Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarFan Neves - średniak ze średniego klubu który nie miał szans na żaden topowy klub w europie, Fabinho 29 lat - brak zainteresowania ze strony topowych klubów a z Liverpoolem wygrał wszystko co się dało. Milinkovic-Savic 28 latek z Lazio za dużo o nim nie powiem bo w życiu nie widziałem go nawet w akcji ale szału na mnie ten transfer nie robi. Brozovic - moim zdaniem najlepszy z tego grona ale zaraz kończy 30 lat, dostał kupę kasy. Reasumując, nie ma w tym gronie ani jednego zawodnika o którego biły by się topowe europejskie kluby, bo umówmy, nasze próby nakłonienia Brozovicia do grania za pół darmo to nie jest poważna walka.
2
@escarabajo Czemu nie ma to sensu? Oczywiście że ma, szejk stwierdzi że zabawa mu się znudziła i się skończy. Zresztą, poziom piłki w Arabii jest o wiele niższy niż nawet w MLS i żadne transfery kilku dziadków tego nie zmienią. Kogo oni ściągają? wagony zawodników 30+ którzy sobie na emeryturce pokopią 2-3 lata za hajs nieosiągalny w europie. Żadni młodzi zawodnicy do Arabii nie pojadą bo średnie IQ młodego piłkarza sprawia że w ciągu 2 tygodni będzie miał jakieś 4 wyroki śmierci.
1
@Odcinkowy Brazol będzie albo w styczniu albo w czerwcu. Felix nie będzie kosztował majątku bo mowa o wypożyczeniu i to za darmo bo kasy nie mamy. Załadować 4 bramki w 16 meczach w Chelsea z zeszłego sezonu to jest serio dobry wynik xd Oni tam potrafili chyba 5 meczy bez gola zaliczyć.
1
Za darmo z częścią pensji opłacaną przez Atletico to ja nie widzę przeciwskazań. Wiemy jak wygląda u nas sytuacja z napastnikami. Dembele za 2 miesiące złapie kontuzję i wróci w Maju, Raphinha będzie nas irytować przez 80 minut żeby zrobić 2 dobre dośrodkowania i zaliczyć gola i asyste ( raz na 3 mecze), Fati i Ferran będą się kopać po czole a my będziemy się kłócić który jest gorszy i dlaczego powinniśmy sprzedać tego a nie tamtego. Na koniec zostaje Lewy który załaduje ponad 40 bramek w sezonie ale nie ma dryblingu więc będzie irytujący "drewnialdo".
Jako że VItor Roque przyjdzie dopiero w styczniu to Felix (w wersji za darmo) to moim zdaniem spoko opcja. Oczywiście absolutnie nie wierzę w ten transfer bo Atletico prędzej wyślę Felixa na kurs koszenia trawy, niż wypożyczy go do nas za darmo.
0
@koziar Frenkie udowodnił że jest topowym zawodnikiem, tylko że nie jest klasyczną, pozycyjną 6tka. W systemie z 4 pomocnikami wyglądał kapitalnie i moim zdaniem czwórka w pomocy FDJ - Pedri - Gundogan - Gavi ( w formie), ma potencjał na bycie najlepszą linią pomocy na świecie.
0
@Explode Wymiana z Raphinha sprawi że będziemy jakieś 60 baniek do tyłu bo transfer Raphinhi się nie zamortyzował. Już nie wnikam w to że to byłaby zwyczajnie słaba wymiana,
3
@BARCA1899Messi FDJ w przypadku odejścia zażąda pewnie wypłaty zaległego wynagrodzenia więc na koniec wyjdzie na to samo... Przecież jego pensja to są odroczone zarobki z pierwszych lat, w swoim drugim sezonie Frenkie dostał raptem 3mln euro. W ogóle wypychanie zawodnika bo trzeba mu wypłacić hajs który zgodził się odroczyć ze względu na trudną sytuację finansową klubu to jakiś najgorszy rodzaj pato januszerstwa.
1
@lucca87 Dobra to który zagra ewentualnie jako 6tka? Cancelo czy Silva? Przypomnę że Busquets już jest w Miami i raczej nie wróci.
0
@takisobiektos naprawdę daliśmy mu 4 letni kontrakt?
7
@Przemek2323 Ale co dobrego zrobili? Zaskarżyli rzeczy na które sami się zgodzili…
0
@takisobiektos W ogóle to czy Kessie przypadkiem nie ma jeszcze roku kontraktu? Jeśli tak jest to przecież żadna opcja wykupu nie ma prawa zaistnieć bo za rok Kessie będzie wolnym agentem.
36
@MarioVeB! Ja zwyczajnie wyśmiewam się z waszego rozumowania. Jak chłop popierał Konfe w 2015 roku to od razu łączymy z partią i nazywamy szurem. Jak popierał Trzaskowskiego w 2020 roku to już: „czy Ty normalny jesteś?” XD gratuluje, zwłaszcza że ta sprawa nie ma nic związanego z polityką.
7
@macio_944 a to nie wiesz że chłop otwarcie popierał trzaskowskiego?? :o
32
@macio_944 Zawsze wiedziałem że PO jest formacją skrajną i niebezpieczną, ciesze się że również dochodzisz do takich wniosków.
26
@RoberDzik czemu ktoś ma Cie zlinczować? To jakiś 10 post o tym dzisiaj, warto dodać że chłop to zadeklarowany wyborca Trzaskowskiego :)
Edit
@Luciano99 no ale to już klasyka, wszędzie gdzie się da to zaraz leci polityka, a jak nie polityka to wchodzi jakiś aktywizm i forsowanie swoich przekonań na podstawie jednostkowego wydarzenia, plotkach i półprawdach.
1
@Zoker Oficjalne info Konfa po wyborach wchodzi w koalicję z PEŁO.
0
@Piernik Wiadomo chociaż czy broń miał legalnie?
5
@KrwawiaceoczyVEB ja mam problem z tym brazolem, za każdym razem jak dowiem się że strzelił bramkę, to po obejrzeniu powtórek zamiast zachwytu mam niesmak z poziomu tej ligi. Ja mam wrażenie że taki Raków Papszuna rozjechałby ligę brazylijską grając na pół gwizdka.
0
@marcin62 a o co chodzi bo nie znam sprawy??
0
@Emhyr Co za zbieg okoliczności! Arabia to bardzo nowy, świeży temat, myślę że idealny kierunek.
1
@Firestone I zrobił to po transferach zimowych a nie z kadrą Koemana. Pierwsze 32 mecze Xaviego: 17w 8d 7l, pierwsze 32 mecze Koemana 17w 7d 8l gdzie Koeman ma minimalnie lepszą średnią bramkową.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Firestone ale to czego oczekiwałeś od trenera który pół kadencji nie ma prezydenta, nie dostaje żadnych gotówkowych transferów a zawodnicy w między czasie zgadzają się odraczać pensje na x lat. Do tego otrzymał drużynę po laniu od Bayernu 8:2 i w drugim sezonie odszedł Messi pomimo zapewnień że będzie.
1
@Firestone Koeman był arogancki to źle, a działania klubu który robił wszystko żeby utrudnić mu życie, kłamał, robił czarny PR itd to spoko?
Moim zdaniem nie ma co w ogóle porównywać Koemana do innych trenerów bo Holender pracował w absurdalnych warunkach, chyba najgorszych we współczesnej historii klubu.
0
@Kgorecki2500 po pierdyliardzie postów dziennie szczucia na Konfe i jej wyborców, można faktycznie trochę przesadzić z interpretacją treści.
9
@barcelonaLM ale wiesz że Biedroń we Wrocławiu wystawił jako jedynkę dosłownie, typa z którym sypia i tak wprowadził go do sejmu i jakoś nikt z tego afery nie zrobił. Podwójne standardy czy jak? Wejść jako dwójka z list Konfy to praktycznie misja niewykonalna.
4
@norbi77 Wstaw jakiś gówno filmik na którym jest jakiś gówno argument, rób wielkie halo że coś nie ma sensu... To ja Ci teraz policzę jak to wygląda w praktyce. Płace 2200zł zusu miesięcznie, składka emerytalna to ok 20% czyli 400zł z hakiem. JDG w Polsce mamy 2mln, jeżeli wszystkie osoby na JDG przestałyby płacić składki emerytalne to koszt dla budżetu wyniósłby oszałamiające 800-900 mln zł rocznie! A ja nie płacę najniższych stawek więc myślę że średnia jest niższa. Dla porównania, koszt podniesienia 500+ do 800zł miesięcznie to niecałe 70 MLD złotych rocznie.
2
@Comentateiro Wstawaj mistrzu, zesrałeś się.
2
@Tomo1989 Jaki błąd dla nas? Przecież przy podpisywaniu umowy nikt nie wyobrażał sobie że przyjdą państwa kluby i dadzą 222mln euro za piłkarza plus bonusy dla zawodnika itd… zwróć uwagę że od tamtej pory nikt nawet nie zbliżył się do 200mln euro za transfer. Nie mieliśmy nic do gadania przy tym transferze.
1
To są jakieś jaja, mają kasy jak lodu ale mają wywalone i nie chcą zapłacić, po czym dostają śmieszną karę która żadną karą nie jest. Karą dla Al nasr jest zapłacenie tego co mieli zapłacić… jak to zrobią to zakazu transferowego nie ma… powinni dostać karę 3 okienek lub zapłacenie i zakaz na jedno okienko.