Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier ja tam się z niego nie śmieje ale też nie śledzę United na codzień. W każdym razie Fati jest w tak tragicznej formie że nie trudno grać lepiej niż on…
0
@norbi77 widać że myślenie Cie przerasta kolego. Strzały oddaje się jak ma się ku temu okazje. Statystyki pokazują 1/1 ale trzeba doliczyć jeszcze strzał wybity przez Varana w końcówce więc 2/2. Prawda jest taka że zwyczajnie pozostali zawodnicy nie wykreowali mu żadnych lepszych okazji, kiedy Ferran mu dograł dobrą piłkę to Fati mu ściągnął z głowy.
Bawi mnie to jak próbujesz deprecjonować występ nie mając ani jednego argumentu i bronisz się jakimiś absurdalnymi banałami.
I ja tu nie twierdze że Lewy zagrał jakoś super, bo nie zagrał, ale jest różnica kiedy grasz obok Gaviego i Pedriego a kiedy grasz obok Kessie i Roberto.
A i prawie zapomniałem, ale Cie boli ten Dembele xD a jeszcze bardziej musi Cie boleć że Raphinia mimo że gra piach to wciąż ma lepsze liczby od bombla xD
0
A ja tak w sumie to o ten mecz mie mam pretensji do Xaviego, mam za to za pierwszy bo tam przekombinował. Dzisiaj z takim składem personalnym nie mieliśmy czego szukać i nie ma co się oszukiwać. W United z ławki wchodzi Antony i strzela gola, u nas wchodzi Fati i ściąga Lewemu piłkę z głowy… to są te detale.
0
@norbi77 Ty masz jakiś kompleks xD Lewy strzelił bramkę przypomnę. A dzisiaj zabrakło Gaviego i Pedriego a nie Dembele. Zwyczajnie ciężko grać z Kessim i SR w środku pomocy.
No ale czego ja oczekuje od człowieka który przydatność piłkarza ocenia po tym jak ładnie biega po boisku xD
Pozwoliłem sobie jeszcze sprawdzić statystyki Lewego.
Dryblingi 3/3
Wygrane pojedynki 7/12
Celność podań 89%
Strzały 1/1
Straty 11
Dzisiaj najlepszy w ofensywie z naszych zawodników.
0
@Sapos93 cytując klasyka, najgorszy to Ty jesteś ;)
0
Fati Kessie Roberto i Alonso to nie są zawodnicy na poważne granie. Sorry ale oni mogą grać maksymalnie w średniaku ligowym, albo w jakiejś topornej drużynie.
0
Wy myślicie że Xavi Ferrana Fatiego i Alonso na ratowanie wyniku wprowadza? XD lol oszczędza zawodników na lige
1
@Korsain w lidze to do tej pory zawsze był Gavi albo Pedri, a nie Kessie i Roberto.
5
Bądźmy szczerzy sami ze sobą. Czego my oczekujemy jak my graliśmy z Sergim Roberto i Kessie w środku xd
0
@Foro napastnik żyje z podań. Karnego strzelił
1
Kessie powinien mieć zakaz dotykania piłki poza polem karnym przeciwnika…
2
Lewy niby rozgrywa słaby mecz ale bądźmy sprawiedliwi, ile piłek dostał? Musi wychodzić do rozegrania bo w polu karnym jest sam i otrzymuje zero podań. Widać brak Pedriego i Gaviego którzy potrafili zrobić przewagę w środku.
2
@escarabajo nie nie, Rashford podwinął nogi i leciał przed kontaktem z Busquetsem.
0
@Faro no nie wiem, ja uważam że MATS i Busi
1
@Kidd Twoich wypocin czytać nie mogę a jakoś na la bambie wytrzymuję więc jakoś dam rade ;)
0
@sokot jest jakiś równoległy mecz? Bo póki co albo niecelnie albo do tyłu
0
Sorry ale nie mogę patrzeć na Kessiego, pasuje jak pięść do nosa.
0
@AlexDark00 Nie ma znaczenia, był gdzie miał być i zrobił swoje.
0
@AlexDark00 No chyba jednak nie tylko dzięki obronie bo mamy również najlepszy atak w lidze a dobrą obroną, bez ataku możesz najwyżej zremisować.
Mecze w lidze, w których bramki lub asysty Lewego decydowały o wygranej ( nie uwzględniam tutaj np 2 bramek w meczu który wygraliśmy 3:0)
- Mallorca
- Valencia
- Betis
- Villareal
Masz akurat 8 pkt, a tak jak mówiłem nie liczyłem meczy w których Lewy otwierał wynik spotkania ale w ostatecznym rozrachunku jeszcze ktoś strzelił.
3
@FCB24 Niezgodzę się, jeśli zagrałby Fati to tak, ale w przypadku Roberto to jest decyzja taktyczna, gramy 4 pomocnikami i kropka.
1
@Pawel13sz kluczem tutaj jest obrona moim zdaniem. Obrona w postaci Kounde - Christensen - Araujo - Balde to jest topowa formacja. Było to widać chociażby w ostatnim meczu, lekkie zmiany i cyk, błąd Alonso przy golu Rashforda i samobój Kounde na stoperze ( spokój w obronie to nie wszystko co nam daje to zestawienie, lepiej też wyglądamy w odbiorze i rozegraniu). Wszedł Christensen, Araujo wrócił na środek i do końca meczu United nie istniało.
1
@Deviler Lewy w tym sezonie 24 bramki + 6 asyst w 29 meczach, o czym my w ogóle rozmawiamy xD
@AlexDark00 widzę hejt za mocno wjechał. Auba w 17 meczach 11 bramek i 1 asysta. Jeżeli dla Ciebie to jest kilka bramek różnicy to ja nie mam pytań. Te kilka bramek i asyst sprawia że dzisiaj mamy 8pkt przewagi nad Realem.
0
@sk13 Od kiedy Kessie gwarantuje cokolwiek w obronie i kontroli ? To że jest silny nic nie znaczy, do tej pory nie radził sobie na swojej połowie, notował groźne straty albo nie doskakiwał do rywala.
4
@AmigoBlancos jestem rozczarowany składem z Camp Nou, to co wystawił Xavi w obronie nie mieści się w głowie i nie potrafię tego zrozumieć.
0
@LjakRoberciik Jeśli Xavi wystawi optymalną obronę czyli Balde - Christensen - Araujo - Kounde to jestem spokojny i myślę że jakieś 0-2, 1-3. Moim zdaniem to właśnie kapitalną obroną budujemy spokój w rozegraniu i przejmujemy kontrolę nad meczem. Wszystko co złe w tym sezonie działo się z eksperymentalną linią obrony.
6
@DonMatteo901 nie no to elegancko, przed wakacjami wystawiasz fakturę na jakieś konsultację na haiti i cyk limit Cie nie dotyczy, bo przecież wykonujesz obowiązki służbowe, a jeśli pracujesz na etacie to masz problem biedaczku, plebsie, nie dla psa kiełbasa. Limit mięsa pewnie w sejmowej stołówce też nie będzie obowiązywać :)
1
@thorin wszystko się da
1
@Faro nie 2-4 a 8 xd
7
Ten Fabinho chowający ręce żeby przypadkiem nie sfaulować Modricia… litości, facet powinien skasować tą akcje odrazu jak stracił piłke.
2
Liverpool to mem xD