La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

30

Jakiś czas temu adoptowałem szczeniaczka ze schroniska i to ile szczęścia wnosi do domu taka istotka to coś pięknego

5

@WisniaKala niecałe 2 miesiące temu adoptowałem roczną sunie z fundacji, najlepsza decyzja w życiu. Chociaż okropnie absorbuje bo okazała się mixem cane corso z owczarkiem belgijskim w typie malinois i teraz zapier***am przynajmniej 16km spacerów dziennie...

2

@Rhaan Ruch dobrze Ci zrobi ^^ Ja adoptowałem sunie ale zwykłego kundelka ale jest tak aktywna, że wieczorami to padam jak dziecko

1

@WisniaKala No napewno nie zaszkodzi :) A z energią u psiaków to podobno dramat do drugiego roku. Potem się trochę normuje.

2

@Rhaan Dla mnie dobrze, że ma tyle energii i ja mam co robić i piesek szczęśliwy. Cieszę się, że udało mi się ją uratować

6

konto usunięte

0

@WisniaKala ja 5 lat temu adoptowałam niewidomego pieska ze schroniska. Najlepsza decyzja w moim życiu

0

@prison118 dobrze to o Tobie świadczy, piesek też na pewno jest szczęśliwy!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?