8

Dużo osób się nie zgadza z ocenami redakcji a ja wyjątkowo powiem że pomimo różnic w ocenach kupuje argumentację i opisy ocen. Dla przykładu, dałem Ferranowi 5, głównie za bramkę, ale po przeczytaniu że zanotował raptem 4 celne podania w pół godziny aż się za głowę złapałem. W czasie meczu człowiek tego nie widzi w statystykach potem jednak wiele wychodzi i Ferran oprócz dołożenia nogi do pustej nie pokazał absolutnie niczego.

4

@Mns21 Śmiech na sali, klasyczny DM nie sprawdzi się do naszego 433 a na zawodnika który może grać jak Busquets nie mamy co liczyć. Powinniśmy grać trójką Pedri Gavi Frenkie i dostosować ustawienie pod nich.

0

@michal26 27,80, tyle pokazuje w menu w galerii Krakowskiej

1

Busquets zaraz zagra dobry mecz z Elche i pojawią są peany na temat tego jak kluczowy to zawodnik... A prawda jest taka że Busquets nie dojeżdża fizycznie od kilku lat. Ja uważam że Sergio w swoim prime był najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, ale tamtego Busquetsa już nie ma, nie ma również drużyny w której funkcjonował. Aktualnie Busi to defensywny pomocnik który nie ma strzału na bramkę, jest wolny, nie potrafi zrobić przewagi w środku boiska i do tego notuje głupie straty w kluczowych momentach. Jak do tego dołożymy fakt że często presuje wysoko po stracie piłki to mamy gotową katastrofę.


1

@Comentateiro Uważam że takie rzeczy trzeba pisać dla postronnych osób które mogą nie wiedzieć jak sprawa wygląda, potem czytają taki komentarz i myślą że ktoś tu kogoś oszukał.

6

@Kurkmen Polska podpisała papier w którym było zapisane jak byk "my robimy to, wy nam dajecie kasy" i nagle wychodzą poczciwe mordy z PISu i mówią, no hehe ale nie powiedzieliśmy kiedy to zrobimy, a. tutaj takiego wała, było zapisane co i kiedy więc guzik dostaniemy, PiS sam się ograł bo to banda idiotów.

0

@P33ck Czawi jest kumplem Busquetsa więc 100% że się uda.

0

@Nihas czekam aż powie że Busi profesor świetny mecz zagrał. Pewna pierwsza 11stka.

0

@MAGNETO ale czym Cie zaskoczył Torres? Że dostawił nogę na pustą? A oprócz tego kopał się po czole? A Pedri dzisiaj jeden z lepszych na boisku.

0

Może będą jakieś pozytywy, może Alvaro posadzi w końcu Busquetsa…

1

Gramy lepiej bez Busquetsa

0

Busquets to nie jest defensywny pomocnik i zdania nie zmienie…

0

@Luciferrrro proszę Cie, Vini mnie wkurza ale to jest piłkarz 5x lepszy niż Dzban… Vinicius drybluje 3x lepiej, 3x lepiej strzela i 3x lepiej podaje. Do tego jest młodszy… Problem Dembele to jego głowa, on jest za głupi na granie kombinacyjne. On musi mieć autostradę do bramki a i tak niewiadomo czy trafi w bramkę.

1

Pogodzę fanów Raphini i Dembele, oboje to dno i poziom średniaka ligowego.

0

Wszyscy którzy myślą że Xavi zrobi zmiany w połowie zapominają że Xavi robi zmiany w 60 minucie a potem 75 i 80+ a chyba nie myślicie że Xavi zmieni plan taktyczny :)

4

Valverde sam przed polem karnym…

0

Co tu się dzieje że wszyscy nasi się ślizgają jak na lodowisku…

0

Ja pie**** my nie wiemy co chcemy grać. Raphini ma piłke patrzy i ma laga… no to jest dramat. Balde wygląda jak dziecko we mgle, Busquets jak zwykle nie dojeżdża na mecz z rywalem silniejszym niż Elche

1

Nie potrafię zrozumieć tego że wszyscy eksperci pomijają fakt że Barca w tym sezonie wypadła słabo jedynie z drużynami które w praktyce grały dwiema liniami po 5 zawodników. Wszyscy zawodnicy byli bardzo blisko i zagęszczali środek. Kiedy przeciwnik zostawia nam więcej miejsca jesteśmy o wiele groźniejsi i w tym upatruje naszą szansę. Real pewnie podejdzie do meczu na spokojnie ale nie zamkną się przed swoim polem karnym.


0

@bartekvisca z Busqutsem jest taki problem że wszyscy chcą go zastąpić jeden do jeden i nagle szok że jest problem. A mogliby dostosować zespół pod innego DM’a.

0

@kuz De Jong powinien grać za Gaviego z Interem, w tym meczu przyda się agresywny doskok Gaviego. Nie mam pojęcia co zdecyduje Xavi ale wiem że Busquetsa na bank nie posadzi, prędzej poda się do dymisji.

0

@Survier a skąd Ty wiesz kogo by Koeman wystawił? Śmiejesz się z Holendra ale to on musiał grać juniorami i to on wprowadził Gaviego Nico czy Araujo

3

@czółkovsky Za taki top trenerski to ja podziękuje ...

1

Myślicie że doczekamy się kiedyś trenera ze ścisłego topu? Nie na zasadzie bierzemy jakiegoś amigosa i niech próbuje, może drugi Pep się trafi...

9

@MaziFCB Koemana też tak broniłeś jak musiał grać Destem w ataku i LDJ na szpicy?

0

@The_Man Strata punktów Interu? My najpierw Bayern musimy ograć i nie mamy żadnego argumentu żeby twierdzić że się uda.

0

Oglądam studio i to co Gavi zrobił przy bramce na 1:2 to kryminał.

0

I teraz wchodzi Xavi, cały na czarno i wystawia ten sam skład na Real i będziemy grali dokładnie to samo …

1

To co, może Busquets i Pique zrzucą się na stratę ponad 70mln euro za brak awansu?

1

Balde obnażony, Fati dramat, Pique na emeryture, Dembele znowu nie potrafi wygrać pojedynku, Busquets kolejny wylew w kluczowym momencie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?