1

180 mln i 222 mln juz po brameczce wladowali. Oni sie zwrócą za same koszulki

44

Semedo strzał w 10 transfer

4

Co Luisto robi na lewym skrzydle. To jakieś nieporozumienie wymagać jego gry tam

0

Panowie prośba nie sprzedawajcie nikogo jak sakrsmy pierwsze 30min.. lub cały mecz

0

Jak gramy
Dembele Suarez Messi?

0

Ale tutaj nuda na FCB teraz.
Wieje sandałem :D

3



Nie wiem jak wam ale mi to wyciska łzy

4

Był dobry u nas zszedł na psy

2

Kurczę ale mi brakuje codziennego odświeżania fcbarca.com rano przed praca w nadzieji ze będzie fichado.

0

Dobrze prawisz ziom

0

Dlaczego Barca tego Eriksena nie sprowadziła.. lepsza alternatywa dla Cou i tańszy

0

Antoś jak ja bym go chciał w naszej ekipie..

0

Nic sie już nie wydarzy nie ludzcie sie

0

Kogo byście woleli Cou czy Lemar?

0

Mówiono ostatnio ze on juz jest dogadany z The Blues.. nikomu nie można wierzyć..

1

Już myślałem ze hiszpańskie pismaki w tym okienku mnie bzdurami nie zaskoczą. A jednak znów im się udało

0

Przeplacą i to słono..ale kupią go

0

Nie rozumie dlaczego on nie został jaki czwarty obrońca ? :/

0

po minie nie jest zbytnio zadowolony ze ma koszulkę z herbem Barcy.

0

Cou dzis nie gra z Arsenalem. Ktos wie czemu?

1

Dla tych którzy uważają że Dembele nie potrafi się kiwac https://x.com/Kowal__30/status/901335944757993473

0

Bo każdy chce zobaczyć jak sie sprawdzi

0

Messi chciał Griezmana lub Dybale oni sa na odpowiednim poziomie na BarceBarce

2

Ciekawe co powiedzie i co zrobi zarząd jak Dembele się nie sprawdzi haha.
Pamiętajcie że Messi nie był zwolennikiem tego transferu

2

Neymara i tak nam nie zastąpi. I druga sprawa nie jest tyle wart... nic nie osiągnął.. mogli sprowadzić to zanim sprzedali Neya wtedy kosztował by duzo mniej.

0

A w środku ciągle dziura.. i z kim atak ma grac..

3

Chociaż jeden dobry i ładny przede wszystkim udało sie zrobić Barcy Like Martens

0

Znowu Real z BvB to sie już robi nudne

0

A co wy myślicie ze tu kogoś z Barcy poprosza. Hahaha nie ma opcji

0

Bartek już nie patrzy na klasę zawodnika jakiego kupić, on juz idzie za tym żeby kupić byle kogo byle będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?