Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jakby tak wypróbować Raphinie na PO? Xd dość szybki, waleczny i potrafi dośrodkować sprzed pola karnego, Do tego dobry strzał z dystansu. W obronie gorszy niż Bellerin nie będzie xd
0
Czy ja się kiedyś doczekam jednego wygranego pojedynku na skrzydle? Chociaż ku*** pół.
0
Jak tak patrzę na grę Pilzna to uświadamiam sobie jak bardzo absurdalne były jakiekolwiek nadzieje że oni zatrzymają Inter xD
3
@WiernyKibic2012 ja się do teraz zastanawiam kim jest KĄD
7
Fati Kessie i Torre dzisiaj pod obserwacją :) Mam nadzieje że Fati w końcu odpali, Torre pokaże że zasługuje na minuty a Kessie wyjaśni co on właściwie u nas robi.
0
@tristan87 Kessie jako jedyny pivot xd niech Bóg ma nas w opiece.
0
@DawidekFCB prawda ale myślę że tak samo Raphinia lepiej by sobie poradził w Atleti
0
Gdyby była taka możliwość to zgodzilibyście się na wymianę Raphinia - Felix ?? Dla mnie to jest abstrakcyjne ze Portugalczyk notuje tak słabe liczby kolejny rok.
1
Ależ kompromitacja Atleti, ciekaw jestem czy zdecydują się w końcu zmienić trenera.
1
@xavi890 Ale ja nie mówię że to jest poziom Barcelony, mnie tylko zastanawia kogo oni widzą jako DM'a, bo co padnie nazwisko jakieś to Xavi go widzi jako CM.
6
@Kgorecki2500 Nie wiem jak w świetle przepisów ale widać że wypadek został sprowokowany przez pieszego.
2
Ja tam jego fanem nie jestem ale czasami zastanawiam się czy istnieje jakiś inny zawodnik niż Busquets którego postrzegamy jako DM'a.
9
No to życzę mu odzyskania motoryki i podejmowania lepszych decyzji na boisku bo ostatnio coś szwankuje w tym aspekcie.
49
To jest niesamowite, kibice Realu naprawdę myślą że ich sędzia przekręcił z karnym, przeciętny fan Realu dostałby eksplozji odbytu po jakichś 5 minutach kibicowania Barcelonie gdyby zobaczył co się dzieje w naszych meczach.
17
@bartas97 Jak w ogóle można bronić Asensio w tej sytuacji xDDD Nawet jak najpierw była klatka to ewidentnie widać że Asensio ruchem ręki ją odbija, ręka wysoko podniesiona, nienaturalnie ułożona, zgięta w łokciu, jeszcze do tego ruch ręki do piłki xD
0
@wasacz Tak, pewna i solidna obrona potrafi zmienić oblicze ataku. Mając w drużynie Araujo nie tylko będziemy mieć pewnego stopera w swoim polu karnym ale również faceta który potrafi strzelać gole po stałych fragmentach gry.
@msmsms prawda że istnieje takie ryzyko ale nie chce mi się wierzyć że to będzie taka plaga na dosłownie 2 pozycjach, bo co innego sytuacja gdzie wypada Ci z gry 1 z 4 skrzydłowych a co innego 2 prawych obrońców i 4 stoperów.
2
Największy pozytyw po dzisiejszym meczu jest taki że jeszcze tylko mecze z Almerią i Osasuną przed mundialem a potem wraca Araujo i Christensen
1
@Ogorinho1974 widziałeś Kessiego?
1
Nie wiem czemu ludzie uważają że na farcie wygraliśmy. Fati powinien mieć ze 2 bramki ze swoich okazji, Feran również powinien trafić. Valencia sprawiała nam tyle kłopotów tylko przez indolencje naszych skrzydłowych. Oczywiście styl nie napawa optymizmem ale stworzyliśmy sobie o wiele więcej okazji niż rywale.
0
@VegetaPolska nie, to jest kopniecie a nie groźne wejscie w nogi. Na slow motion wszystko wyglada groznie. VAR nie interweniował więc nie ma kontrowersji.
0
@Mixtape a niby na jakiej podstawie mial wyleciec za to?
5
Nie potrafię zrozumieć decyzji Xaviego, po kontuzji wraca do skladu Bellerin i pomimo braku rytmu meczowego zaczyna od 1 minuty w meczu z Bayernem, gra słaby mecz, zawala 2 bramki i Xavi sadza go na ławce i wystawia w następnym meczu duet Alba Balde… Fatalny mecz zagrał również Busquets ale on gra znowu od 1 minuty. Tymczasem Gavi na ławce… Oby się udało ale ja osobiście naprawdę nie wiem czym się Xavi kieruje przy ustalaniu składu.
0
@Pawel13sz ale popatrz na skład w tych meczach, zawsze jest kilka poważnych znaków zapytania.
1
Nie martwi mnie porażka z Bayernem, nie martwi nawet odpadnięcie z LM. Martwi mnie to że czasem mam wrażenie że Xavi w jakimś innym świecie żyje albo inne mecze ogląda bo jak przychodzi do ustalania składu to czasem na sabotaż wygląda.
0
@RosjaninBut ja się nie łudzę że ktoś z nich odejdzie, to takie myślenie życzeniowe :)
3
@Vaven przepraszam bardzo CO TO ZNACZY NIESŁUSZNE PRZEGRANE? Że nie dali nam punktów za styl czy może jesteś absolutnie pewien że jakbyśmy dostali te 2 karne to na 100% byśmy wygrali te mecze?
0
@Cule1234 sprzedać Kessiego Depaya i Raphinie. To są piłkarze absolutnie zbędni i nie na poziomie Barcy.
1
@Ojciec5tkidzieci żeby można mówić o wyzwoleniu, musieliby przywrócić wolność, jeżeli przeszliśmy z jednej okupacji do drugiej to nie ma mowy o wyzwoleniu, zdanie „wyzwolić od nazizmu” jest prawdziwe tylko jeżeli Polska staje się wolnym krajem, tak się nie stało, to była zmiana okupacji i tutaj nie ma żadnego znaczenia że pokonali nazistów.
17
Prawda jest taka że jak wychodzisz na Bayern wysokim pressingiem mając Bellerina który zaliczył 3 mecze w pół roku na prawej obronie, wolnego Busquetsa w środku i Kessiego który sam nie wie co ma robić to nie masz prawa liczyć że wygrasz.
0
@Ferenc a czy Arteta przypadkiem nie trenuje raptem pół roku dłużej??