Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Yamal 80 minut wkręcał obrońców w glebę i zaliczył raptem 8 strat! Dembele zwykle zaliczał 24 straty i wszyscy go tłumaczyli że przecież tak musi grać skrzydłowy xD
0
Frenkie MVP i nawet nie zapraszam do dyskusji, oczywiście Yamal również kapitalne zawody.
0
Ej a może Xavi tak specjalnie, wystawił Alonso i Roberto żeby zarząd w końcu kupił PO i LO.
2
Ależ Roberto miał zajebiste miejsce do obserwowania akcji
0
@Podkwaszacz nie będzie zmian, na boisku przecież jest El Kapitan i Marcos ściana Alonso. Lepiej być nie może.
0
Potężny Roberto dostał przedłużenie na jeden czy dwa sezony?
1
Myślę że za mało akcji przechodzi przez naszego kapitana.
0
SR całkowicie ignoruje Yamala, zero współpracy, tak jakby czekał aż młody nie będzie miał dobrej sytuacji.
3
Czekam na konferencję prasową Denzela gdzie tłumaczy że Roberto i Alonso zagrali super mecz.
3
Frenkie byku coś Ty brał przed tym sezonem i czemu tak późno.
0
@Azacca jak to jest że typiara od mięsa z psa wyleciała z listy wyborczej a Ty dalej o tym gadasz?
0
@Trojanek23 Skoro szatnia go chce na kapitana to chyba jednak nie taki pojebany.
1
@PJ777 Jeżeli twierdzisz że słuszny komentarz zaczyna się od: "Postaraj sobie wyobrazić, że nie jesteś 12letnim prawiczkiem i masz dziewczynę/żonę." No to przepraszam Cie bardzo ale nie mam do Ciebie pytań. widać klasycznie preferujesz podwójne standardy, obrażać można tych którzy mają odmienne zdanie.
Tak przeczytałem że jej przedstawiciele podejmą akcje i jak już je podejmą i dostarczą oświadczenie i oczekiwania to się do tego odniosę, a na tą chwilę to widzę głównie opinie. Czy facet zachowuje się jak oblech ? W moich oczach tak, czy go bronie? Nie, zwyczajnie ja twierdzę że do póki ofiara sama nie powie wprost że jest skrzywdzona to ataki są nie na miejscu, dlatego że każdy ma inną wrażliwość i inaczej coś odbiera, inne rzeczy mu przeszkadzają i takie kwestie obyczajowe często ciężko ocenić, bo uważam że w skrajnej wersji można to podpiąć pod molestowanie albo napastowanie, napewno nie gwałt, w lekkiej wersji jako nieprzyjemne doświadczenie. Co ona o tym myśli pewnie dowiemy się na dniach.
0
@macio_944 mamy sierpień, wyborcy konfy mają wakacje. Spokojnie.
0
@lenkas Najpierw ordynarnie mnie atakujesz i wyzywasz a potem płaczesz nad poziomem wypowiedzi i językiem, sorry ale myślę ze nie mógłbyś być niczyim ojcem a przynajmniej nie życzę żadnemu dziecku takiego ojca. Jeżeli miałbym dorosłą córkę, która ma 33 LATA to oczekiwałbym i że jak facet ją klepnie w tyłek albo pocałuje bez pozwolenia to da mu z lepca i powie wprost co o tym myśli bo jest dorosłą kobietą.
Z tego artykułu wynika że dziewczyna nie chce się wypowiadać a ja nie muszę znajdować żadnej wypowiedzi bo to ona stawia granice na co komu pozwala i ona ma zareagować jak coś jest nie tak. Jeśli wyjdzie i powie "TAK ZOSTAŁAM SKRZYWDZONA" to ja nie będę miał problemu z tym żeby powiedzieć że tak się stało i trzeba działać.
1
@lenkas Brawo mamy simpa roku, spermorycerza na białym koniu poddaństwa. Rozumiem że Twoja córka będzie chodzić w kneblu i na łańcuchu bo jak pozna chłopaka to napewno ją zmanipulował i gwałci ją mentalnie. A co ja za pierdoły wygaduje, takie simpy jak Ty seks widziały tylko na pornolach. Jeszcze raz podkreślę. Jeśli osoba pocałowana nie uznała tego jako coś skandalicznego, nie czuje się pokrzywdzona to znaczy że nie jest! To jest w ogóle dla mnie coś absurdalnego że wy macie tak sprane mózgi lewactwem że nie przeszkadza wam to że kobiety dosłownie płaczą będąc napastowane przez transów którzy legalnie wchodzą do damskich szatni i łazienek i macie to totalnie w dupie, a z drugiej strony o jakiś pocałunek w przypływie emocji robicie drame roku, w sytuacji w której dziewczyna nie powiedziała oficjalnie "TAK UWAŻAM ŻE ZROBIONO MI KRZYWDĘ". Jeśli to zrobi, to nie będę miał żadnego problemu z tym żeby powiedzieć że doszło do SKANDALU i powinien się wtedy podać do dymisji.
2
@Zulov a czy wszystko nie zależy od wyników z poszczególnych regionów? Przecież są wielomandatowe okręgi wyborcze i wyniki szczątkowe mają kolosalne znaczenie.
2
@6bakero czyli z tego co rozumiem to wszyscy są oburzeni oprócz kobiety której to dotyczyło? Dla zachodu już chyba nie ma ratunku...
@PietrasCoelho Ale powiedziała że miała coś przeciwko albo jej to nie pasowało? Czy uważa się za pokrzywdzoną? Czy dopiero wszyscy jej próbują to wmówić? Bo to ma kolosalne znaczenie.
3
@kuz Nie ma czegoś takiego jak zwykli Rosjanie, obywatele. Tam Putin ma poparcie na poziomie 80% i to nie jest wynik sfałszowany. Tam nikt nie ma nic przeciwko mordowaniu i gwałceniu Ukraińców. Obrzydliwi ludzie, obrzydliwy naród. Przecież nawet Nawalny, nadzieja zachodu, popierał aneksje Krymu. Może znajdzie się jakiś promil normalnych ludzi ale to taka łyżka miodu w beczce dziegciu.
0
@tristan87 Nasz kapitan to powinien sobie odpuścić wypowiedzi bo ostatnim razem coś mu nie zagrało w główce i pozdrawiał zbrodniarzy wojennych.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Bo słyszałem jedynie że typ pocałował jakąś zawodniczkę po wygraniu turnieju a potem ta laska chyba powiedziała że jest spoko i nie ma problemu z tym.
1
@adasko1998 Typie ja się nie dziwie że Ty na PO głosujesz jak dla Ciebie 3.5k x 15 to 135tyś ... Druga sprawa, mówisz o odejściu od PO-PISU i potem że trzeba głosować na PO xD W ogóle to ile ja się naczytałem o tych końcach świata, końcu wolności, tyrani czy autorytaryzmie i bawi mnie że są ludzie którzy dalej w to wierzą. PO w niczym, absolutnie w niczym od PISU nie jest lepsze, to jest ta sama banda złodziei i oszustów. Wiesz czemu rządzi PiS? Bo PO przez 8lat było tak beznadziejne że PiS zgarnął 44%. A teksty o zbliżaniu do Białorusi za panowania kaczora to już w ogóle świadczy o tym że wiedzę o polityce czerpiesz z tik toka i memów w internecie, ewentualnie oglądasz TVN i wierzysz w tą całą szczujnie.
2
@TheNekro94 No i kolejny który nie wie że nie można wpłacić na swoją kampanie więcej niż 15 krotność minimalnego wynagrodzenia xD Jak nie znasz tak podstawowych rzeczy to weź człowieku odpuść sobie komentowanie polityki bo tylko się kompromitujesz xD
"Łączna suma wpłat od osoby fizycznej na rzecz jednego komitetu wyborczego wyborców nie może przekraczać 15-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia postanowienia o zarządzeniu wyborów (art. 113 ust. 3 Ordynacji)."
EDIT: Jeszcze żeby doprecyzować bo poszukałem jak to wygląda w przypadku konkretnie kandydata:
"Kandydat na posła, kandydat na senatora, kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej oraz kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego będący obywatelem polskim może wpłacić na rzecz komitetu wyborczego sumę nieprzekraczającą 45-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów, obowiązującego w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia aktu o zarządzeniu wyborów."
Czyli albo dostanie się hajs od ludzi albo ma się bieda kampanie, proste.
13
@tomek8756 Lewica wystawia kandydatów którzy nie mają pojęcia o czym mówią, nie znają prawa i przepisów a do tego są zwyczajnie głupi? Stare, znałem.
3
@Joe_Pesci No i zabrali patolewicy zajęcie na następne 48 godzin, będą musieli wrócić do bicia matek i walki o prawa dla pedofili, no trudno...
13
@mekston Wszyscy się śmiali z Busquetsa a on jeden wiedział że nie będzie miał kontuzji mięśniowych jak nie będzie miał mięśni,
0
@PatriBarca Odwołanie pewnie będzie zależeć od miasta, ja ostatni raz robiłem to chyba 9-10 lat temu w Krk i ogólnie odwołania zwykle uznawali z tego co pamiętam, trzeba było tylko opłacić dychę kosztów... Inna sprawa że trzeba było iść osobiście i tłumaczyć się urzędnikowi.
0
Dobrze że jest Gundogan bo gdyby za Pedriego miał grać Kessie to chyba bym sobie wolał odpuścić oglądanie maszyny Xaviego.
12
@Comentateiro Myślę że większość kobiet mimo wszystko nie jest za dyskryminowaniem mężczyzn i nie chcą żeby ktoś im zabierał 70% wypłaty a dzieci do żłobka kazał wozić komunikacją miejską.
Widzisz, ja się czuje jednak opluwany bo jest kilka takich nurtów lewicowych które twierdzą że jako mężczyzna jestem odpowiedzialny za całe zło tego świata, no chyba że uważam się jednak nie za mężczyznę a np za kobietę. Wtedy należy mi się urlop menstruacyjny i dostęp do damskiej toalety.
29
@Comentateiro Zastanawiasz się dlaczego partia która chce 70% podatku dochodowego, zakazu jedzenia mięsa, zakazu rejestracji samochód spalinowych, zakazu wychodzenia z domu bez certyfikatu szczepienia, i do tego jawnie dyskryminująca i plująca na mężczyzn w Polsce ma raptem kilka % poparcia? Prawidłowe pytanie brzmi, kto w ogóle na nich chce głosować.
Edit: Zapomniałem jeszcze że chcą przyjmować wszystkich migrantów jak leci i cytując klasyka "KIM SĄ SPRAWDZI SIĘ PÓŹNIEJ"