Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AllBundy Nie wiem co @IronSanHybrid myśli o Dembele ale nie rozumiem jak jeden mecz miałby zmienić czyjąś opinie. Dembele kosztował 160mln euro i wypadałoby żeby grał na takim poziomie w prawie każdym meczu a nie raz w miesiącu ( przy dobrych wiatrach )
0
@KlonaZepan bo nabiegał na potencjalne dośrodkowanie ale to poszło do innego zawodnika? Co Ty myślisz że w polu karnym to się stoi i czeka aż magicznie piłka pod nogi spadnie?
1
Ponad 5 lat to trwało ale w końcu trafił z tej armaty w bramkę xd
5
O co wy się De Jonga czepiacie? Przecież nie miał jak uniknąć piłki
7
@ventriloquist1 Akurat wtedy mieliśmy plagę kontuzji w obronie
2
@tristan87 No to ja już wiem skąd ta świetna forma Christensena, FDJ i Stegena w tym sezonie, Robercik ich wziął w obroty, widzę że ciągle się spotykają :)
1
@Pawel13sz ale trzeba przyznać że Pedri pięknie piłeczkę wyłożył xD
0
@Kengo ja tego nie kupuje, owszem fajnie by było pracować 4 dni zamiast 5 ale zwróćmy uwagę co to za firmy przeprowadziły. Ja sobie nie wyobrażam żeby nagle sklepy, hotele służby itd. musiałby zwiększyć zatrudnienie o 20% żeby wypełnić te brakujące godziny.
5
@masa11 Raphinha z asystą …
1
Fati to zwyczajnie nie jest 9tka, a w sytuacji w której musi grać w takim tłumie z bardzo fizycznym rywalem to już w ogóle sobie nie radzi. Dlatego myślę że nie ma co wyciągać daleko idących wniosków z tego meczu.
0
@trolownik to jeszcze straty, akurat w tym Dembele nikt nie dogoni xd
2
Krytykowany przez wszystkich Raphinha w tym sezonie 4 bramki 6 asyst w ok 1100 minut, wielbiony Dembele 7 bramek 7 asyst w ok 1600 minut :) jak jeszcze dodamy do tego że Dembele gra tutaj swój 6 sezon i kosztował 3x tyle co Brazylijczyk to mamy pełen obraz la bamby, nie ważne jak gra, ważne żeby być lubianym i mieć ten mityczny potencjał xd
2
@Comentateiro zawsze wybieram Barce, nawet jak gramy z jakimś Elche czy innymi Cadizem a alternatywą są derby Manchasteru albo jakieś topowe starcie. Inna sprawa że czasem to podchodzi pod masochizm xd
0
@AbelKabel Po 1 zdaniu zrozumiałem z jakim człowiekiem mam do czynienia :) pozdrawiam i kończę dyskusję bo nie warto z Tobą jej prowadzić
9
@sendesara argumenty z czapy… Aguero wykluczyła choroba. Emerson to był czysty zarobek, facet przyszedł na chwilę. Depay to był świetny transfer, przychodził za darmo kiedy byliśmy w koszmarnej sytuacji. Część z tych transferów to w ogóle było łatanie kadry byle przetrwać, bo w tak fatalnej sytuacji byliśmy, nie wspominając że Alves, LDJ i Auba bardzo dużo dali klubowi.
0
@AbelKabel Aha, czyli prasa mówi prawdę tylko wtedy kiedy to jest na niekorzyść faceta, a w drugą stronę to tylko domysły? :) powodzenia z takim tokiem rozumowania. Do momentu w którym nie udowodni mu się winny jest niewinny i kropka. To że ma areszt absolutnie nic nie znaczy, bo przy takich sprawach zwykle faceci są dyskryminowani i z góry zakłada się że kobieta mówi prawdę. Ile już było głośnych sytuacji w których kobiety fałszywie oskarżały facetów. Dodatkowo facet nie jest Hiszpanem i sąd prewencyjnie mógł zastosować areszt żeby nie opuścił kraju przed rozstrzygnięciem sprawy.
W ogóle zarzucasz innym stronniczość a sam już skazałeś Alvesa w głowie. Absolutnie obrzydliwe zachowanie z Twojej strony.
0
@AbelKabel po pierwsze to jest coś takie jak domniemanie niewinności i to jemu mają udowodnić winę a nie on że jest niewinny.
Po drugie to sorry ale zeznania nie zgadzają się z tym co jest na kamerach. W zeznaniach mówi dziewczyna że miała iść za nim, tymczasem na kamerach widać że poszła sama a on za nią.
No i ta wisienka na torcie, 47 sekund. Sorry nie kupuje tego.
2
@Kondziubarca Reus nie odejdzie z BVB, facet zaraz kończy 34 lata i jest absolutną legendą Borussi. Myślę że skończy karierę w Niemczech a jeśli już gdzieś odejdzie to raczej na jakąś piłkarską emeryturę.
2
@Deviler a kto ją zrobi? Bo to chyba ważniejsze od wydawcy :)
2
@IronSanHybrid Widać że kobieta nigdy nie korzystała z leasingu. Owszem można skorzystać ale dla przeciętnego zjadacza chleba nie ma większej różnicy od kredytu. Auto elektryczne w najmie albo leasingu konsumenckim to bez jakiejś kolosalnej wpłaty na start, jakieś 3-4k miesięcznie przez 3-5 lat, po czym auto albo wykupujesz za brakującą kwotę albo bierzesz następne i dalej płacisz kilka tysi miesięcznie.
0
@Tridente2015 Ironia jak najbardziej na miejscu bo Twoja argumentacja jest z czapy, nie ma najmniejszego sensu. Co to w ogóle znaczy że wyłączył z gry Mendiego, role Ci się pomyliły bo to raczej Mendy wyłączył Dembele, dajesz mu note 6.5 za to że był i tracił piłki? Gdyby nie zwycięstwo to za identyczny występ dostałby notę max 4.
I proszę odpuść sobie głupie teksty o oglądaniu meczu jeszcze raz. Gdyby Ferran zaliczył taki występ to by został zniszczony w komentarzach.
0
@Tridente2015 No no dokładnie, a Vinicius taktycznie wyłączył z gry Araujo, dzięki czemu Valverde i Benzema raz za razem stwarzali zagrożenie xd
2
@michal26 przecież listy wyborcze, komitety itd buduje się na podstawie sondaży. Jeśli w sondażu im wyjdzie że dostaną 50% startując jako koalicja to wystartują jako koalicja. Tutaj wszyscy będą kalkulować a Ziobro prawdopodobnie z pisem nie wystartuje bo po co pis miałby się na to godzić. Większości mieć nie będą do samodzielnego rządzenia a Ziobro i tak daje im 1 max 2 pkt procentowe.
2
@tomek8756 Oczywiście że ma rację. Wszystkie social media są mega szkodliwe, w teorii mają ludzi łączyć a w praktyce izolują jeszcze mocniej a wiele osób wprowadzają w kompleksy. Już nie wspominając o tym że zwyczajnie pochłaniają masę czasu.
No i warto wspomnieć że o ile z takiego Instagrama, fb czy twittera da się korzystać z powiedzmy jakąś użytecznością. Tak tiktok to już zwykły pożeracz czasu.
0
Rozumiem że Dembele dostał ocenę za to że jego koledzy z drużyny zagrali kapitalny mecz? Jestem w stanie zrozumieć każdą inną ocenę ale w przypadku Dembele nikt mnie nie przekona że zasłużył na więcej niż 5 a to i tak tylko dlatego że wygraliśmy wysoko. 17 strat, 0 kluczowych podań, 0 asyst, masa wstrzelonych piłek do nikogo…
5
@Lionel_Messi10 ale dlaczego Gavi miałby nie mieć 2 asyst skoro 2 razy asystował?
1
@Peciak ja mu dałem 9 bo ten Real tak jakoś mizernie wyglądał xd
10
@Peciak zależy od przeciwnika i naszego ustawienia. Z Realem Busquets miał bardzo dużo swobody bo obok niego biegał FDJ plus w fazie ataku przechodziliśmy na trójkę stoperów. Jeśli tak mamy grać cały czas to Sergio może jeszcze ze 3 lata grać ale jeżeli mamy wrócić do klasycznego 433 to przepraszam ale ja już mam dość zbierania lania od Bayernu i każdego rywala który gra agresywnie i fizycznie.
3
Wie ktoś jak liczone są kluczowe podania? Czasem patrze w statystyki i nie potrafię zrozumieć że jeden zawodnik który ewidentnie posłał kluczową piłkę ma 0 takich podań a inny, który w sumie nie stworzył nic specjalnego ma 3 ...
3
@Emhyr ja też a fakt że ma 28 lat i nigdy o nim nie słyszałem trochę mnie niepokoi.