PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No nie wiem w Bayernie nie szło mu tak dobrze jak u nas czy teraz w City.. moim zdaniem to pierwszy faworyt do wygania LM
0
Powiem wam, że jestem pod wrażeniem jaką maszynę do wygrywania Pep stworzył w Man City..
1
Jak zabraknie Andresa to my sie zatracimy.. Juz nie wspomnę jak zabraknie Messiego
1
Tam byla bramka
0
Messi mógłby grac cofnięty za Suarezem a Suarez razem z Paco na srodku ataku
3
Gdzie lecisz ziomek?
3
Nie ma to jak poczytać przegląd prasy w autobusie w drodze do Pragi
13
Szkoda tylko ze na prawej obronie kosztem Semedo a nie na pomocy za kosztem Rakiety
0
z transferu za Neya :)
2
Marca i wszystko jasne. Okienko transferowe coraz bliżej to i więcej bzdur w gazetach
2
Aż się łezka w oku kręci kurcze no :(
1
To chłopie jesteś 100 lat za murzynami... Każdy się tutaj podniecał jego fantastyczną grą w meczu z ogórkiem ;)
0
A gdzie pochowali się wszyscy Ci co po pierwszym jego meczu pisali, że mamy następcę NeymarA??
Nie ma cichosza
0
A wy jak myślicie?
2
Przecież wiadomo z góry, ze nie wylosujemy FC Basel ludzie opanujcie sie.
0
Kolejny NoName a co tam my takich lubimy
0
Niech pokażą co napisał Mathieu :D
Dedykuję tego kola Clues
0
Tomasz Lutecki pracuje zemną w jednej firmie na Śląsku :)
0
Załatw też mi taka pracę chętnie przyjmę z chęcią
0
Ma swoją firmę przewozową to i ma kase :D
2
Wy ciągle narzekacie ze Andre gra do tyłu a co robi Paulinho nic innego jak od wejścia na boisko zagrywa do tyłu
1
Poprawnie i solidnie
1
Jaaaaaasperrrr masakracja :O
12
Wystarczy dac Denisowi minuty i zaufanie to będzie z niego drugi Isco
0
Ale teraz każdy spina dupe jak tylko Berka został jako jedyny SO żeby nie doznał kontuzji
2
Madryt jak zwykle ogórków dostał.
0
Gdzie są Ci co płakali za Roberto na PO ciągle negując Semedo?
1
Nie obwiniajmy tylko sędziów o to ze zremisowaliśmy..
Gdybyśmy lepiej grali nikt by na sędziów nie narzekał.. W meczu z Malagą tam też sędziowie pomogli.
0
Może i dobrze ale nieefektowanie i nieefektywnie.
Oprócz Messiego nikt nie potrafi pociągnąć gry do przodu i dobrze rozegrać Piłki.
0
Zastanawia mnie gdzie są Ci co pisali i podniecali się, że Liga jest już wygrana..
Drugi mecz i drugie rozczarowanie i podział pkt.. Pamiętajcie, że biali zawsze mogą się podnieść i takie nasze potknięcia wykorzystać.
Przypomnijcie sobie co było w zeszły sezonie. Świetny star naszych deklasowaliśmy prawie wszystkich a real wszystko przegrywał, i potem nagle wszystko się odwróciło o 360 i real wygrał lige i lm.