1

@Jarema2000 sprawdź jakie masz sterowanie ustawione, może przełączyłeś przez przypadek i masz alternatywne albo przypisało Ci inne klawisze.

4

@ChessInfo liczy się obwód piłki, jeżeli choćby milimetr piłki znajduję się nad linią bez fizycznego kontaktu to piłka jest w boisku.

3

@IronSanHybrid ja proponuje nie promować osób które robią karierę przez łóżko i żywią się prowokacjami i kontrowersją. Wystarczy nie udostępniać, nie reagować a bardzo szybko ten pan zniknie.

1

@Emhyr Bereś akurat bardzo dobry turniej rozgrywa i śmiem twierdzić że w Dembele nie będzie miał z nim tak łatwo.

1

@escarabajo po Copa America zeszły z nich nerwy, wszystko było ok i nagle na mundialu wróciły stare demony, wyglądają na sparaliżowanych na boisku.

4

Jeśli nie zaliczą tej bramki Bruno to chłopak zaliczy najlepszą asystę w historii piłki, Ronaldo nawet dotykać piłki nie musiał żeby wpakować ją do bramki xd

1

@michal26 5 lat temu w Polsce 0.1% Polaków zarabial 96+ tys miesiecznie, czyli 5 lat temu ponad 360 tys polakow tyle zarabiala, z dzisiejsza inflacja mysle ze spokojnie znajdzie sie milion osob ktore zarabiaja 20tys+ miesiecznie. (oczywiście brutto)

0

@michal26 ale przecież to że kraj jest biedny nie znaczy że nie ma w nim ludzi bogatych ... Ghana ma 31mln obywateli, myślę że spokojnie znalazłby się milion osób których stać na mundial.

1

@Lucassito Trenerzy często doceniają zawodników którzy nie tylko atakują ale też mocno pracują w obronie. Raphinia w ataku faktycznie jest przeciętny ale bardzo mocno pracuję na całej długości boiska.

5

@Homeopata8989 Co to znaczy bronić w bardziej tradycyjny sposób? Nie wychodzić z lini bramkowej?

1

@Pawci023x ale spalonego centymetrowego gwiżdżą, w erze w VARU niestety każdy centymetr ma znaczenie co według mnie jest absurdalne. Sam karny był absurdalny

0

@Pawci023x no nie prawda, wszystkie karne w których noga nie dotyka lini są powtarzane.

0

@adi7adi8 widziałeś kiedyś oficjalną informację że VAR dał dupy?? Są stop klatki pokazujące że noga z której wybijał się Szczesny nie dotykała lini, dosłownie pół centymetra brakło ale jednak. Jak potrzebujesz dostać oficjalną informację z FIFA to powodzenia.

0

@adi7adi8 nie sprawdzali, są stop klatki w necie, szczęsny był dosłownie centymetr za linią. Prawdopodobnie skupili się na tym że zawodnik Arabii wbiegł za szybko w pole karne ale że nie padła bramka to puścili gre.

0

@SuperPatsonFCB trzeba zacząć od tego że karnego być nie powinno a jak już był to powinien być powtórzony bo Szczęsny nie stał żadną nogą na lini, brakło milimetrów ale jednak.

0

@IronSanHybrid tłumaczy im że gułag który ich czeka to wola Allaha

0

@Joe_Pesci tylko że przy braku czerwonej nie było VARu, jakby sedzia mogl zobaczyc to na bank bylaby 2 zolta.

1

@ptrx dokładnie, więc musimy mieć lepszy niż Meksyk, oczywiscie jesli Arabia wygra z Meksykiem w ostatniej kolejce to musimy zremisowac z Argentyna

3

@ptrx o nie, Argentyna musi wygrać jak najwyżej. Bo jest spora szansa że na koniec bedziemy miec tyle samo pkt co Meksyk

1

Holendrzy zapomnieli wystawić środkowych pomocników? Frenkie rozgrywa z lini stoperów a przed nim już tylko 6 napastników…

1

@Lola120 Ja uwazam ze Milik - Lewy w ataku a Zieliński powinien być cofnięty i grać obok DM’a bo brakuje nam zawodnika który potrafi wprowadzić piłkę do ataku.

3

@Encore Oni MVP przyznają najbardziej rozpoznawalnym piłkarzom żeby wyświetlenia się zgadzały, wczoraj KDB został MVP i sam nie wiedział za co.

0

Oglądam Kanade, Japonie, Arabie czy Ekwador i mam ochotę zapaść się pod ziemie na myśl o naszej kadrze i w ogóle o tym jak w Polsce gra się w piłkę.

0

Dużo osób tutaj czepia się o styl gry naszej kadry w kontekście jakości piłkarzy. Problem jednak w tym że żeby atakować trzeba umieć budować akcję od obrońców a my zwyczajnie mamy takie kłody w obronie że strach im podać piłkę. Przypomnijcie sobie co się działo jak w bramce Barcy stał Neto i próbowaliśmy grać od tyłu, wystarczył lekki doskok rywala i już była piłka na aucie. To teraz sobie wyobraźcie że zamiast jednego drewnianego zawodnika macie ich na boisku 5-6. W ogóle to jest dramat że u nas każdy młody który potrafi kopnąć piłkę celnie dalej niż na 2 metry z marszu gra w pomocy albo ataku, najlepszy przykład to Piszczek, przestawili go w Niemczech z ataku na PO i nagle facet gra na wysokim europejskim poziomie.

4

Nie wiem co gorsze, nasza technika czy mental. My powinniśmy przeprosić że jesteśmy na tym mundialu.

1

Ale Zalewski jest dzisiaj fatalny, po prostu dramat, chłopak psychicznie się spalił.

2

Ależ absolutnie fatalna druga połowa Argentyny, zero pomysłu, juniorskie granie, podpalanie się, panika, głupie straty, masa niedokldnosci

0

@pt9 zobacz jak my graliśmy wysoko linią obrony i kto w niej grał.

0

Ten mecz pokazuje że Argentyna to jest Messi i dlugo dlugo nic, a Martinez udowadnia że jest zwyczajnym przeciętniakiem.

1

Argentyna dostała dwa gongi ale powiedzieć że Arabia jest lepsza to jakiś absurd, oddali 2 strzały, Argentyna cała 1 połowe całkowicie dominowała. Trzeba poczekać do końca ale widać że mają problem z psychiką i obrońcami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?