- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1313 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1313 Culés
4
LA Lakers
>Miej drużynę zdolną walczyć o mistrzostwo w sezonie 2020/2021
>Przegraj z Suns w pierwszej rundzie tylko dlatego, że Davis doznał kontuzji
>Tamci Suns dochodzą do finału i przegrywają prowadząc 2:0 w serii
>Wymień swoich role playerów za Westrbrooka, który za nic nie pasuje do Lakers
>Nie miej pieniędzy, więc zatrudnij starych dziadków jak Carmelo, Rondo czy Howard
>Grasz gównianie i nie awansujesz do play-offów
>Wywalasz trenera Vogela, bo to przecież jego wina
>Zatrudniasz nowego i dalej grasz gównianie
>Westbrook blokuje ci wszystkie możliwości na rynku, a jego też nikt nie chce
Wymiana po Westbrooka była jedną z najgorszych w dziejach NBA, change my mind.
2
@BartqRKO Jak przeczytałem pierwszy raz że Lakersi sięgają po Westbricka to myślałem że to żart, potem jak zobaczyłem kogo oddają w wymianie to już byłem pewien że ktoś sobie jaja robi. Ten transfer nie tylko pogrzebał szansę Lakersów na chociażby walkę o PO, ten transfer doszczętnie zarżnął najbliższą przyszłość, aktualnie jedyny asset jeziorowców to pick w drafcie 2027 xD, ciekaw jestem czy zdecydują się w pewnym momencie na handel AD i co dalej z LBJ.
1
@BartqRKO błędem było wywalenie tylu zawodników z mistrzowskiego zespołu, a już pozyskanie Westbrooka to cholerny błąd zawalajacy ostro salary cap, zamiast niego mogliby pozyskać Turnera i Hielda, czyli tego czego drużynie mocno brakuje, czyli centra, który potrafi bronić i strzelby, która umie rzucać 3