Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ten Fabinho chowający ręce żeby przypadkiem nie sfaulować Modricia… litości, facet powinien skasować tą akcje odrazu jak stracił piłke.
2
Liverpool to mem xD
0
Ciekaw jestem jak Real wytrzyma to tempo.
0
@Khajio Popatrz na skład Arsenalu i Chelsea, dodatkowo Arteta to jednak typ Guardioli, trzeba czasu żeby wprowadzić taki model od zera.
1
@Kondziubarca Oczywiście że wybory się odbędą, czemu miałyby się nie odbyć skoro mają już wyniki?
2
@sergio5 tu jest chyba jakiś błąd w tłumaczeniu, podciąganie koszulki nie jest zabronione, nie wolno jej ściągać.
0
@matirix20 tak Pedri ma bardzo wysoki współczynnik xAssistss i asyst drugiego stopnia. To też są statystyki i one również są na korzyść Raphinhi porównując do Dembele. Więc na co jeszcze mam patrzeć?
0
@BulaKG ignorantem to jest osoba która twierdzi że zawodnik jest dobry bo robi wiatr. Jeżeli nie dostrzegasz tego że Dembele nie daje więcej drużynie, bo nie strzela wiecej bramek, nie asystuje więcej ani nie stwarza więcej okazji bramkowych ( wszystkie statystyki są na korzyść Raphinhi) no to sorry ale o czym my rozmawiamy? Co masz na obronę Dembele ? Że wygrywa pojedynki? Fajnie ale nie przekłada się to na bramki.
Podawanie przykładu Iniesty to to już w ogóle wyższa skala absurdu. Dobrze że liczb Puyola nie podałeś bo w sumie to skoro pozycja nie ma znaczenia to co za różnica? Czemu nie porównasz Dembele do innych topowych skrzydłowych? Ale w sumie nie ma sensu skoro nawet z Raphinhia przegrywa.
0
@Encore co z tego że wygrywa pojedynki jak potem albo traci piłkę albo zagrywa niedokładnie? Raphinha ma również większy współczynnik xAssissts
9
Jak to jest że Dembele który „w końcu odpalił” ma gorsze G/A niż „średniak z Leeds nienadający się do Barcelony”. Do tego rozgrywając 200 minut więcej od Brazylijczyka? Ja tam do Dembele nie mam nic w tym sezonie ale nie ogarniam jak można robić z niego jakiegoś boga footballu, jednocześnie krytykując Raphinhie.
0
@Faro jak to zwykle bywa, to zależy… aktualnie nie mamy 4 pomocników trzymających odpowiedni poziom.
2
@DonMatteo901 Najbardziej wkurza to że zaraz znajdą się tacy co powiedzą że nie ma co płakać i że sędziowie mylą się w dwie strony, tyle że nie, bo to nie jest odosobniona sytuacja tylko wszystkie decyzje na granicy w tym sezonie są gwizdane przeciwko nam. A potem ludzie się dziwią że płacimy sędziemu za to żeby nas nie przekręcali ...
0
@norbi77 wchodzi Raphinia i chowa Dembele do kieszeni :) dalej uważam że Lewy robi świetną robotę. Nie trzeba strzelać w każdym meczu żeby być kluczowym.
0
@takisobiektos no to wiele wyjaśnia xd
0
@bartas97 w Madrycie 56 - 48 to nie jest 8?
25
@ChessInfo aha, no zabłysnął. Dobrze że napisałeś że jest arcymistrzem bo po poziomie komentarza bliżej mu do Najmana.
3
Nie wiem czemu wszyscy myślą że to ataki Realu, na moje to ataki Tebasa a że prasa Madrycka chętnie to opublikuje to już inna sprawa.
30
Mnie to bardziej ciekawi jakie tam jest lobby anty Barca skoro trzeba płacić żeby nie drukowali przeciwko nam…
0
@Firestone końcówka Valverde? I 8:2 za Setiena?
0
Gra PSG przypomina naszą za Valverde. Myk piłeczka do Messiego i fajrancik, pora na cs’a
0
@supraomnes1 ja powiem wow dopiero jak dobrze zagra. Bo może się okazać że chłopak nie wytrzyma. Chociaż sam fakt że trener mu ufa daje do myślenia.
0
@SinMistico tak, Fati miał 17 lat i 40 dni. Warren w Marcu dopiero skończy 17 lat.
2
@Tatazolwinia ograniczał się do bezpiecznych zagrań i asekurowania pozostałych pomocników i bardzo dobrze. Bo widać że nie czuje tej gry, jego największy atut to w tej chwili fakt że Fati i Ferran są tak słabi że lepiej grać przeciętnym Kessim.
2
@Kuba_1 Ronaldo tam jest bo to gwarantuje zasięgi. Finalnie w XI go nie będzie.
2
@tomek8756 Przecież to jest kumpel Putina, on by własny kraj za hajs z Moskwy sprzedał.
0
@Sawik_10 Ale wiesz to? Czy tak Ci się wydaje, masz jakieś źródło tych rewelacji? 10mln euro do niedawna zarabiał Sergi Roberto.
1
@Sawik_10 Czyli jakich pieniędzy? Tych odroczonych? Czy 10mln za sezon to za dużo według Ciebie?
1
@Kidd jak najbardziej, chociaż w przypadku Xaviego to moim zdaniem wynikało z tego że uparcie trzymał się 433 i dopiero niedawno coś mu w głowie przeskoczyło i zaczął dostosowywać taktykę zespołu w taki sposób aby uwypuklać zalety zawodników. Taki Balde grając z ustawionym szeroko skrzydłowym traci połowę swojego potencjału.
1
@Kidd NIe wszyscy. Była spora część kibiców która widziała że problem nie leżał we Frenkim a w tym że nie grał na swojej pozycji, a jak już miał grać na 6tce to oczekiwano że będzie grał jak Busquets. Jak znalazł się w odpowiednim kontekście to zaczął wyglądać kapitalnie.
1
@Kuba_1 No było tutaj sporo takich co chcieli sprzedawać Frenkiego i MATS'a, na szczęście do niczego takiego nie doszło.