0

@culer_5306751 Tu jest mowa o młodych zawodnikach, lub względnie młodych którzy mieli w Barcelonie wyjść na najwyższy poziom. Fabregas przychodził do nas z Arsenalu, Sanchez odchodził bo w Barcelonie tworzyło się trio z Messim Neymarem i Suarezem, na gryzaka nas zwyczajnie już stać nie było bo przecież facet miał świetne liczby, problemem była kasa za transfer plus zarobki a Thiago o ile dobrze pamiętam sam chciał odejść.

2

@bartekvisca szybko podnosili xD Stopy powinny być podniesione przynajmniej pół roku wcześniej i powinny być wyższe, rozmowa o obniżaniu stóp procentowych przy inflacji 10% to jakiś cyrk.

1

@culer_5306751 Jezu to już drugi Portugalczyk koczuje na lotnisku, wie ktoś chociaż czy Cancelo jeszcze żyje? Bo chłopak już ponad tydzień na samolot czeka.

0

@Keisor Jakby go sprzedali za 5 milionów to by teraz wszyscy cisnęli po zarządzie że frajerzy dekady i patałachy... Skąd wiesz że nie zagra dobrego sezonu i za rok nie pójdzie za 20-30mln ?

0

@TadeuszK przecież Fati ma iść na wypożyczenie. Chłopak potrzebuje regularnej gry a niestety aktualnie jest za słaby na pierwszy skład u nas.

1

Fati i Atletico xD jak ten chłopak wygląda jakby biegał za karę i nagle miałby trafić do drużyny gdzie trzeba jeździć na tyłku?

0

@Medium Messi ma 25 ale odkąd przeszedł do Miami to ładuje gola za golem, spokojnie skończy na 1 miejscu ten rok.

1

@LS Ja poszedłem i uważam że to dobry film, Gosling zrobił kapitalną robotę grając Kena a Mattel dał popis PR'u.

2

@cris27 Człowieku i co żeś zrobił? Teraz wszyscy wyznawcy Tuska się obrażą i będzie im smutno, bo jak to tak używać twardych dowodów w dyskusji i obalać ich autorytety, tutaj trzeba DEMOKRACJE ratować bo KONSTYTUCJA jest gwałcona.

8

@DaPidejpi @macio_944 Już tłumacze, programu tak naprawdę nie ma bo i tak nie zamierzają realizować żadnego, to po co się męczyć z wymyślaniem. Pewnie ktoś coś skleił na kolanie, ale nie ma co się przywiązywać bo jutro będzie inny, zależnie od tego co akurat będzie na topie.

0

@doc Na SO jest Kounde, Christensen, Araujo, Inigo a czasem pewnie i Frenkie tam zagra. Alonso jako 5/6 opcja to nie jest dramat. Natomiast na LO pierwszeństwo będzie miał Balde i Cancelo.

0

@Tridente2015 Miał Messiego w składzie w 1 sezonie, oprócz tego miał bandę parodystów która dostała 8:2 od Bayernu i kilku zdolnych chłopaków. Lepił jak mógł. Xavi dostał Traore, Alvesa oprócz Ferrana i Auby. Dodatko Ferran ominął tylko 2 mecze ligowe i jeden pucharowy z Linares. Xavi w tych 2 meczach ligowych wygrał z Mallorcą i zremisował z Granadą, więc szału nie ma. Warto dodać że Koeman w tamtych rozgrywkach nie miał Pedriego, Hiszpan wypadł już w 2 kolejce i wrócił... oczywiście w Styczniu. Dokładnie wtedy kiedy Ferran.

0

@Tridente2015 No nie, Xavi do pierwszych dźwigni musiał rozegrać chyba 5 ligowych kolejek. A w styczniu przyszli chociażby Ferran i Auba. Dodatkowo Koeman owszem, miał Pedriego Gaviego i Araujo ale to on ich wprowadzał, dawał minuty itd. Xavi dostał skład lepszy od Holendra. Koeman miał też o wiele gorszą sytuacje instytucjonalną, gdzie przez x miesięcy nie było prezydenta klubu a drużyne obejmował bo laniu od Bayernu.

3

@DaPidejpi No to trzeba być skończonym idiotą żeby mówić do Rosjanina "Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód." i oczekiwać pokoju a nie kolejnej ekspansji terytorialnej, wojny i mordów. Przecież to jest podstawa imperializmu Rosyjskiego.

1

@Kazragore Prasa najpierw szczuje a potem sprawdza? Stare, znałem.

3

Kiedy myślisz że papież nie może już się bardziej skompromitować, na scenę wchodzi on, cały na biało i mówi:

"Nie zapominajcie nigdy o waszym dziedzictwie. Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami".

Myślę że przydomek papież morderców, ewentualnie faszystów znając jego historie, jak najbardziej przyjąłby się w podręcznikach do historii.

3

@Tridente2015 facet grał Destem w ataku xD

0

@ArterkHD zapisujesz się byle gdzie, byle na co i masz...

0

@Tridente2015 Koeman miał dużo gorszą kadrę... Inna sprawa że nie chce mi się wierzyć że Xavi ma gorszy bilans.

6

@GeneralXavi Gamper

2

@Janas11224 Cancelo przecież przyleciał tydzień temu, nie może być inaczej bo czytałem artykuł że na bank przyleci xD

5

@MarcepanowyKsiaze nie wiesz o czym piszesz, powiedziałem W KWESTI WYPROWADZENIA PIŁKI. Miałem na myśli przejście z fazy obrony do fazy ataku, Pedri o wiele lepiej porusza się między liniami i kontroluje tempo gry, ale to Frenkie rozgrywa z własnej połowy.

6

@MarcepanowyKsiaze Jest jego najmocniejszą stroną, w kwestii wyprowadzenia piłki to chyba top 3 na świecie.

2

@doc Zbyt piękne, nie uwierzę w odejście Marcosa do póki nie zobaczę.

0

@konrad1661 Lenglet, Abde i Fati prawdopodobnie.

1

@Emhyr Wchodzi do składu 16 latek i wyjaśnia go, to zwyczajnie nie jest poziom Barcy i kropka. Jego jedynym atutem jest to że jest naszym jedynym naturalnym lewo skrzydłowym, ale kiedy na boisku potrzebna jest jakość to nie sięgasz po Abde.

4

@Messibestplayerintheworld Tak jakbyś sugerował że jego pozostałe występy nie były żenujące.

3

@Michael24 użytkownik @Michael24 powinien przestać pisać głupie komentarze.

0

@pt9 dostajemy oklep bo zawsze znajdzie się kilku parodystów u nas w składzie. Dzisiaj to był Roberto i Alonso. W zeszłym sezonie Ferran, Ansu, Kesie, Roberto i Alonso. Każdy z nich grał piach i nie dało się tego oglądać.

3

@Bulbulator gdyby Dembele umiał czytać to by mu było smutno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?