Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to było? Nie ma Dembele nie ma zabawy? XD
0
Jak tam hejtowanie Raphinhi?? :)
1
Prosze zanotować dobre zagranie Raphinhi przy golu, bo hejtować łatwo a chwalić nie ma komu
0
@Muszynianka no dokładnie. Nawet w meczu z Espanyolem, gdzie graliśmy totalne gówno, nie było takiego płaczu
0
@Comfortable_ nic nam nie dała, tylko nie potrafiła wyjść z własnej połowy. Między 15 a 30 minutą mieliśmy 90% posiadania. Pierwsze 30 minut było świetne. Potem trochę słabiej ale to dopiero połowa meczu…
1
Jezu zaraz nie wytrzymam, do 30 minuty gnietliśmy Seville tak że ze swojej połowy wyjść nie mogła i byliśmy kilka razy blisko bramki. Tymczasem rambla. GÓWNO GRAMY BEZ DEMBELE. Raphinha został klasycznie zjechany (tak wiem, fatalne 45 minut) więc prawdopodobnie strzeli bramke.
0
@lukkobe ale co mnie obchodzą problemy Realu? Człowieku o czym Ty w ogóle piszesz? Chyba dyskusje pomyliłeś. Grał grał piach i wszyscy cicho siedzieli. Barca grała słabo i wygrywała a w mediach opinie że tak się nie da wygrywać. Jak Barca dostawała w dupę od Interu i Bayernu to nikt nie mówił że pół obrony leczyło kontuzje. A tu nagle potężny Real nie potrafi wygrać bez 2 obrońców i pierwszego bramkarza? Proszę Cię odpuść sobie, a jak chcesz rozmawiać sam ze sobą to mnie nie oznaczaj.
1
Czasami tak patrze na Kessiego i ja nie wiem co on tu robi. Nie rozumiem tego…
0
@lukkobe no tak Mendy Courtois i Militao zdecydowali o tym że Real nie strzelił :) przecież potężny Real ma kadrę na 4 fronty, w czym problem? A teksty typu ktoś był leszy to sobie możesz wsadzić sam wiesz gdzie. Barca w tych meczach które wygrywała po 1:0 mogła spokojnie strzelić 3 bramki, ale jak w kluczowym momencie Fatiemu piłka odskakuje na 3 metry to już nie wina całej drużyny
4
Mega mnie dziwi jak chwiejne nastroje są w Madrycie, Real nie zdobył 90pkt od sezonu 16/17. Ostatnie sezony to kręcenie się w okolicy 80 kilku oczek, 87-84-87 pkt. W tym sezonie punktują identycznie. Zakręcą się w okolic 85pkt. Tymczasem nagle w madrycie płacz a rok temu euforia. Od dawna uważałem że ostatnie mistrzostwa Realu wynikają głównie z naszej słabości a nie rewelacyjnej gry królewskich.
1
@Bogan śmiem twierdzić że bez Francuza dostali lanie w meczu z Rayo i zremisowali z Gironą.
Prawie zapomniałem, jeszcze Lipsk ich ograł
11
Peudo eksperci narzekali że nie potrafimy strzelać bramek i męczmy mecze po 1:0, nikt nie wspominał że graliśmy 3 mecze bez Lewego. Tymczasem Real 1 mecz bez Benzemy i od razu w pape 0:1 :) Oczywiście tutaj koronnym argumentem będzie fakt że Francuz nie zagrał
0
@HavertzKai nie, to że na początku nie potykał się o własne nogi nie znaczy że grał bardzo dobrze, bardzo dobrze to gra teraz Christensen i Araujo
0
@HavertzKai no był i przestał być od 1 dnia u nas.
1
@Faro Raphinha słaby mecz? Hejt Ci zalał oczy? Nawet w ocenach dostał 6.5
2
@krzysiuw no my widzieliśmy potencjał w Ferranie, Coutinho, Lenglecie… można tak wymieniać. Aktualnie nawet nie ma dla niego miejsca w składzie bo na szpicy gra Lewy a miejsce lewo skrzydłowego zajmuje czwarty pomocnik. Jeśli Fati do końca sezonu nie odblokuję się to w przypadku dużej kasy trzeba trzeba go sprzedać.
1
@Matheu12 14? Tutaj 10 to za dużo.
6
@Kubsoleon a ja myślę że jakbyś do tamtego składu wstawił obecnego Pedriego, Gaviego, Kounde, Araujo, Christensena i Balde i Lewego to każdy z nich grałby w 1 składzie a Koeman do dzisiaj byłby trenerem.
Porównywanie trenerów nie ma najmniejszego sensu jeśli kadry różnią się diametralnie. Gdzie dzisiaj jest np taki Arthur?
6
@HarveySpecter no tak, bo wiadomo że w kadrze ma się jednego zawodnik i on odpowiada za wyniki… sprawdź sobie skład obrony. Firpo, Semedo i Lenglet? Arthur, Roberto, Rakitic, Vidal Puig w pomocy…
2
@ranger3120 za to w obronie miał Semedo, Firpo, Lengleta, Pique, Umtititego i Albe …
27
Według mnie Koeman zawsze dostawał za dużo hejtu, przypomnę że przychodził w schyłkowej erze Bartomeu, po laniu od Bayernu 8:2. Miał zerowy budżet transferowy i w pewnym momencie musiał robić dodatkowo za rzecznika klubu bo nie było prezydenta. Do tego jeszcze odejście Messiego.
0
@Gall Kiedy Coutinho był powołany? Jeśli na MS to przepraszam ale nawet tego nie zarejestrowałem… w każdym razie jeśli nawet to zwyczajnie powołanie za zasługi, Raphinia takich nie ma.
@sk13 no miał to prawda, nastukał trochę asyst wtedy ale to nie były jakieś wyborne ciasteczka, tylko dobre dogrania po minięciu rywala. Nie chce mu ujmować ale mi chodzi o dogranie piłki na nos napastnika między 2 obrońców. Dembele tego nie ma, Raphinha ma, ponadto sprawdziłem sobie liczby g/a na minuty, w zeszłym sezonie kiedy Dembele był najlepszym asystentem notował udział przy golu raz na 129minut Rapinha w tym sezonie notuje g/a raz na 119 minut.
1
@Gall Coutinho w Liverpoolu grał kapitalnie, klasa światowa. Jak kupowaliśmy go za 140mln to nikt tego transferu nie kwestionował, a wyszło jak wyszło.
@sk13 ja też nie jestem zachwycony jak wygląda Raphinha z piłką przy nodze ale na moje to jego stres zjada i jeszcze odpali, natomiast w kwestii stwarzania sytuacji, nie trzeba minąć przeciwnika żeby ją stworzyć. Raphinha ma kapitalne dośrodkowanie, bije Dembele na głowę w tej kwestii, ech szkoda że zamiast takich dwóch, nie mamy jednego który potrafiłby dryblować i dogrywać.
0
@sk13 no właśnie ze statystykami bywa tak, że trzeba analizować uważnie i brać pod uwagę więcej niż jedną czy dwie. Raphinha ma gorsze suche liczby od Dembele ale tylko do momentu w którym nie weźmiemy pod uwagę statystyk na 90 minut. Tutaj Dembele już traci przewagę, a jak dodamy do tego expected assists na 90 minut to Raphinha jest najlepszy w lidze. Więc jak widać nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać.
W kwestii zawodników to jednak Vini mnie nie przekonuje. Poprzedni sezon miał kapitalny ale to był do tej pory jedyny taki sezon, Salah natomiast na samym początku wcale nie zachwycał, potrzebował czasu natomiast my chcemy od Raphinhi efektów tu i teraz. W Leeds świetnie grał więc pozwólmy mu zaadoptować się do nowego otoczenia.
0
@sk13 no czekamy na Dembele już 6 lat i ma jedynie przebłyski więc nie przekonuje mnie argument że liczby przyjdą jak ktoś robi wiatr. Albo zawodnik daje konkrety albo nie. Raphinha jest u nas raptem kilka miesięcy a dowozi pomimo nienajlepszej formy, facet zasługuje na czas. Nie zostaje się reprezentantem Brazylii na ładne oczy.
0
@norbi77 Ty serio masz jakiś problem z głową człowieku xD Już widzę powoli narracja się zmienia bo wcześniej wprost pisałeś że Lewy to drewno i piłka się od niego na 2 metry odbija a teraz już że nie napędza akcji :) Dobrze dobrze, jeszcze trochę i się nauczysz, w dobrą stronę to idzie :) W każdym razie, znaczenie ciągnąć wózek w języku polskim nie oznacza napędzania akcji, wiem to dla Ciebie może być trudne ale po malutku, ciągnąć wózek to taka metafora zapewniania zwycięstwa i bycia kluczowym (w tym wypadku w kontekście zdobycia mistrzostwa) i Lewy właśnie taki jest. Jest kluczowy, 23 bramki i 5 asyst w tym sezonie.
4
@FCB24 Ja nie wiem skąd to zamiłowanie na rambli do zawodników którzy ładnie prowadzą piłkę, robią dużo wiatru a nie dają żadnych konkretów. Jeżeli Raphinha będzie w każdym meczu strzelał bramkę i wypracowywał 2 setki to dla mnie może się nawet potykać o własne nogi.
2
@Comentateiro Jezus Maria i to wszystko z naszych podatków?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niemożliwe, to jakiś błąd musiał być, przecież według niektórych użytkowników ( już mi się nie chce oznaczać :) ), to potężny Dembele był najlepszy, napędzając każdy atak Barcelony, notując setki asyst, rozrywając linie obrony przeciwnika raz za razem.