2

No nie wiem w Bayernie nie szło mu tak dobrze jak u nas czy teraz w City.. moim zdaniem to pierwszy faworyt do wygania LM

0

Powiem wam, że jestem pod wrażeniem jaką maszynę do wygrywania Pep stworzył w Man City..

1

Jak zabraknie Andresa to my sie zatracimy.. Juz nie wspomnę jak zabraknie Messiego

1

Tam byla bramka

0

Messi mógłby grac cofnięty za Suarezem a Suarez razem z Paco na srodku ataku

3

Gdzie lecisz ziomek?

3

Nie ma to jak poczytać przegląd prasy w autobusie w drodze do Pragi

13

Szkoda tylko ze na prawej obronie kosztem Semedo a nie na pomocy za kosztem Rakiety

0

z transferu za Neya :)

2

Marca i wszystko jasne. Okienko transferowe coraz bliżej to i więcej bzdur w gazetach

2

Aż się łezka w oku kręci kurcze no :(

1

To chłopie jesteś 100 lat za murzynami... Każdy się tutaj podniecał jego fantastyczną grą w meczu z ogórkiem ;)

0

A gdzie pochowali się wszyscy Ci co po pierwszym jego meczu pisali, że mamy następcę NeymarA??
Nie ma cichosza

0



A wy jak myślicie?

2

Przecież wiadomo z góry, ze nie wylosujemy FC Basel ludzie opanujcie sie.

0

Kolejny NoName a co tam my takich lubimy

0

Niech pokażą co napisał Mathieu :D

Dedykuję tego kola Clues

0

Tomasz Lutecki pracuje zemną w jednej firmie na Śląsku :)

0

Załatw też mi taka pracę chętnie przyjmę z chęcią

0

Ma swoją firmę przewozową to i ma kase :D

2

Wy ciągle narzekacie ze Andre gra do tyłu a co robi Paulinho nic innego jak od wejścia na boisko zagrywa do tyłu

1

Poprawnie i solidnie

1

Jaaaaaasperrrr masakracja :O

12

Wystarczy dac Denisowi minuty i zaufanie to będzie z niego drugi Isco

0

Ale teraz każdy spina dupe jak tylko Berka został jako jedyny SO żeby nie doznał kontuzji

2

Madryt jak zwykle ogórków dostał.

0

Gdzie są Ci co płakali za Roberto na PO ciągle negując Semedo?

1

Nie obwiniajmy tylko sędziów o to ze zremisowaliśmy..

Gdybyśmy lepiej grali nikt by na sędziów nie narzekał.. W meczu z Malagą tam też sędziowie pomogli.

0

Może i dobrze ale nieefektowanie i nieefektywnie.
Oprócz Messiego nikt nie potrafi pociągnąć gry do przodu i dobrze rozegrać Piłki.

0

Zastanawia mnie gdzie są Ci co pisali i podniecali się, że Liga jest już wygrana..
Drugi mecz i drugie rozczarowanie i podział pkt.. Pamiętajcie, że biali zawsze mogą się podnieść i takie nasze potknięcia wykorzystać.
Przypomnijcie sobie co było w zeszły sezonie. Świetny star naszych deklasowaliśmy prawie wszystkich a real wszystko przegrywał, i potem nagle wszystko się odwróciło o 360 i real wygrał lige i lm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?