Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to jest ze jak gramy z jakims mocniejszym przeciwnikiem to nasi masowo dostają wylewu? Podania z dupy do nikogo, niedokładne zagrani, strzały w kosmos
1
Dobra, walic ten VAR ja sie pytam, co Xavi mial w glowie wystawiajac Bellerina na Mane i Kessiego w miejsce Gaviego?? Jak nie mogl grac Gavi to trzeba bylo grac z klasycznym skrzydlowym. No to jest trenerski sabotaż, ja czasem mam wrażenie że Xavi własnego zespołu nie zna, Kessie jednego dobrego meczu nie zagrał.
0
To jest zart xDDD
0
Kessiego nie ma na boisku a Bellerin to mem
0
Ciekaw jestem czy Xavi bedzie mial jaja i sciagnie Kessiego w przerwie
1
Nie da sie pokonac Bayernu z tak dysponowanym Bellerinem i Kessim
0
Obserwuje dzisiaj uważnie Kessiego, po pierwszych 3 minutach widać że on sam nie wie co tu robi
3
@Haxen ale tym razem jest asekurowany przez cofniętego FDJ a przed nimi będzie Pedri + Gavi, w meczu z Athleticiem wyszło znakomicie.
0
@Kszysiek7 Przepraszam bardzo ale Christensen to nie jest klasowy obrońca? Myślę że każdy klub na świecie chciałbym mieć taką opcję nr 3. Do tego Garcia to również nie jest zła opcja nr 3-4. Problemy jedynie mamy na bokach obrony
0
@arasz1819 Ja tam nie mam pretensji do Fatiego, uważam że idzie mu dobrze, chłopak potrzebuje czasu dlatego gra tak mało. Pamiętajmy co się działo ostatnio, za każdym razem jak wracał i zagrał kilka meczy od 1 minuty to potem zaraz kontuzja i nie ma chłopa rok. Myślę że Xavi chce żeby Ansu zagrał mniej minut ale regularnie przez np pół sezonu zanim da mu grać wszystko. To aktualnie nasz najlepszy lewo skrzydłowy.
0
@SirChuck Busquetsowi kończy się 2023, to jego ostatni sezon.
0
Nie no to jest niesamowite jak okropny jest Kessie, z całym szacunkiem ale on wygląda jak emeryt z 4 ligi który zgubił się na wakacjach.
1
Dembele w tym meczu wygląda jak piłkarz inteligentny, to jest wręcz niewiarygodne
0
@kuz w ogóle nie mówię o tej sytuacji, mówię o tym jak uczestniczy w grze drużyny, to jest ciało obce. Absolutnie nic nie wnosi do gry.
3
Jezu Kessie jest fatalny… ciężko się na niego patrzy
4
Gra na 2 pivotów wychodzi póki co kapitalnie. Pełna kontrola w środku boiska.
0
@GucioH no tak, bo Busquets to tak zajebiście czyści piłki, przecina linie i asekuruje obrońców że jak gramy z Bayernem to nie ma co z nich zbierać, a nie czekaj.
0
@Pedri16Future Sofascore to oceny na podstawie statystyk i oni np nie wartościują interwencji.
0
@arasz1819 ja mam wrażenie że Xavi sobie rozpisuje zmiany przed meczem i w dupie ma jak kto gra…
0
Partidazo Frenkiego
1
Fati ma w kanadyjce taki sam wynik co te niesamowite gwiazdeczki Realu Vini i Fede :)
1
Inteligencja boiskowa Fatiego i Ferrana to dla Dembele stratosfera… smutne bo Ousman ma niesamowite warunki fizyczne.
Frenkie dzisiaj profesor ale jego stać na o wiele lepszą grę, musi przywyknąć do tej roli i do tego składu w pomocy.
5
Nie ma Busquetsa nie ma problemu :)
1
@Emhyr on pasuje do nas jak pięść do nosa... sprzedać i zapomnieć.
4
@FC1899Barca To jest kwestia nomenklatury, dla PiSu klasa średnia to 4k brutto na miesiąc i tutaj 100% racji, PiS dba o to żeby nie dało się przetrwać samemu w tym kraju.
27
Jakim cudem im wyszło że Xavi jest lepszym trenerem niż Erik Ten Hag?? Ja tam nie skreślam Xaviego ale no z czym do ludzi... Luis Enrique 34 xD no to jest śmiech na sali.
5
@pt9 zobaczymy jak się sezon skończy, było milion takich drużyn które zaczynały sezon od seryjnego punktowania a potem kończyły poza pucharami.
2
@PiotrR idealnie trafiłeś, ostatnio Ćwiąkała zrobił film o tym czemu Felix nie gra, polecam :)
0
@betonito oczywiście że wyprowadzać piłkę, kluczem jest posiadanie piłki, statystyki pokazują że 99.9% bramek tracimy wtedy kiedy nie mamy piłki więc oczywistym jest to że trzeba umieć grać z piłką u nogi. A obrona? po co komu obrona jak można posiadać piłkę xD
8
Dużo osób się nie zgadza z ocenami redakcji a ja wyjątkowo powiem że pomimo różnic w ocenach kupuje argumentację i opisy ocen. Dla przykładu, dałem Ferranowi 5, głównie za bramkę, ale po przeczytaniu że zanotował raptem 4 celne podania w pół godziny aż się za głowę złapałem. W czasie meczu człowiek tego nie widzi w statystykach potem jednak wiele wychodzi i Ferran oprócz dołożenia nogi do pustej nie pokazał absolutnie niczego.