La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 895 Culés

2

Dzisiaj Busi zagra super mecz na Almerie i będzie spuszczanie się jak on to super nie działa w 4 pomocników na ogórki

4

@Salchent Najważniejsze by Barca wygrała, a nie twoje prdl, że Busiego nie lubisz. Pokaz mi za niego lepszego na ławce. Mówię o jego pozycji

0

@tbas nie chodzi mi typie o to czy jest od niego lepszy czy nie ale przedłużanie z nim umowy bo gra dobrze na ogórki to samobój, z reszta pokazał to z United, każda akcja 10 m spóźniony

0

@Salchent ale on w 4 wygląda świetnie, w meczu z United wypadł dobrze ale jest różnica jak masz w czwórce FDJ Gaviego i Pedriego oraz kiedy masz Kessiego, SR i FDJ.

0

@Rhaan z takim podejściem i trzymaniem go w składzie jeszcze trochę pomarzymy o lidze mistrzów, nie mówię, ze jest jedynym hamulcowym ale jednym z głównych, bo wypada któryś z nastolatków i nie możemy grać w z 3 pomocników, a wtedy w 4 on nie istnieje i jest bezużyteczny

0

@Salchent no to kto ma tam grać? Torre na 6?? Nie mamy żadnego innego defensywnego pomocnika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?