Jakie podatki konfa chce zlikwidować? Podatek od spadków, udział w budżecie 0,04%, co jeszcze? obniżka drugiego progu podatkowego z 32 do 19% to też jakiś śmieszny znikomy wpływ, ujednolicenie ryczałtu również śmieszna różnica dla budżetu. Przecież to nawet nie jest blisko 100mld rocznie. To jest jakiś absurd że ludzie czepiają się do obietnic wyborczych konfy a obietnice platformy które kosztują 50-100 razy więcej ludzie biorą na luzaku.
0
@Bobo25 Źle policzyłeś, koszt zniesienia dobrowolnego zusu dla przedsiębiorców w najbardziej skrajnym wariancie (czyli wszyscy zrezygnują) to 800mln zł kosztów ale próbuj dalej.
3
Tak sobie właśnie czytałem o tych wszystkich obietnicach wyborczych i policzyłem sobie że babciowe, 800+ i podniesienie kwoty wolnej od podatku do 60 tyś. będzie kosztować 100mld złotych rocznie. Chciałbym się zapytać wyborców PEŁO skąd na to wszystko pieniądze ? No chyba że wychodzicie z założenia że platforma i tak nie zrealizuje żadnego postulatu jak to ma w zwyczaju?
0
@Tomo1989 to w ogóle nie jest ciekawy rebus a fakt dyskutowania o nim pokazuje w jak czarnej dupie jesteśmy... Gdyby tam było 200-300m to tak zjeżdżamy na prawy pas ale przy 70m odstępu? Przecież zanim zjedziemy na prawy pas to będziemy siedzieć na dupie żółtego pojazdu...
Wystarczy to sobie policzyć żeby zrozumieć absurd tego obrazka, zacznijmy od tego że jak wyprzedzamy auto to nie zajeżdżamy mu drogi metr od niego tylko przy takich prędkościach zachowujemy przynajmniej 10-20m zanim zaczniemy zmianę pasa. czyli zostaje nam ok 50-60m do żółtego samochodu czyli już jesteśmy na przepisowej odległości a jedziemy o ok 30kph szybciej, 30kph to 8.3mps czyli zachowując tą samą prędkość walnęlibyśmy w żółtego w 7 sekund. Wniosek jest taki że jeśli zmienimy pas na prawy to sami będziemy musieli od razu zredukować prędkość o około 30 kph oraz wymusimy na kierowcy tira hamowanie żeby mógł zachować bezpieczny odstęp.
8
@Faro bzdura, kibicuje Barcelonie od 15 lat, regularnie oglądam większość meczy od 8-10 i znam jedynie melodie a poza zakończeniem nie znam nawet pół słowa i nie uważam żeby znajomość hymnu była potrzebna do czegokolwiek.
0
@KrychaFCB Prawda jest taka że to nie wygląd sprawiał że ktoś umniejszał jej inteligencji ale to, że brakowało jej charakteru żeby bronić swojego zdania i pozycji. Znam wiele kobiet które wyglądają oszałamiająco a przy tym są piekielnie inteligentne i cieszą się szacunkiem i poważaniem.
7
@AFA90 Chłopak nie tylko przeżył swoje życie ale również zabił 3 pasażerów, łezka w oku się kręci jak człowiek czyta że ludzie spełniają swoje marzenia.
0
@kamiVeB z Galerii do mostu 10 minut to jedziesz autobusem o 12 w południe a nie w środku nocy, autem, cisnąc 150 km/h i ignorując czerwone światła.
2
@Safrani będziemy pisać że warto było spróbować a za 4 lata ocenimy czy wyszło coś z tego dobrego czy lepiej się pakować i wyjechać z tego kraju.
0
@michal26 ja tej pani nawet nie znam, nie podoba mi się że wzięli kogoś z PiSu ale nie dostała jedynki a wejście z 2 to zadanie arcy trudne i jeśli wejdzie to dzięki temu że odbierze w Siedlcach głosy pisu. Dlatego też nie przesadzałbym z tą pomarańczową, ja bym to raczej nazwał ostrzeżeniem, żeby wiedzieli że wyborcom to się nie podoba aczkolwiek trzeba jednak mieć na uwadze że ciężko jest zebrać listy złożone z tylko nowych twarzy. Ponadto większość posłów jest w ogóle zbędna i robią za maszynki do głosowania zgodnie z wolą wodza…
0
@Tomo1989 A potwierdzono to w końcu czy dalej wałkują plotkę ??
0
@Medium No to jak chodzi o hajs no to po co komentować wynik jak nie o wynik w tym meczu chodzi
20
@Medium Ale co to w ogóle za pomysł że topowa europejska drużyna gra ze zbieraniną piłkarzy z absurdalnie słabej ligi... Wystawili by mistrza MLS to by sobie lepiej poradził bo chociaż byliby w jakimś stopniu zgrani.
0
@JarekS ale przecież do transferu nie doszło i pewnie nie dojdzie. Po co się ekscytować?
2
@Emhyr a co dokładnie dzieje się na tym filmiku bo chyba nie rozumiem.
2
@Bartek_VEB ludziom sie FM odpala w głowie jak widzą transfery, piłkarz to dla nich worek ziemniaków którym się rzuca jak chce, tylko że to nie jest NBA i bardzo dobrze.
2
@LaLigaPD Perez robi dobrą robotę. Nie ma napastnika na rynku? To go nie kupujemy, proste. Joselu na jeden sezon jakoś ujdzie, może Real w tym czasie za dużo nie wygra, ale za rok jak dołożą topowego napastnika to będą mieli mega pake. Oczywiście ja liczę że uda im się ściągnąć Makembe, bo moim zdaniem to im całkiem rozsadzi szatnie, ponadto nie uważam Francuza za 9tke tylko LW gdzie gra już Vini.
1
@Survier Ta pierwsza wygra o ile będzie grać w dziesiątkę bez Erica.
0
@MarFan Tak to napisałeś że ciężko cokolwiek z tego zrozumieć... Po pierwsze wydaje mi się że nadinterpretujesz moją wypowiedź. Nikt z wymienionych zawodników nie miał ofert z topowych klubów a nie że w ogóle nikt ich nie chciał a za topowy klub uznaję City PSG Bayern Barce Real itp. Kwestia kasy, absolutnie nikt nie dałby tym zawodnikom 12-15mln euro netto za sezon a zwykle podobne sumy są wymieniane przy spekulacjach w kwestii ofert z Arabii, plus pewnie duża kasa za podpis. W europie mogliby liczyć na 3-6mln euro max, wynika z tego że Arabowie ściągają zawodników solidnie ich przepłacając, wielu zawodników koło 30stki lub po 30stce przyjmie te oferty bo dla nich to jest zbieranie na emeryturę ale od tego liga nie stanie się silniejsza, młode gwiazdy tam nie przejdą.
1
@negreanu Ja proponuje zakaz mycia częściej niż raz w tygodniu ( 2 minutowy prysznic ), zakaz posiadania kwiatków ( wyjątkiem są kaktusy ), zakaz posiadania zwierząt ( z wyłączeniem wielbłądów ), zakaz mycia naczyń, natychmiastowe zamknięcie basenów i parków wodnych ( ewentualnie można wypełnić je dmuchanymi piłeczkami ). Postuluje również żeby każde miasto miało swojego szamana deszczu. Myślę że to uratuje naszą planetę, oczywiście pragnę podkreślić że są to ograniczenia dla, tfu biedoty, zarabiającej mniej niż 10 milionów rocznie.
0
@Bogan Ale ja nie twierdze że jest na to szansa, zwyczajnie takie są plotki. Przecież my zwyczajnie nie mamy kasy na transfer definitywny, więc nawet jakbyśmy chcieli go ściągnąć to nie ma za co.