11


Takie tam :D
Z dystansem prosze

1

Ostatnio o tym pisałem to zostałem zhejtowany

0

Widzę że Pan już się rozmarzyl o o Verrattim w kosZulce blaugrana :D

8

Standardowo jeździec bez głowy

2

Są młodsi od 50 % użytkowników na tej stronie a by mogli już zakończyć karierę i żyć bez zmartwień jak lordy

0

Tak to jest smutne one są takie bezbronnne

0

Niech sobie zagrają w FM lub fife i kupują

0

Chciał się o pokaZać ze jednak są zajebi***

0

I pojawia sie pytanie Bellerin 50mln WTF..

0

Isco pokazuje klasę jak gra na murawie w koszulce prześcieradel.. Masz dziwne porowanie Isco a Denis..

1

Denis nawet nie łapie sie do repy u21 a chce brylowac u nas.. paranoja

0

Neymara i jego tatusia inreresuje tylko kasa. Narazie się trzyma Barcy bo jest Suarez i Messi. Jak ten ostatni nas opuści To Neymar automatycznie za nim bo nic to tutaj nie będzie trzymało już

1

To jego znak firmowy :D

0

A Loew w tym meczu grzebal w 4 literach?

0

Wydawanie kasy na bezproduktywnych pilkarzy za grube miliony. Wiem nie moja kasa Ale kurczę serce boli jak kupują takie drewna zamiast topowych piłkarzy. Teraz też na Verrattiego kasy nie bedzie to przyjdzie taki Paulinho czy Lima

0

Pamiętacie te piękne wolne jakie Rafa ladowal w naszych Barwach, az łezka się w oku kręci

0

W zespół wiarę mam Ale serce krwawi widząc co robi zarząd z klubem

3

Ciekawe kto by leciał piłki szukać :D

0

Ten Draxler to niezły dzik jest

0

Szkoda że Ci socios wybralli tak "fantastyczny" zarząd który prowadzi naszą dumę na dno swoimi prywatnymi interesami.

1

Messi odejdzie na emeryturę, Neymar poleci za kasa do szejkow my stoczymy sie jak Milan i Zapewne wtedy może się tak stać jak pisałem

0

Zdaję sobie sprawę z tego, ze za to mogę tutaj zostać zhejtowany i WGL.
Ale naszła mnie taka myśl.
Skoro słynne "mes quen un club" zostało już zbeszczeszczone przez zarząd Rosel-Bartek to co wy na to jak by nasz klub tak kupił jakiś szejk lub chinczyk.
Skończyły by się problemy z kasa i szukaniem pieniędzy na transfery. Moglibyśmy mieć każdego zawodnika jaki jest nam potrzebny i znów moglibyśmy być na topie w Europie.

1

Hahaha doje***e

0

Veratti to typ który wkomponuje się od razu z naszymi

0

Zacznie się dla innych drużyn dla nas raczej nie

0

Jeśli masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie na tel to obowiązuje wszystko. Pytanie teraz czy jak powie tak jak pisZe kolega wyżej to spotka się z odpowiedzią ze takie teksty już słysZeli

0

To pierwsze było by fajne

0

Serio taka grafika będzie?
Śmiech na sali :D

0

A potem będziecie płakać jaki to Bartek jest zły, że go nie ściągnął jak będzie rządził u prześcieradeł.

1

Na co oni czekają z transferem Daniego Ceballosem koleś ma klauzule tylko 15 mln powinni już dawno być zakontraktowany..
Oczywiście Macki Pereza znowu nas wyprzedzą a później będzie płacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?