Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 no oglądałem i widziałem jak spartolił sete i wygrał 0 pojedynków xD Ty chyba nie to el clasico oglądałeś
0
@Yoshi94 wiesz, mi się tego nawet komentować nie chce. Na sofascore ocena na poziomie zawodników Realu, jedynie Carvahal oceniony gorzej z wszystkich zawodników ale ok, żyj w swoim świecie wielbienia Dembele xd
Dobry mecz z Atletico? Proszę Cie, strzelił bramkę, brawo dla niego ale to była seta, oprócz tego 0 kluczowych podań. Mecz z Realem 4:0 faktycznie dobry i to był wyjątek od reguły, trochę mało jak na 5 lat i 160mln euro.
0
@Yoshi94 we wszystkim? Xd zagrał typowy paździerz który serwuje z każdym mocniejszym rywalem. 17 strat, 0 zagrożenia, 0 kluczowych podań i jedna świetna okazja zmarnowana xd
0
Kapitalny mecz z naszej strony, pełna dominacja. Ciężko znaleźć jakieś minusy. Chyba jedyne to fatalna forma skrzydłowych i brak wartościowych zmienników.
1
Jak widzę te zmiany to cholernie się ciesze że jest już 87 minuta i 3:0
0
Strach pomyśleć co by było gdyby Dembele dostosował się poziomem do reszty zespołu.
2
Trochę dziwie się że w momencie w którym Mendy dostał żółtą kartkę, przestaliśmy atakować prawym skrzydłem. Przecież aż się prosi pozwolić Dembele ścigać się.
1
Czy Dembele może zagrać chociaż jeden dobry mecz z topowym rywalem?
0
Jakim prawem Benzema był sam w polu karnym
1
@Azi Do nie wzmacniania rywala :)
6
Jak ma przyjść za darmo to bez znaczenia dla mnie czy ma 18 czy 20 lat. Dyskusja miałaby sens jakby trzeba było duży hajs wyłożyć.
8
@Nano22 Trzeba się zastanowić za co tak naprawdę płacisz kupując książkę. Napewno to gdzieś jest sprecyzowane. Jeżeli poprzez zakup książki nabywasz sam przedmiot fizyczny jakim jest książka no to zwrot jest jak najbardziej ok, no bo może tak naprawdę chcesz żeby ta książka robiła za ozdobę... Jeśli jednak przyjmujemy że treść, czy sam dostęp do tej treści również jest nabywany. To jest to już skomplikowana sytuacja, bo przecież mogłeś się z tą treścią zapoznać i ta wiedza nie zostaje Ci zabrana.
Nie mam pojęcia jak to prawnie wygląda ale sprawa jest ciekawa.
0
@Rust_Cohle @Emhyr A moim zdaniem zdjęcia zakłamują rzeczywistość. Czerwo za to można dać ale nie był to jakiś brutalny faul dlatego że Felix nogę cofał. Jak zauważył że nie ma szans zaatakować piłki i leci w rywala to specjalnie tą nogę zgiął ale było już za późno żeby nie doszło do ataku. Po zdjęciu można wnioskować że próbował rywala wysłać do szpitala.
1
@norbi77 Bo Busquetsa już każdy rozczytał. Wystarczy stanąć przed nim i koniec, piłka do boku albo wycofanie bo przecież ruchu z piłką zrobić nie potrafi.
0
Ciekaw jestem kto u nas będzie karne wykonywać…
1
@lucca87 trzeba było anulować to sobie wymyślili, dosłownie, że duży palec Raphini był na spalony.
2
Gramy o superpuchar, może nie jest to najważniejsze trofeum ale jak k**** można takie zmiany robić? Kessie? Ferran za Dembele? Alonso zamiast Balde? Jeszcze Busquets w 60minucie z Frenkiego… to jest jakaś patologia…
0
Zaczęliśmy prowadzić więc trzeba kolejnego kloca wprowadzić …
1
@PJ777 ewentualnie gdyby te zmiany były koło 80 minuty, ale na litość boską w 60?
1
Wy się nie znacie, Xavi wie co robi, on zwyczajnie nie chce grać z Realem w niedziele xd
0
Nikt tak nie potrafi zarządzać meczem jak Xavi xD
0
@Enduu 10 lat temu grał wybitnie a do dzisiaj odcina kupony
0
@LewoSkrzydlowy11 mówisz masz
9
Ale mu piękną asystę zabrał Lewy xd
0
Legenda głosi że te pół automatyczne spalone sam Tebas mierzy
1
@Foro ja korzystam z mx mechanical i jestem mega zadowolony. Ale to wszystko zależy od tego co dla Ciebie jest wygodne. Jak chcesz coś ergonomicznego to popatrz na klawiatury personalizowane i 2 częsciowe
0
Nie odpali już, chłopak jest już zdrowy od wielu miesięcy i w bardzo dobrej formie fizycznej. Mimo to widać że stracił na szybkości która była kluczowa. Chłopak nie ma dryblingu, aktualnie nie ma również szybkości ani warunków fizycznych. Na moje czeka go przeciętność, ale obym się mylił.
3
@Emhyr 5 lat w klubie i facet strzelał raptem w 37 meczach ... 160mln euro, to jest jakiś dramat.
28
10mln euro, przejęcie pensji Depaya w 100% i zakaz gry w meczu z nami. W żadnym innym wypadku nie opłaca nam się oddawanie Holendra, choćby miał siedzieć na ławce do końca sezonu.
0
@PatrykBarca nie, nie tą samą. W 1 sezonie z Messim nie miał Gaviego a Pedri debiutował.