0

Bierz do papy i nie pluj :D

0

Mówiłem ze Bartek miał w transferze Pauli własne biznesy

0

Gomes, Turan, Paulina, Seri.
Tyle mln wydanwydane na szrot który nie jest podstawą pomocy na taka klasę jak Barca. Wystarczyło by zamiast za nich kase na stół PSG trochę dołożyć i by był Verratti. I pewnie Neymara dalej by był u nas a nie teraz z nim rządzi ale w PSG

0

Nawet Gomes w Valenci miał chyba więcej asyst niż Seri.. Seri moze ma i ten drybling którego nigdy nie będzie miał Gomes.. SerinSeri nie radzi sobie z Napoli a ma poradzić sobie w Barcy na poziomie LM. Ludzie litości.

Wydajemy kasę na szrot i nie potrafimy ściągnąć prawdziwego lidera środka pomocy..

2

Porównaj sobie Gomesa a Piotrka.. Zielu go zjada

0

Ile zgarniasz?

0

A Gomesem na bank by wygrał. Ja osobiście też wolałbym Piotrka

0

KaŻdy tutaj piszę że to jego następca ^^ ciekawe z której strony

0

Seri obok Xaviego nie może stanąć nawet na 10 metrów.
Seri tak samo jak Andre oddaję piłkę do bezpiecznie do najbliższego kolegi z drużyny

0

Koleś z Niceni z 7 na plecach gra bardziej efektywnie niż ten Seri...

0

z tego electro nie da sie pobierać a na drugim nie ma Fm14

0

Panowie jakaś stronka z torrentami za darmo?

0

Fantasty to jest twój awatar

0

Przy tym transferze na sto procent Bartuś miał jakiś prywatny interes na jego korzyść

2

0

To jest wiadome nie od dziś. Transfer, który miał być kwestią godzin ^

0

Wydaje mi sie ze transfer Pauli ma napewno cos wspólnego z nowa umową sponsora.. kto wie czy nie jest tam zapisane ze w ramach ich sponsoringu myślimy ściągać piłkarza ligi chińskiej..

13

Denis w 8 min pokazał więcej niz Rakieta przez caly mecz

1

Nooo twoja to rządzi

0

Co na boisku robi jeszcze Rakitic..

0

Widzę ze Valdi nie przeprowadza zmian jak Lucho

0

My tylko chcemy kupować a sprzedawać nic nie sprzedajemy. Nieźle ten nasz zarząd sobie "radzi".

0

Nasteoca Songabilonga nachodzi

0

Zmartwie Cie ale do 2021 niestety

0

Lepiej niech oni sie już biorą za odbudowę klubu bo Messi sie wkur*** powie ze odchodzi a gotowych wpłacić jego klauzulę nie jest mało

0

Ludzie Dembele nas nie zbawi.. on jest lata świetlne za Neymarem. Zobaczcie sobie co Neymar robił z zawodnikami podczas ostatniego meczu bawił się z nimi jak z pachołkami. Mam potrzeba nowego przywódcę na IM takiego Griezmana lub Dybale. No w marzeniach to już jest Hazard. Ale Bartek woli wywalić 150mlm na Dembele niz na bardziej wartościowego Hazarda 120.. taka prawda. Obecny "zarząd" nie ma pojęcia o prowadzeniu zespołu i prowadzenia negocjacji transferowych..

0

Ja mam dokładnie tak samo :D

2

Jak kupi bo real to będzie płacz i zgrzytanie zębów

1

Kto obecnie jest lepszy od nich poowiedz sam

6

Real jest chyba obecnie najlepsZą drużyną na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?