La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

konto usunięte

0

Jak już mamy kogoś sprzedać to niech to będzie Raohinia a nie Fati

konto usunięte

0

@Barca1922 On nie chce odejść.

konto usunięte

0

@tristan87 Fati też nie a widać że się odbudowuje pomału . Raphinia jest słaby

konto usunięte

0

@Barca1922 Pewnie obaj zostaną.

0

@Barca1922 a co ma Raphinia do Fatiego bo ja chyba nie rozumiem. To tak jakby napisać żeby zamiast Fatiego odszedł Garcia… Raphinha to RW, Fati LW / 9. Dodatkowo Raphinha gra na skrzydle gdzie nie ma ofensywnego bocznego obrońcy i nie można go zastąpić pomocnikiem, Fatiego można.

konto usunięte

0

@tristan87 oby ale jak mamy na kimś zarobić to byle nie Ansu. Czuje że w tym roku odpali

konto usunięte

0

@Rhaan Raphinia jest słaby a jak mamy na kimś zarobić to już wolę żeby sprzedali jego , Garcie , Torresa , Alonso byle nie Ansu

0

@Barca1922 nie mamy lepszego prawo skrzydłowego od brazola a jego transfer nie został zamortyzowany więc nie zarobimy na nim… Sprzedaż Raphinhi jest zwyczajnie głupia, a argument że jest słaby nie ma sensu. Facet zrobił drugie G/A w sezonie po Lewym, przypomnij sobie jakie dno grał Fati w poprzednim sezonie i jak często wypada przez kontuzje.

konto usunięte

0

@Rhaan Ansu miał powazną kontuzje to nie oczekuj od niego liczb . Ten sezon będzie jego . Raphinia zrobił liczby ale każdy przyzna że jest po prostu słaby. Zero pojedynków 1na1 młody Yamal zrobił więcej przez 10 minut niz Raphinia przez 80 . Na niego nie można liczyć i na nim budować prawej strony . Transfer Cancelo by się przydał wtedy może Raohinia by się bronił ale sam jest bezużyteczny

0

@Barca1922 Ansu wygrał mniej pojedynków niż Rapha i miał już X kontuzji i jednak można oczekiwać że nie będzie do formy wracać dwa lata. Nie wspominając o tym że piłka nożna to nie tylko gra jeden na jeden. O Yamalu się nie wypowiem bo to absurd oceniać zawodnika na podstawie 10 minut meczu sparingowego. On ma 16 lat i potrzebuje kilku lat zanim będzie mógł grać jako starter.

konto usunięte

0

@Rhaan akurat pozycja na boisku ma to do siebie że kluczowe jest żeby wygrywać pojedynki 1na1 . Raphinia tego nie potrafi więce nie jest graczem na Barcelonę .

0

@Barca1922 Fati gra na lewym skrzydle aktualnie i również nie umie wygrywać pojedynków więc nie jest graczem na Barcelone, można o sprzedać a że zarobimy na nim o wiele więcej niż na brazolu to sprawa prosta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?