0

@dom3kk 34 letni Lewandowski dał nam 42G/A grając pół sezonu z kontuzją pleców.

4

@sonek Silva 29lat - młody perspektywiczny zawodnik, Neymar 31lat - stary Brazol.

0

@Kubsoleon Tylko że rok temu przedłużyli Dembele, ściągnęli Raphinhie (2 skrzydłowych) i mogli korzystać z dźwigni finansowych które napompowały FFP, w tym okienku to już jest zablokowane a kasa o której mowa z Barca Studios to kasa która już wcześniej była wliczana do budżetu ale przez odroczenie płatności musieli kombinować żeby odzyskać brakujące 60mln.

3

@Bogan Brazol to zabieg marketingowy, Neymar się sprzeda, DM nie. Dodatkowo z tego co rozumiem to Neymar rozważany jest tylko jako wolny zawodnik, nie ma aktualnie DM'a którego można ściągnąć za darmo.

0

@MesQueUnClub96 Nie, rok temu tak nie było bo nie było mowy o rozwiązaniu kontraktu Neymara z PSG a w Paryżu cały czas grał Messi. Teraz wszyscy dziennikarze piszą że PSG zwyczajnie chce się go pozbyć.

1

Wszystkie ploty medialne nakręcają transfer Neymara z taką pewnością że ciężko uwierzyć że to fejk, z drugiej trony wierzyć się nie chce że mając na 2 dni przed pierwszym meczem zarejestrowanych raptem 11 zawodników, mamy ściągnąć Brazola z pensją netto 13mln plus bonusy.

0

@kiper09 Gundogan i Frenkie mogą grać na SPD.

1

@kiper09 z PO pełna zgoda ale Neymar > pomocnik. Jak będziemy grać 4-3-3 to mamy po 2 pomocników na każdą pozycję i to zawodników wartościowych, FDJ, Oriol, Gundogan, Pedri, Gavi, Fermin. Na Lewe skrzydło mamy tylko średniaka Abde i kilku pseudo skrzydłowych.

0

@adambądkowski93 piękne czasy, do tego ta rywalizacja w pucharach. Gdyby wtedy obowiązywały takie same zasady kwalifikacji do LM jak obecnie to Wisła grałaby tam regularnie w czasach Cupiała.

0

Chcą wpłacić klauzule w ratach xD no chyba im się coś pomyliło, Bartomeu już nie ma w klubie.

0

@Nazio_87 Cała przyjemność po mojej stronie, jak przystało na prawdziwego Polaka, czerpie satysfakcję z poprawiania innych.

3

@Nazio_87 prawie miliard PRZYCHODU

6

@QuaReL Trzeba jeszcze pamiętać że Neymar się sprzeda, jego koszulki pójdą błyskawicznie, sociale będą notować wzrosty i ogólnie marketing się poprawi. Neymar to nie tylko koszt ale też zysk. Żeby nie było, moim zdaniem absolutny priorytet to PO a nie żadnej Neymary czy Felixy, ale mimo wszystko lepszy transfer niż Silvy który zwyczajnie nie pasuje i ma kto grać na jego pozycji.

3

@MesQueUnClub_87 No to żegnamy Pana na kilka tygodni, jak się wkręcisz w Elden Ringa to koniec. Ta gra to poezja, polecam sobie dodatkowo poczytać o lore bo pomimo że gra bardzo fajnie tłumaczy wiele rzeczy to jednak znajdowanie samemu każdego skrawka informacji albo każdego NPC jest mega ciężkie, dodatkowo wymaga to przejścia gry we wszystkich możliwych wariantach a nie jest to proste.

1

@DonMatteo901 Czy jeżeli mężczyzna może urodzić dziecko to czy nie należy mu się urlop menstruacyjny i niższy wiek emerytalny? No i jakiś parytet płci w pracy biurowej dla mężczyzn chyba też by wypadało wprowadzić.

0

@Emhyr Czekam na komentarze że Liverpool to biedny klub a Klopp nie dostaje piłkarzy których chce :)

2

@gorgota Chłopie, za późno. Nie ma już twittera.

0

@Cule1234 Peterson powiedział kiedyś coś w stylu „jeżeli uważasz że wszystkie kobiety na świecie mylą się względem Ciebie to znaczy że to Ty się mylisz i powinieneś coś zmienić.”

Tebas się nigdy nie nauczy że zamiast narzekać że cały piłkarski świat nie chce grać w jego grę powinien zmienić swoje chore przepisy FFP.

0

@Barca1922 Fati gra na lewym skrzydle aktualnie i również nie umie wygrywać pojedynków więc nie jest graczem na Barcelone, można o sprzedać a że zarobimy na nim o wiele więcej niż na brazolu to sprawa prosta.

0

@Barca1922 Ansu wygrał mniej pojedynków niż Rapha i miał już X kontuzji i jednak można oczekiwać że nie będzie do formy wracać dwa lata. Nie wspominając o tym że piłka nożna to nie tylko gra jeden na jeden. O Yamalu się nie wypowiem bo to absurd oceniać zawodnika na podstawie 10 minut meczu sparingowego. On ma 16 lat i potrzebuje kilku lat zanim będzie mógł grać jako starter.

0

@Barca1922 nie mamy lepszego prawo skrzydłowego od brazola a jego transfer nie został zamortyzowany więc nie zarobimy na nim… Sprzedaż Raphinhi jest zwyczajnie głupia, a argument że jest słaby nie ma sensu. Facet zrobił drugie G/A w sezonie po Lewym, przypomnij sobie jakie dno grał Fati w poprzednim sezonie i jak często wypada przez kontuzje.

0

@Barca1922 a co ma Raphinia do Fatiego bo ja chyba nie rozumiem. To tak jakby napisać żeby zamiast Fatiego odszedł Garcia… Raphinha to RW, Fati LW / 9. Dodatkowo Raphinha gra na skrzydle gdzie nie ma ofensywnego bocznego obrońcy i nie można go zastąpić pomocnikiem, Fatiego można.

1

@WisniaKala No napewno nie zaszkodzi :) A z energią u psiaków to podobno dramat do drugiego roku. Potem się trochę normuje.

2

@JaroCoach Panie co pan, przecież nasz kapitan to urodzony PO, najlepszy zawodnik na swojej pozycji, jest tak dobry że był pierwszym z którym przedłużyli kontrakt.

5

@WisniaKala niecałe 2 miesiące temu adoptowałem roczną sunie z fundacji, najlepsza decyzja w życiu. Chociaż okropnie absorbuje bo okazała się mixem cane corso z owczarkiem belgijskim w typie malinois i teraz zapier***am przynajmniej 16km spacerów dziennie...

0

@kiper09 no tutaj za dużego pola wyboru nie ma, są iwatche.

0

@kiper09 iPhone 15 pro, sam mam 12 pro i właśnie czekam aż wyjdzie żeby zmienić. Dla mnie prosty wybór bo korzystam z całego ekosystemu apple

1

@Faro to tyko sparingi, jak będzie dobrze wyglądać w sezonie to pogadamy.

1

@PJ777 jakie zaczął dobrze grać? Sparing z Totenhamem i poza bramką niewidoczny. Co to w ogóle za tendencja do oceniania zawodników po presezonie, przypomnę jak wyglądał Depay i Raphinha w sparingach a jak się skończyło.

0

@BARCA1899Messi Nic nie myślę o Ferranie w meczach towarzyskich. On w zeszłym sezonie grał trochę na 9 i grał piach. Jego problemem jest psychika, zobaczymy jak będzie wyglądać w meczu o punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?