PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
180 mln i 222 mln juz po brameczce wladowali. Oni sie zwrócą za same koszulki
44
Semedo strzał w 10 transfer
4
Co Luisto robi na lewym skrzydle. To jakieś nieporozumienie wymagać jego gry tam
0
Panowie prośba nie sprzedawajcie nikogo jak sakrsmy pierwsze 30min.. lub cały mecz
0
Jak gramy
Dembele Suarez Messi?
0
Ale tutaj nuda na FCB teraz.
Wieje sandałem :D
3
Nie wiem jak wam ale mi to wyciska łzy
4
Był dobry u nas zszedł na psy
2
Kurczę ale mi brakuje codziennego odświeżania fcbarca.com rano przed praca w nadzieji ze będzie fichado.
0
Dobrze prawisz ziom
0
Dlaczego Barca tego Eriksena nie sprowadziła.. lepsza alternatywa dla Cou i tańszy
0
Antoś jak ja bym go chciał w naszej ekipie..
0
Nic sie już nie wydarzy nie ludzcie sie
0
Kogo byście woleli Cou czy Lemar?
0
Mówiono ostatnio ze on juz jest dogadany z The Blues.. nikomu nie można wierzyć..
1
Już myślałem ze hiszpańskie pismaki w tym okienku mnie bzdurami nie zaskoczą. A jednak znów im się udało
0
Przeplacą i to słono..ale kupią go
0
Nie rozumie dlaczego on nie został jaki czwarty obrońca ? :/
0
po minie nie jest zbytnio zadowolony ze ma koszulkę z herbem Barcy.
0
Cou dzis nie gra z Arsenalem. Ktos wie czemu?
1
Dla tych którzy uważają że Dembele nie potrafi się kiwac https://x.com/Kowal__30/status/901335944757993473
0
Bo każdy chce zobaczyć jak sie sprawdzi
0
Messi chciał Griezmana lub Dybale oni sa na odpowiednim poziomie na BarceBarce
2
Ciekawe co powiedzie i co zrobi zarząd jak Dembele się nie sprawdzi haha.
Pamiętajcie że Messi nie był zwolennikiem tego transferu
2
Neymara i tak nam nie zastąpi. I druga sprawa nie jest tyle wart... nic nie osiągnął.. mogli sprowadzić to zanim sprzedali Neya wtedy kosztował by duzo mniej.
0
A w środku ciągle dziura.. i z kim atak ma grac..
3
Chociaż jeden dobry i ładny przede wszystkim udało sie zrobić Barcy Like Martens
0
Znowu Real z BvB to sie już robi nudne
0
A co wy myślicie ze tu kogoś z Barcy poprosza. Hahaha nie ma opcji
0
Bartek już nie patrzy na klasę zawodnika jakiego kupić, on juz idzie za tym żeby kupić byle kogo byle będzie