- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1952 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1952 Culés
2
Frenkie jest idealnym pomocnikiem i za mniej niż 140mln bym go nie sprzedał
6
@kondzix2115 Idealnym to byl Iniesta czy Xavi, De Jong to nie ten poziom wiec nieidealny
6
@kondzix2115 Dokładnie - skoro jakieś Mudryki czy Rajsy chodzą ponad 100 mln to de Jong ponad 160 mln powinien kosztować.
7
@Faro Xavi czy Iniesta nie byli idealni. Ansu jest idealny.
0
@kondzix2115 Wg Ciebie Frenkie pokazał na tyle w footballu aby ktoś miał dać 140 mln? Miał dobry sezon i mocne strony ale i duże braki. Jest spora niewiadoma, jak będzie wyglądał w dłuższej perspektywie bez Busquetsa a jeszcze przed rokiem bardzo duża grupa tutaj chciała go wypchnąć na siłę z klubu. 80-100 mln to byłby maks, a to nieopłacalne bo nie znajdziemy lepszego zawodnika do tego stylu gry za takie pieniądze. Mniejsza tym, my nie potrafmy sprzedawać piłkarzy a Holender przed rokiem pokazał duże chęci do grania w Barcelonie, pomimo obrzydliwej postawy Laporty czym utwierdził mnie w mojej sympatii od niego.
0
@koziar Ansu to nie pomocnik ale skrzydlowy idealny
0
@koziar tu nie chodzi o pokazanie się tylko o to po ile się teraz kupuje średnich piłkarzy. Jeden udany sezon w jakimś west hamie i od razu ponad 100mln
0
@kondzix2115 Nie wszystkich piłkarzy, tylko głównie Anglików do Premier League. Nikt Ci nie da za De Jonga półtorej wafla melonów. Za nikogo z naszego składu nikt by tyle nie zapłacił. Może Pedri, ale on jest jeszcze słabszy fizycznie.
0
@koziar Frenkie udowodnił że jest topowym zawodnikiem, tylko że nie jest klasyczną, pozycyjną 6tka. W systemie z 4 pomocnikami wyglądał kapitalnie i moim zdaniem czwórka w pomocy FDJ - Pedri - Gundogan - Gavi ( w formie), ma potencjał na bycie najlepszą linią pomocy na świecie.