1

@Firestone to Ty dajesz mu szanse po przeciętnym sezonie w Osasunie i kilku sparingach u nas. Zobacz jaka jest przepaść między nim a Yamalem. Ten drugi faktycznie zasługuje na minuty, Abde to jest poziom maksymalnie Betisu i to będąc w najwyższej formie.

1

Nie rozumiem klubów takich jak Atletico, duma ponad interesami. Nie ma najmniejszych szans że ktoś zapłaci za Felixa kase której chcą a mimo to wolą poczekać aż odejdzie za darmo niż sprzedać go za 20mln np i wyczyscic FP

2

@Firestone dobra dobra, Neymar też już był na 100% w Barcelonie. Do póki nie zobaczę oficjalnego komunikatu to nie ma tematu

0

@sewciu50 Nie wiem co to ma pokazać, ilu napastników było lepszych od prime suareza??

0

@Artysta9 sezon jest długi, będą rotację. Aktualnie mamy 3 SO zdrowych na poziomie, z czego 2 może również grać na PO więc każdy dostanie swoje minuty.

1

@FcPortoFan1999 No nie, absolutnie się nie zgodzę. Neymar był blisko ZP ale pamiętajmy że w erze Messiego i Ronaldo to było ekstremalnie trudne zadanie, a puchar świata to inna rozmowa. Generacja Brazolii za czasów Ronaldinho to był kosmos, ponadto nie uważam żeby turniej reprezentacyjny definiował karierę zawodnika. Messi bez MS wciąż byłby najlepszy w historii.

1

@FcPortoFan1999 no nie wiem, jakbyśmy zliczyli troefa Neymara to chyba jednak wygrał więcej. Często mówimy o tym że Neymar zmarnował karierę bo on miał potencjał bycia top 5 w historii ale to że tego nie osiągnął nie znaczy że grał słabo i nic nie wygrał. W samej europie ma 23 trofea.

2

@FcPortoFan1999 Neymar to typowy Brazol, on nie ma ambicji do zapierdzielania. On zwyczajnie chce się bawić piłką i trzepać kasę.

1

@FcPortoFan1999 Zarobki, Neymar zarabia w PSG tyle kasy że żaden klub nie da rady wyrównać tego a jako że ma kontrakt do 2025 roku to tylko arabów stać na opłacenie transferu i gigantycznego kontraktu.

5

@PatrykBarca nie, no chyba że by grał w Realu, wtedy albo by dostał 4 karne albo Getafe dostałoby walkowera za 5 czerwonych kartek.

0

@tristan87 Jeżeli zawodnik wystosowuje już trzecie przeprosiny w czasie pierwszych 12 miesięcy w klubie to chyba coś jest nie tak. Może zamiast przepraszać zacznie grać na poziomi Barcelony.

4

@ObiektywnyKibic121 to był pierwszy mecz, litości...

0

@tbas Moim zdaniem to zwyczajnie zapominamy o tym że graliśmy pierwszy mecz sezonu z rzeźnikami którzy powinni kończyć mecz w minimum 9. Stworzyliśmy na ich tle kilka sytuacji, powinniśmy dostać karnego. Naprawdę po takim meczu nie winiłbym ani Xaviego, ani zawodników i w ogóle nie wyciągałbym wniosków po jednym meczu. To był jeden z najcięższych meczy w sezonie i gdyby nie sędzia to prawdopodobnie byśmy wygrali, nie ma dramatu.

2

@tbas Serio nie ma co komentować takich wpisów bo to nie ma sensu. 2 dni temu Abde był bogiem dryblingu i powinien grać w 433, wystarczyło że na tle rezerwowego totenhamu w sparingu 2 razy wyprzedził gościa na skrzydle, przyszedł mecz o punkty, Abde zagrał absolutnie beznadziejny mecz i ludzie go ściągali po 10 minutach. 2 miesiące temu ludzie wypychali Ferrana i Ansu, dzisiaj chcą posadzić Lewego który zrobił 42G/A kosztem wymienionej dwójki.

2

@Messibestplayerintheworld Brawo, czasem jakiś zawodnik dostanie laga i wjedzie za ostro, złapie kartkę no zdarza się, ale mając na koncie żółtą kartkę w erze VARu, wjechać typowi łokciem w twarz to trzeba być idiotą.

0

@Tomo1989 Jak chcesz zmienić taktykę jak nie ma wykonawców ?? Jedyny jakościowy skrzydłowy ma 16 lat i mamy dodatkowo w składzie dosłownie zero PO.

2

Mistrzowie taktyki rambli:
„No ale jak to tak bez skrzydeł, z taką taktyką to nic nie ugramy”

Mistrzowie rambli kiedy wchodzi Abde na lewe skrzydło:
„Nie no wędka, typ jest fatalny, czemu nie Fati”

Wchodzi Fati i nic się nie zmienia:
„Nie no z taką taktyką to my nic nie ugramy, Xavi out”

0

@kiper09 Ferran ze swoim mentalem dostałby czerwo w 20 sekundzie meczu, Fati właśnie przechodziłby badania kontuzjowanego kolana i pewnie skończyłoby się 2:0 dla Getafe. Ja przypomnę że dosłownie 2 miesiące temu nikt z nas nie chciał widzieć tych dwóch parodystów w osobach Fatiego i Ferrana. Wystarczyły 3 springi żeby zrobić z nich nowych zbawców.

0

@MaFCB no jak to po co? Żeby pod koniec sezonu real się mógł powiedzieć ze sędziowie nas nie przekręcili BO BYŁ VAR.

1

@Vernon_Roche no przecież jeszcze wczoraj rano, Abde to była nowa gwiazda la liga, ucieleśnienie Neymara i Messiego, nowy bóg dryblingu bo z totkami dwa razy szybko pobiegł z piłką. Inna sprawa że Fati wcale nie jest w formie, nie gra dobrze i nie ma dla niego pozycji. Chłopak umie grać jedynie za plecami napastnik. Nie jest to ani dobra 9 ani skrzydłowy.

0

@Encore jak na niego to 5, jak na piłkarza Barcelony 2-3

0

Komentarz usunięty

40

Sędzia podszedł do monitora i powiedział: „ chlopaki dajcie mi jakiś argument zeby nie dac karnego, moze byc cokolwiek, nawet cycki pereza”

0

@Alfuncjusz_Alf 1. Typie a co ma gadanie zawodników do tego że prezes klubu w przerwie schodzi do sędziego i go korumpuje a to zrobił Perez?? Mówimy o LL a nie LM, zacznij myśleć.

2. Za szerzenie fałszywych oskarżeń jest ban, zgłaszam Cie.

3. real madryt od dawna dostaje korzystne decyzje sędziowskie i nie ma to nic wspólnego z Barceloną bo sędziowie przyznali się tylko do próby kupienia meczu przez Real a nie Barce.

4. Nie, nie wszystkie :) sędziowie VAR wiele razy sie mylili i nie sprawdzali wszystkiego no ale wiadomo ze kibic realu tego nie zrozumie, zbyt skomplikowane.

5. I potwierdzasz że VAR dziala na korzysc realu bo slepy by tam karnego dostrzegl.


1

Ludzie Abde gra na swoim normalnym poziomie a wy się dziwicie że ma problemy. To jest średniak i nigdy nie będzie materiałem na Barce.

0

@AlexDark00 Nie MVP ale wykonuje czarną robote

0

@Alfuncjusz_Alf widać typie że masz IQ kibica realu czyli gdzieś między małpą a kijanką xD Szymon Marciniak nie sędziuje w La Liga więc nie ma nic do gadania, choćby sędziował 20 finałow LM i MS to nie zna tematu bo wiadomo że Real kupuje sędziów hiszpanskich a nie polskich…

Typie wystarczy sprawdzać co się chce, nawet komentatorzy byli w szoku że sędziowie nie gwizdza karnych dla Barcy a Real dostawał za symulki. W tym sezonie już w 1 kolejce wał na VAR i Athletic nie dostał karnego więc skończ się kompromitować bo tutaj nikogo nie nabierzesz typie. Debile są na notatniku, szukaj tam kolegów, o ile strona nie padła xD

Negreira nie był sędzią do 2018 roku i nie miał wpływu na mecze więc skończ gadać glupoty bo pomimo nagonki małp z madrytu nic Barcelonie nie udowodnili :)

5

Ja wiem że Lewy nie istnieje w tym meczu ale zwróćcie uwagę ile on walczy z tymi rzeźnikami. Przecież jakby tam był Ansu albo Ferran to by ich zabili

0

Przyszło Getafe i Abde wygląda jak średniej klasy LO bez dryblingu.

0

@Alfuncjusz_Alf ten sędzia który sędziował ze 20 lat w la liga, Marciniak sędziował 0 więc z czym do ludzi, nie kompromituj się madryciaku bo tutaj nikogo nie nabierzesz. Sprawdź sobie ile karnych dostał Real w zeszłym sezonie i wróć to pogadamy o Negreirze, chociaż nie, jeżeli nawet nie wiesz że on nie był sędziom to z czym do ludzi. Wracaj do swojego ścieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?