Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Xavi póki co okazuje się jednowymiarowy. Zero pomysłu, jak rozbić Inter.
0
@El dominatore Gavi się dusi jak nie ma miejsca, on ma 18 lat i potrzebuje czasu. To nie jest jego mecz, fajnie że biega ale w ataku pozycyjnym póki co nic nie daje.
1
@Image zrobił akcje bramkową i gra 3x lepiej niż Dembele w Mediolanie
0
@scotti tak jak po pierwszym meczu? A może po Mallorce, albo po Celcie?
0
@Kruc no to raczej do dupy wynik.
0
@Vampir707 nie interesują mnie wystąpienia osób które nic sobą nie reprezentują. Kazanie wyp. wszystkim ruskim to głupota bo czym sobie niby na to zasłużyła rodzina Nawalnego albo ludzie im podobni? Polecam wziąć na luz, partie polityczne to nie organizacje religijne nie trzeba zgadzać się z wszystkim co mówią politycy żeby jakąś partie wspierać.
0
Xavi mistrz strategi, taktyk nad taktykami. X razy nie zadziałało to może za X + 1 zadziała… Nie rozumiem tych decyzji.
0
@MarioVeB! No jeżeli twierdzisz że byłby idealnym następcą to znaczy że grałby na poziomie Suareza lub wyższym. (zestawiasz ich ze sobą), tymczasem to jest zawodnik o 2-3 klasy gorszy. To tak jakbym powiedział że Demir będzie idealnym następcą Messiego bo w sumie profil ma podobny, prawe skrzydło, niski, kiwa na balans i krótko prowadzi piłkę ...
3
@Pedri16Future Valverde to jest odpowiedni trener dla Athleticu, nie dało się patrzeć na jego Barce, sposób w jaki prowadził nas różni się diametralnie od tego do czego przyzwyczaił w Bilbao, może nie potrafi pracować z gwiazdami.
W tym sezonie trzeba jeszcze poczekać z oceną ale wygląda to dobrze.
2
@MarioVeB! Porównywanie Suareza do Martineza to zniewaga dla Urugwajczyka
0
@Criss18Barca Ja nie mówię żeby Xaviego zwalniać bo to dla mnie absurdalne, zwłaszcza że jesteśmy liderem a słabsze momenty się przytrafiają ale proszę nie porównujmy drużyny Xaviego do tej Koemana bo to jest przepaść, organizacyjna i sportowa.
3
@Kondziubarca Real gra od x lat co 3 dni tym samym, starym składem i wygrywa bez narzekania. My rotujemy, mamy masę młodych i za ciężko… litości
1
@MAGNETO ja tam za grosz nie widzę zaangażowania Ferrana, moim zdaniem wygląda jak obrażony nastolatek który myśli że jest najlepszy i powinien być liderem drużyny. W ogóle nie widzi innych napastników a jak już podaje to do tyłu.
1
@tomek8756 to bedzie kwestia taktyczna. Moim zdaniem Frenkie lepiej by pasowałby pod Inter bo Gavi lubi grać między liniami i atakować wolną przestrzeń. W meczu z Interem nie będzie miejsca na jego granie, było to widać w 1 meczu. Frenkie częściej atakuje z piłką przy nodzę, wchodząc dryblingiem w formacje przeciwnika i robiąc przewagę.
Gavi moim zdaniem o wiele więcej da w meczu z Realem gdzie będzie mógł agresywnie presować i szukać miejsca.
1
Ja się pytam, jak Xavi chce grac w pilke, nie licząc pressingu i szeroko ustawionych skrzydłowych? Bo ja tutaj nie widzę żadnych schematów ani pomysłu.
0
@cules100pro ja nie wiem jakim cudem ktoś jeszcze na to liczy, on ma 25 lat i gra tak samo już 6 rok u nas.
4
Dembele to jest kuźwa najgroźniejszy dla nas samych…
0
Ale mnie irytuje Ferran… i nawet nie wkurza mnie to że marnuje okazje ale to że zwyczajnie ma jakąś alergie na podawanie lepiej ustawionym zawodnikom.
8
To jest bardzo ciekawe, bo tak samo mówiło się o treningach Valverde i że dopiero za Koemana zaczęli trenować :)
0
@tbas niby w jaki sposób ? Ściąganie pieniędzy z rynku nie podnosi inflacji tylko powoduje spowolnienie gospodarcze, dodatkowo trzeba dodać do tego fakt że RPP pokazuje że nie wie co robić i złoty pewnie znowu poleci.
0
@sokot no to wystaw na prawym skrzydle stopera i każ mu wchodzić w drybling w każdej akcji, w ataku efekt będzie taki sam a może chociaż w obronie coś da. Dembele został zjechany za ten mecz dosłownie wszędzie, bo zagrał fatalnie, to że jesteś widoczny nie znaczy że grasz dobrze. Gdyby na jego miejscu grał Raphinia który jest naturalnym prawym skrzydłowym to efekt byłby o wiele lepszy a napewno nie gorszy bo w 5 minut na tej pozycji zrobił więcej niż Francuz przez 90minut, ewidentnie ustawienie Raphini na prawym skrzydle to strzał w kolano. Dembele swoją grą kanibalizuje resztę drużyny. To nie jest Messi przez którego może każda akcja przechodzić.
1
RPP zostawia stopy procentowe bez zmian, inflacja lubi to.
0
@sokot faktycznie w wykonaniu Dembele to były PRUBY. bo napewno nie próby. Dembele swoimi akcjami nie stworzył nic, absolutnie nic. Podajesz przykład Neymara do reszty się kompromitując, Neymar średnio zalicza 17.5 straty na mecz w tym sezonie LM, Dembele w 2 meczach (Bayern i Inter) zaliczył 63 straty. Rozumiesz? 63 nieudane akcje w 2 meczach, średnia 31.5 i to jest wyznacznik tego że zagrał fatalnie. Proszę nie porównuj więcej Dembele do Neymara bo to jest obraza dla Brazylijczyka. Francuz nie stał nawet obok Brazola.
0
@sokot Chłopie, ja się nie czepiam tego że to są groźne straty, tylko pokazuje jego produktywność w ataku. Utracił posiadanie 38 razy a to oznacza że spartolił 38 akcji a wyszła mu jedna. To jest efektywność na poziomie Demira. Jeżeli zawodnik ofensywny nic nie wnosi do gry to nie można go chwalić za widoczność bo jeżeli np taki Pedri ma skuteczność na poziomie 10% (wymyśliłem to dla przykładu) to z tych 40 sytuacji stworzyłby 4 okazje. Dembele absorbował piłkę, zabierając w ten sposób możliwość atakowania innym. Raphinia pojawił się na prawym skrzydle na 5 minut i to po jego akcji Dembele miał świetną okazję na bramkę.
11
Najłatwiej jest zwalać na sędziów ale jak człowiek ma się nie wkurw*** jak już któryś raz z rzędu jesteśmy okradani z karnego, przeciwnicy jakimś cudem nie dostają czerwonych kartek za wjazd wyprostowaną nogą w kolano a w drugą stronę wystarczy lekkie dotknięcie przeciwnika i od razu faul ...
0
Dembele 38 strat 1 stworzona sytuacja, w 2 meczach daje to nam 63 straty na 1 stworzoną sytuacje
4
2 raz z rzędu w LM okradzeni z karnego :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No ku**** raphinia dostał 5 minut na prawym skrzydle…
0
Raphinia 1 akcja na prawym skrzydle wyjaśnił Bombla i zamknął usta jego obrońcom