PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bierz do papy i nie pluj :D
0
Mówiłem ze Bartek miał w transferze Pauli własne biznesy
0
Gomes, Turan, Paulina, Seri.
Tyle mln wydanwydane na szrot który nie jest podstawą pomocy na taka klasę jak Barca. Wystarczyło by zamiast za nich kase na stół PSG trochę dołożyć i by był Verratti. I pewnie Neymara dalej by był u nas a nie teraz z nim rządzi ale w PSG
0
Nawet Gomes w Valenci miał chyba więcej asyst niż Seri.. Seri moze ma i ten drybling którego nigdy nie będzie miał Gomes.. SerinSeri nie radzi sobie z Napoli a ma poradzić sobie w Barcy na poziomie LM. Ludzie litości.
Wydajemy kasę na szrot i nie potrafimy ściągnąć prawdziwego lidera środka pomocy..
2
Porównaj sobie Gomesa a Piotrka.. Zielu go zjada
0
Ile zgarniasz?
0
A Gomesem na bank by wygrał. Ja osobiście też wolałbym Piotrka
0
KaŻdy tutaj piszę że to jego następca ^^ ciekawe z której strony
0
Seri obok Xaviego nie może stanąć nawet na 10 metrów.
Seri tak samo jak Andre oddaję piłkę do bezpiecznie do najbliższego kolegi z drużyny
0
Koleś z Niceni z 7 na plecach gra bardziej efektywnie niż ten Seri...
0
z tego electro nie da sie pobierać a na drugim nie ma Fm14
0
Panowie jakaś stronka z torrentami za darmo?
0
Fantasty to jest twój awatar
0
Przy tym transferze na sto procent Bartuś miał jakiś prywatny interes na jego korzyść
2
https://x.com/Kowal__30/status/899512658482868224
Sama prawda
0
To jest wiadome nie od dziś. Transfer, który miał być kwestią godzin ^
0
Wydaje mi sie ze transfer Pauli ma napewno cos wspólnego z nowa umową sponsora.. kto wie czy nie jest tam zapisane ze w ramach ich sponsoringu myślimy ściągać piłkarza ligi chińskiej..
13
Denis w 8 min pokazał więcej niz Rakieta przez caly mecz
1
Nooo twoja to rządzi
0
Co na boisku robi jeszcze Rakitic..
0
Widzę ze Valdi nie przeprowadza zmian jak Lucho
0
My tylko chcemy kupować a sprzedawać nic nie sprzedajemy. Nieźle ten nasz zarząd sobie "radzi".
0
Nasteoca Songabilonga nachodzi
0
Zmartwie Cie ale do 2021 niestety
0
Lepiej niech oni sie już biorą za odbudowę klubu bo Messi sie wkur*** powie ze odchodzi a gotowych wpłacić jego klauzulę nie jest mało
0
Ludzie Dembele nas nie zbawi.. on jest lata świetlne za Neymarem. Zobaczcie sobie co Neymar robił z zawodnikami podczas ostatniego meczu bawił się z nimi jak z pachołkami. Mam potrzeba nowego przywódcę na IM takiego Griezmana lub Dybale. No w marzeniach to już jest Hazard. Ale Bartek woli wywalić 150mlm na Dembele niz na bardziej wartościowego Hazarda 120.. taka prawda. Obecny "zarząd" nie ma pojęcia o prowadzeniu zespołu i prowadzenia negocjacji transferowych..
0
Ja mam dokładnie tak samo :D
2
Jak kupi bo real to będzie płacz i zgrzytanie zębów
1
Kto obecnie jest lepszy od nich poowiedz sam
6
Real jest chyba obecnie najlepsZą drużyną na świecie