Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alfuncjusz_Alf widać typie że masz IQ kibica realu czyli gdzieś między małpą a kijanką xD Szymon Marciniak nie sędziuje w La Liga więc nie ma nic do gadania, choćby sędziował 20 finałow LM i MS to nie zna tematu bo wiadomo że Real kupuje sędziów hiszpanskich a nie polskich…
Typie wystarczy sprawdzać co się chce, nawet komentatorzy byli w szoku że sędziowie nie gwizdza karnych dla Barcy a Real dostawał za symulki. W tym sezonie już w 1 kolejce wał na VAR i Athletic nie dostał karnego więc skończ się kompromitować bo tutaj nikogo nie nabierzesz typie. Debile są na notatniku, szukaj tam kolegów, o ile strona nie padła xD
Negreira nie był sędzią do 2018 roku i nie miał wpływu na mecze więc skończ gadać glupoty bo pomimo nagonki małp z madrytu nic Barcelonie nie udowodnili :)
5
Ja wiem że Lewy nie istnieje w tym meczu ale zwróćcie uwagę ile on walczy z tymi rzeźnikami. Przecież jakby tam był Ansu albo Ferran to by ich zabili
0
Przyszło Getafe i Abde wygląda jak średniej klasy LO bez dryblingu.
0
@Alfuncjusz_Alf ten sędzia który sędziował ze 20 lat w la liga, Marciniak sędziował 0 więc z czym do ludzi, nie kompromituj się madryciaku bo tutaj nikogo nie nabierzesz. Sprawdź sobie ile karnych dostał Real w zeszłym sezonie i wróć to pogadamy o Negreirze, chociaż nie, jeżeli nawet nie wiesz że on nie był sędziom to z czym do ludzi. Wracaj do swojego ścieku.
1
@BulaKG 19 kontaktów, podań było 16 z czego 12 celnych
0
@Alfuncjusz_Alf z tego co mówił Ituralde Gonzalez jedyny próba wpłynięcia na sędziów była ze strony Pereza ale dziwnym trafem nikt się tą wypowiedzią nie zainteresował. W sumie nic nowego.
3
Z ostatniej chwili! Oficjalna zmiana nazwy na La real madryt liga, następuje również zmiana zasad, od dzisiaj nie gwiżdże się niczego na korzyść Barcy i niekorzyść Realu.
1
Getafe to pasterze o mentalności patoli i wyglądzie cyganów, my to wygramy nawet w 9.
4
No i brawo sędzia, sędziowanie w Hiszpanii to jest jakiś żart, Raphinha zasłużona czerwona ale Suarez powinien wylecieć wcześniej. Jak to jest że oni mogą faulować a my nie?
0
@Greenalley w tym roku masz Gundogana do rotacji zamiast drewnianego Kessiego. Różnica jest gigantyczna więc myślę że rotacji będzie o wieke więcej. W presezonie dobrze pokazał się też Fermin i Yamal więc jest szansa że dostaną trochę minut w końcówkach. Jeżeli dołaczy do nas prawdziwy PO to nie mamy co narzekać ani na skład ani system.
0
@Dankho94isback ja to bym powiedział że nie potrafiliśmy kontrolować meczu przy 1:0 i przeciwnik nas dominował ale dla mnie murowanie to jest celowy zabieg.
0
@Mezocyklon87 No nie stać ich na 20mln euro netto xd nikogo nie stać oprócz PSG
0
@Dankho94isback nie no różnica jest taka że Dembele miał odejście na 1 metrach i potrafił krótko prowadzić piłkę dodatkowo zmieniając kierunek prowadzenia piłki. Abde nie jest w połowie tak szybki.
No murowanie to było w 2 meczach może xd
0
@Dankho94isback chłopie, przestań czytać statystyki a zacznij ogladac mecze. Dryblingi są liczone jako wygrane pojedynki, jak wypusci sobie pilke na 20m i do niej dobiegnie to ma udany drybling. Dodatkowo popatrz na styl gry Osasuny, oni tam głównie z kontry grają więc zwykle ma masę miejsca i pojedynek 1 na 1. U nas na metrze musi przedryblować dwóch. Raphinha w Leeds prezentował 10x wyższy poziom dryblingu niż Abde w Osasunie a u nas jednak wygrywać pojedynków nie umie.
0
Przecież było już napisane że jest opcja żeby Neymar poszedł do Arabii ale z wypożyczeniem do Barcelony… myśle że taki kontrakt ma sens. 3 lata w Al Hilal z czego rok u nas.
3
@pioz123 Balde Cancelo Abde xD czy wy oglądaliście jakieś ich mecze? Oni pół dryblingu nie mają, Balde i Abde są poprostu szybcy i wygrywają pojedynki biegowe! Yamal to jedyny zawodnik który faktycznie drybluje ale on ma dopiero 16lat.
0
@Tasde Ty masz obsesje typie, właśnie sobie zaprzeczyłeś bo jak kraj nie jest gotowy na demokracje to co kuźwa ma jak nie dyktature? I ta właśnie dyktatura sprawdza się wtedy lepiej niż nic, czy to jest dobre? Nie! Ale czy jest lepsze od karykatury demokracji? Tak! Z Chile się doedukować nie muszę bo nie musze znac historii calego swiata a w przeciwienstwie do Ciebie zdaje sobie sprawe z tego że reformy gospodarcze to tylko mała część tego co finalnie prowadzi do rozwoju lub upadku gospodarki.
Na Twoim miejscu zająłbym się ludźmi lewicy w skład których wchodzą:
-działacze komunistyczni
-ludzie którzy zostali skazani za pobicie własnej matki
-zwolennicy Mao
-fani Che Guevary
8
@Tasde eeee cała arabska wiosna? Afganistan? Niektóre społeczeństwa nie są kulturowo gotowe na demokracje i siłowe ich wprowadzenie skończyło się fatalnie. Popatrz na to co się dzieje w Afryce obecnie, co chwilę jakiś przewrót wojskowych, korupcja, wojny bieda i ogólnie syf na kilometr.
Czepianie się takich wypowiedzi pokazuje że prawdziwym fanatykiem to jesteś Ty, o Chile się nie wypowiem bo nie znam tematu ale jeżeli twierdzisz że wolny rynek i deregulacje skutkują bezrobociem i kryzysem ekonomicznym to zerknij sobie na chociażby mocno lewicową Hiszpanie, popatrz sobie jakie mają bezrobocie, zwłaszcza wśród młodych.
0
@martin43 Jeżeli najlepsi gracze w zespole są jednocześnie najstarsi to mają największe kontrakty. Lewy, Gundogan czy Mats to zawodnicy którzy gwarantują jakość i stabilność a zarobki są konsekwencją ich poziomu gry i wartości marketingowej. Nigdzie na świecie młodzi zawodnicy nie zarabiają najwięcej, wyjątkami są tylko zawodnicy o statusie super gwiazd, a takich nie mamy. Ewentualnie Pedri mógłby się zakwalifikować ale on przy przedłużeniu kontraktu na bank dostanie topowy kontrakt. Ogólnie zarząd robi kapitalną robotę w kwestii wynagrodzeń i wystarczy zobaczyć ile wydawaliśmy na pensje 3 lata temu a ile wydajemy teraz.
0
@Sulimo jak się zatrudnia wuefistów po znajomości zamiast prawdziwych trenerów to takie są efekty
1
@martin43 weź Ty się nie zajmuj sprawami których nie rozumiesz bo tylko się kompromitujesz.
12
@jacobFCB no tak, bo Dembele to był regularny niczym Messi xD
1
To nie o Dembele chodzi… na filmiku nie ma żadnego szpitala.
0
@Bogan to chyba wizje po grzybkach skoro nie widzi że Alonso i SR nadają się do tarcia chrzanu jedynie.
0
@Bogan Xavi chciał przedłużyć SR i Alonso, chciał też ściągnąć Ferrana i zatrzymać mr. zaRokOdpali Dembele, może nie każdy trener jest dobrym menadżerem?
0
@dom3kk co Ci zawodnicy robią w Barcelonie? No głównie zawodzą, nie pamiętasz poprzedniego sezonu? Po każdym meczu leciała fala hejtu. Fati i Ferran to nie są LW, a Abde w topowej formie wciąż jest gorszy od najebanego Neymara wyciągniętego w środku urodzin siostry.
Jak Neymar da 40G/A w sezonie to luz, niech leczy się pół sezonu.
1
@Herato Adriano
17
@marcin62 no to patrząc na to że Neymar w pół sezonu robi 40G/A a Dembele 17 to całkiem spory upgrade względem sezonu 22/23
0
@dom3kk kim? Utalentowanymi? Abde, średniak który nie błyszczał nawet w Osasunie oraz Ferran i Fati czyli zawodnicy typu 9 albo 10. Zero, dosłownie zero lewo skrzydłowych mamy.
0
@dom3kk 34 letni Lewandowski dał nam 42G/A grając pół sezonu z kontuzją pleców.