- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
4
Będę rasistą, ale serio mnie zastanawia skąd tyłu Murzynow na trybunach. Aż tylu kupili (źle to brzmi. Chodzi mi o to, że Katar "zatrudniał" kibiców, by dopingowali daną reprezentację), czy we własnym zakresie przyjechali?
Wiem, że bilety do najtańszych nie należą, a te kraje, jak Ghana, Senegal do najbogatszych nie należą..
0
@michal26 Afrykańskich kibiców zawsze było pełno na każdym turnieju.
2
@michal26 też mnie to zastanawia (kocham murzynów, nie banujcie pls)
4
@michal26 możliwe, że kupili bilety ci Ghańczycy, którzy wyemigrowali do Europy. Oczywiście przyczyna może być inna, zbiórki, jakieś dofinansowania?
1
@MesQueUnClub96 Z drugiej strony w każdym kraju znajdują się też ludzie bogaci. W takiej Ghanie też pewnie są osoby przy kasie, którzy mogą sobie pozwolić na takie wypady do Kataru.
0
@michal26 ale przecież to że kraj jest biedny nie znaczy że nie ma w nim ludzi bogatych ... Ghana ma 31mln obywateli, myślę że spokojnie znalazłby się milion osób których stać na mundial.
2
@BartqRKO no, ale jest to fascynujące. Nie ma chyba aż takiej biedy tam, skoro tyle ludu (dziesiątki tysięcy ludzi) przyjeżdża na mundial, gdzie większości Polaków na to nie stać, bo to koszt 10k gdzieś..
Znaczy się. Ja obraz Afryki mam taki, że tak 90% w ubóstwie żyje, a reszta to klasa średnia max a 0,01% tylko ma hajs.
0
@Rhaan milion ludzi, to nawet w Polsce nie ma...w sensie milion kogo stać..
0
@BartqRKO kurde, ale nie każdy bogaty na mundial jeździ.
0
@Bartula Za co masz dostać bana, przecież to nie afroamerykanie:-)))
2
@michal26 Pewnie też kwestia mentalności. My nie jesteśmy takimi osobami, które wyłożą wszystkie oszczędności żeby jechać na inny kontynent oglądać reprezentację.
Latynosi do takiej grupy już należą i być może podobnie jest w Afryce.
1
@michal26 5 lat temu w Polsce 0.1% Polaków zarabial 96+ tys miesiecznie, czyli 5 lat temu ponad 360 tys polakow tyle zarabiala, z dzisiejsza inflacja mysle ze spokojnie znajdzie sie milion osob ktore zarabiaja 20tys+ miesiecznie. (oczywiście brutto)
0
@Rhaan nie ma nawet takiej opcji. Dzisiaj 1% najbogatszych zarabia ponad 20k brutto miesięcznie. To jest 400k ludzi. 2% ponad 12k brutto jak dobrze pamiętam.
A gdzie rozwinięta Polska a gdzie Ghana, gdzie biegają gazele