PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
B. Silva mógł przyjść to nie bo po co.. Barca się takimi grajkami nie interesuje.. Chłop za jedyne 40mln przeszedł do Man City... za dwa lata Barca się obudzi to będzie za niego sobie CIty śpiewać 150mln.
5
A co ma piernik do wiatraka??
Przecież Bellerin i Herrera to dwa inne typy zawodników.
0
już wiadomo dlaczego nasi interesują się Ander Herrerą. Pracował kiedyś z Valverde, zna go i wie na co go stać i chyba na nim chce oprzeć środek pola.
0
Tak to mogło by sie udać. Przecież mamy Roberto i moze w środku grać
0
Poczytaj wywiad z Bartkiem. Nie rozmawiali z nim bezpośrednio tylko z jego agentem
0
Boże ale głupota. Miałem napisać 4.3.3 :D
0
Mam nadzieję nadzieje ze zmieni wkoncu taktykę na inną niż 4.4.3
0
Koleś dobrze na PO hasa. Juz wiele osob tutaj wspominało jego nazwisko
0
Właśnie chciałem tak wtrącić jak to jest ze oni zatrudnili trenera z którym nawet nie rozmawiali??
0
Ten tekst ten żałosny razem z Tobą
0
Liczę, że to nie on nas poprowadzi. A całkowicie kimś innym nas zaskoczą :P
1
Ja za PISEM jestem od zawsze !
A wczoraj miałem okazje w Piekarach Śląskich podać rękę Dudzie osobiście.
2
Ehh miałem nadzieję, że Silva przyjedzie do nas.. Masakra. Już go nigdy nie wyciągniemy z City.
9
Oby przy następnych wyborach myślenie Polaków się nie zmieniło i dało szanse na kolejną kadencję Pisowi .
1
Właśnie to samo miałem pisać :D
6
O której oficjalne potwierdzenie nowego trenera?
21
Dziękuję naszym ulubioncom za nie najlepszy Ale dobry sezon. Dziękuję wam Clues6za kibicowanie oraz wspólne emocje. Do następnego sezonu. Vamos Barca
2
Dlaczego Lucho nie wprowadzi zmian..
0
To ze Eleven transmituje Lalige to jest zagranie polityczne żeby ludzie płacili za ten kanał. Innego wytłumaczenia nie widzę
0
Racja! Ci z Eleven to są za Realem i zawsze zle komentują grę Barcy
1
A tym momencie daj był sZansę Denisowi
0
Nie poznaje Andre. Dobrze gra
0
Kto tu pisał przed meczem ze było by fatalnie jak by Theo bramkę strzelił. No i wywołałes wilka z lasu :/
2
Skład bez zaskoczenia
22
Dobrze ze to koniec jego ery. Jesteśmy mu wdzięczni za puchary radość łzy. Ale już sie wypalił. Potrzeba nam świeżej krwi
0
Ani tego ani tego Jo Barca nie awansowała do finału. Nie ma się juz co dołowac. Trzeba poprostu zapomnieć
2
Jurgen Klopp poważnie myslimyśli o ściągnięciu Casilliasa.
Źródło Magiafutbolu.pl
0
Można i tak. Dziś ładny dzień fajnie siadlo ponad tysiąc
1
Aż sie łezka w oku kręci. Ale bym to zobaczył znow w akcji
0
Panowie pytanko gra ktos na giełdzie??