1

Argentyna dostała dwa gongi ale powiedzieć że Arabia jest lepsza to jakiś absurd, oddali 2 strzały, Argentyna cała 1 połowe całkowicie dominowała. Trzeba poczekać do końca ale widać że mają problem z psychiką i obrońcami.

0

Nie wiem co to za pomysł grać bez lini pomocy… długa piłka za linie obrony to póki co ich jedyny pomysł… Pressing na obrońców całkowicie odcina ich od gry, masa niedokładności ale poczekajmy do końca.

18

Jaki hejt na FDJ xd a na dupie jeździ i biega od bramki do bramki, poki co bardzo dobry wystep nawet pomimo tej setki.

0

Jeszcze trochę i zdetronizuje Fergusona.

1

@FcPortoFan1999 Jeżeli ta kompilacja pokazuje jego najlepsze zagrania to lepiej żeby jej nie było, nie oglądam go na codzień więc nie powiem że jest słaby ale oni tutaj wybrali ze 20 zagrań z czego może ze 2 - 3 dobre. Reszta to bieg do przodu i zwody do nikąd. Chyba że patrzymy przez pryzmat ekstraklasy...

2

@Seledynowy Najpierw walenie kitu że spokojnie, będzie piwo na mundialu a jak już ludzie pokupowali bilety to "hehe, sorry jednak nie"

1

@tobiasson92 a ja uważam że naiwny, może głupi ale nie żałosny. Moim zdaniem on naprawdę chce dobrze, zwyczajnie nie potrafi i daje się rozgrywać. Co nie zmienia faktu że nie zasługuje na wyzwiska. Działa z pisem ale pamiętajmy że to opozycja wypięła się na jego pomysły i to PSL wyruchał go na subwencje.

4

@Kinginiesta Nie ma przegranych głosowań, są tylko te jeszcze nie powtórzone.

1

@Colon Kiedy oglądam takie obrazki to potwierdzam się w przekonaniu że stare legendy typu Pele mogą swoje rekordy wsadzić... Co tutaj robią obrońcy? W ogóle jak są ustawieni? Przecież to jest zabawa pod tytułem kopnąć piłkę na 50 metrów i kto pierwszy dobiegnie.

0

Myślę że mamy zdecydowanie za mało nastoletnich pomocników w kadrze, trzeba dokupić conajmniej trzech.

0

@gregor85 Ta strona śmierdzi scumem na kilometr, ale jeszcze masz szansę złożyć reklamacje transakcji w banku i może odzyskasz kasę. Zwłaszcza jeśli płaciłeś kartą.

8

@AmigoBlancos to jak wy gracie skoro stworzyliście dosłownie jedną okazje w 45 minut grając przeciwko drużynie która nie ma pomysłu na gre xd

0

Oglądam ten paździerz serwowany w Madrycie i zastanawiam się gdzie jest ta słynna kontrola?

0

@FCB24 Celowe oddanie punktów w celu uzyskania korzystniejszego rozstrzygnięcia nie jest żadną strategią.

0

@Janiama No ale prawda jest taka że Pedri w pierwszej połowie wyglądał jakby maraton przebiegł. Strzelił bardzo ważną bramkę ale nie zagrał wybitnego spotkania.

4

@kuz to są Ci sami ludzie którzy uważają że Asensio nie zagrywał ręką w polu karnym xd

1

@michal26 Koeman grał Destem na prawym skrzydle, chcesz z tym polemizować?

7

Panowie to był fart, mental to był wczoraj w Madrycie xD

2

VAR wlasnie sprawdza jak zrobic spalonego

0

@SkN mecze bezpośrednie liczą się dopiero jak rozegrany jest rewanż.

12

Ten sędzia to jest jakiś kiepski zart

1

Pedri jak ja Cie kocham

0

@barcelonaLM weź nie strasz

0

@jeonek tam mogą być nawet szombierki bytom, jak zagrają wysokim pressingiem to Busi i tak dostanie wylewu.

1

Pedri wygląda jakby maraton przebiegł

2

Przyjmuje zakłady że pierwsza zmiana bedzie w 60 minucie

0

@Comfortable_ jak ma miec rywal sam na sam to tak

0

Lewy chyba myślał że koleś się zastawi i wejdzie bark w bark. Ewidentna żółta

0

Spokojnie, najważniejsze że Busquets jest dalej na boisku

0

@Comfortable_ nie stracić przed swoją bramką?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?