1

Ten facet to parodysta a nie sędzia, ja nie wiem jak on to robi że tyle lat typa oglądam i dalej się dziwie że można być tak słabym

1

@MajkiYB to był wylew Lahoza a nie wina Fatiego, to nie był łokieć.

0

Fajnie wygląda dzisiaj nasz środek pola

3

@4Fabregas4 ta, w kwestii piłkarzy to Laporta ma jedną wizję, bierze tych od kolegów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BartqRKO Jak przeczytałem pierwszy raz że Lakersi sięgają po Westbricka to myślałem że to żart, potem jak zobaczyłem kogo oddają w wymianie to już byłem pewien że ktoś sobie jaja robi. Ten transfer nie tylko pogrzebał szansę Lakersów na chociażby walkę o PO, ten transfer doszczętnie zarżnął najbliższą przyszłość, aktualnie jedyny asset jeziorowców to pick w drafcie 2027 xD, ciekaw jestem czy zdecydują się w pewnym momencie na handel AD i co dalej z LBJ.

0

@Rl9k1nG w punkt bo? Znając jej inteligencje to pewnie nawet nie wie kto wybiera selekcjonera.

1

Mi sie najbardziej podobał Christensen, głównie dlatego że się tego nie spodziewałem, Frenkie również zagrał dobry turniej ale jak mam być szczery to na Holendrów po prostu ciężko się patrzyło. Najbardziej rozczarował mnie chyba Dembele, oczekiwałem że na tym turnieju udowodni że aspiruje do bycia jednym z najlepszych, tymczasem okazało się że zwyczajnie się łudzimy dobrymi występami z Getafe czy inną Granadą. Jako grupowe rozczarowanie to chyba cała reprezentacja Hiszpanii.

16

@takisobiektos Chłopaki się cieszą w szatni i dogryzają rywalom, to nagranie nie powinno wyciec. Zawsze się zastanawiam co to za idioci to publikują...

9

Dembele rozgrywka taki mecz średnio z co drugim mocniejszym rywalem niż Betis więc nie ma w tym nic dziwnego, zwyczajnie na rambli dużo osób lubi walić tekstem "przynajmniej próbuje coś zrobić", jak widać w finale mundialu nie ma miejsce na "chcem ale nie umiem", ewentualnie na 48 strat przy jednym udanym dryblingu.

0

@cris2706 Inny mecz oglądaliśmy, w całym meczu wyszedł mu gol na 2:2, oprócz tego karne i to by było na tyle. 0 kluczowych podań, zero zagrożenia.

3

Ciekawe czy Francuzi przełkną tą porażkę i 8 złota piłka trafi w ręce najlepszego piłkarza wszech czasów czy dadzą ją Makembe

5

Ja nie wiem po co Argentynie selekcjoner, chłop tam chyba za maskotkę robi, tu już 4 dodatkowe zmiany powinny być.

11

Skąd ten gen frajerstwa w Argentynie i Barcelonie? Czemu te 2 drużyny zawsze muszą się obsrać w kluczowych momencie.

1

@Criss18Barca niestety u nas jest mania 433 i zwyczajnie nie ma pozycji dla 10tki. Messi to inna bajka bo on schodził ze skrzydła, Griezman musiałby grać centralnie

0

@maroon no ja nie wiem czy trener który stawia na Busquetsa który potem mu zawala najważniejsze mecze ma rację tylko dlatego że znajdzie się inny trener, oczywiście Hiszpan, który dalej na niego stawia i któremu również Busquets zawala najważniejsze mecze.

1

@Rust_Cohle tylko co innego ten mundial a co innego następny turniej. Teraz drużyna musi być budowana pod euro 2024. Ramos bedzie mial wtedy 38lat.

5

@PawkoFCB a może wystarczy nie oczekiwać od pomocnika że będzie drugim Busquetsem, Xavim i Iniestą tylko ustawiać drużynę tak żeby z zawodników wyciągać to co najlepsze ??

15

@sevs Jak o tym przeczytałem to pomyślałem sobie że koleś miotał tym kotem niczym Fajdek Młotem a tutaj się okazuje że facet najpierw kotka pogłaskał, potem złapał tak jak kota należy złapać i puścił tak że ten spokojnie sobie wylądował. Kotu dosłownie nic się nie stało, facet zrobił wszystko prawidłowo ... Ludzie którzy się pultają mają chyba siano zamiast mózgu, polecam się przejść do weterynarza i zobaczyć jak czasem trzeba przytrzymać zwierze.

1

Nie mamy kasy na rejestracje nowej umowy Gaviego i Balde a chcemy ściągać rezerwowego??

0

@czółkovsky No AD jak wejdzie w rytm to jest nie do zatrzymania, tylko że on nigdy w rytm na długo nie wchodzi bo łapie kontuzję xd

0

Busquets zawalający w kluczowym momencie, czy to nie jest symboliczne? Xd

0

@Szreko jak byłbyś trenerem i wystawiłbyś Busquetsa do karnego to chyba sam byłbyś sobie winien xd nie wspominając już o wprowadzaniu zawodników na karne, oni zawsze pudłują

1

@Mixtape Michniewicz pracuje z tą reprezentacja rok z czego pierwsze kilka miesięcy to było przygotowywanie się do meczy o wszystko ze Szwecją, potem raptem kilka treningów i mundial. Kiedy on miał wprowadzić jakieś schematy ofensywne? Czesiu meczem z Francją pokazał że on wie co robi, gdybyśmy zdobyli 1 pkt w grupie po ładnej grze to wszyscy by go zlinczowali. Zrobił swoje, zasługuje na prace z reprezentacją.

0

@Janiama Tylko Mbappe ma taką pakę że to się w głowię nie mieści, kadrowo są dwie półki wyżej niż każda inna drużyna na tym turnieju. Argentyna natomiast na niektórych pozycjach jest gorzej obsadzona niż Polska.

1

@Cochise ale kogo innego miał wprowadzic xd

2

Ej a ja mam taki szalony pomysł. Może zanim zjedziemy z góry na dół skład, ustawienie i taktykę, poczekamy na koniec meczu??

0

Jak tam fani Lautaro Martineza? Xd

10

@Comfortable_ Holendrzy tak grają cały turniej, szybka bramka i czekanie. Ogólnie bardzo mało okazji stwarzają.

0

Czemu nie mogą pokazać pełnej powtórki akcji, na której widać linie splonego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?