PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz mam na tapecie :D
0
Słabo człowieku on w 17 min miał już 17 odbiorów
1
Z tak grająca Barca z realem widzę nas cianko
10
Ciekawe dlaczego Nelson nie jest powołany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jest Barca tego nie ogarniecie.
0
jest to bezpieczne podawać tyle danych przy rejestracji?
0
a LV?? Przy rejestracji wymagają bardzo dużo danych osobowych
1
Czas Honoru.
jeśli oczywiście lubicie te klimaty.
Ja z moją narzeczoną to oglądałem strasznie trzyma w napięciu i w stresie co się wydarzy :D
0
Panowie gdzie mogę obstawiać bezpiecznie mecze?
1
Sedziowie ogladający mecz w Madrycie i wszystko jasne.. Nigdy nie bedzie dobrze sędziowanie w LaLidze
1
Testowałem nie podoba mi się i nie ma wyświetlacza
1
Pytanko:
Którą kamerkę sportową polecacie:
Eken h9r
Sjcam sj4000 wifi
Goclever extreme pro 4k
0
Którą kamerkę sportową polecacie:
Eken h9r
Sjcam sj4000 wifi
Goclever extreme pro 4k
0
Ciekawe ile sędziowie dostali w łapę oe białych za sędziowanie tego meczu
0
Ostatnio pisałem ze Paulinho sie do pierwszej 11 nie nadaje on jest niewidoczny wtedy... Wspomnicie moje slowa w trakcie meczu
0
ile ty masz człowieku lat.. po piśmie widać, ze nie dużo.
1
Poza tym kto to sprawdzi ze ja sobie w sklepie pod blokiem kupiłem piwo po 22:00..
5
Dokładnie gdzie tutaj cos jest napisane??
Ludzie łykacie wszystko co wam wciskają pozatym nie czytacie wszystkiego bo to ma dotyczyć:
22 do 6 rano, ma na celu ograniczenie sprzedaży tam, gdzie "nadmierne spożycia sprawia największy problem", czyli m.in. w centrach miast i kurortów.
0
Koles się chyba pomylił bo nigdzie o tym nie pisze
0
I tu masz plan :D
0
HAHAHAHAHHAHA padłem :D
1
Trzeba go całować po rękach i robić wszystko żeby u nas został.
0
weź pod uwagę, że cały ten transfer już się zwrócił z samych koszulek..
0
Thiago znowu kontuzjowany.. 3 miesiące przerwy. Może koleś jest dobry i pasowałby do nas ale częściej by się leczył niż grał.
0
Podobno to nie jest typowa klauzula tylko zapis ile by żądali za niego jeśli ktoś chciałby kupić.
A Neymar podobno mówił, ze marzy o grze dla Realu a w to powątpiewam. Wtedy w spr prywatnych Camp nou by już nie odwiedzał jak i swoich kolegów z FCB
0
Każdy mówi i pisze, że Ney ma zapis ze odejdzie jak ktoś wpłaci za niego 222 mln.
To jest typowy biznes robiony pod Peresa.
0
Coraz głośniej się robi na temat transferu Neymara do białych.
Podobno Neymar ma klauzule w kontrakcie 222mln. Moim zdaniem jest to zagranie pod Real aby mogli go wyciągnąć w lipcu.
0
Za dużo kasy sodówka odbija, chęc nowych wyzwań i przeżyć i potem tak się to kończy.
0
Taką grą jak w tym meczu LM nie wygramy. Brakuje polotu i tego zaskoczenia