0

Juz mam na tapecie :D

0

Słabo człowieku on w 17 min miał już 17 odbiorów

1

Z tak grająca Barca z realem widzę nas cianko

10

Ciekawe dlaczego Nelson nie jest powołany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest Barca tego nie ogarniecie.

0

jest to bezpieczne podawać tyle danych przy rejestracji?

0

a LV?? Przy rejestracji wymagają bardzo dużo danych osobowych

1

Czas Honoru.
jeśli oczywiście lubicie te klimaty.
Ja z moją narzeczoną to oglądałem strasznie trzyma w napięciu i w stresie co się wydarzy :D

0

Panowie gdzie mogę obstawiać bezpiecznie mecze?

1

Sedziowie ogladający mecz w Madrycie i wszystko jasne.. Nigdy nie bedzie dobrze sędziowanie w LaLidze

1

Testowałem nie podoba mi się i nie ma wyświetlacza

1

Pytanko:
Którą kamerkę sportową polecacie:
Eken h9r
Sjcam sj4000 wifi
Goclever extreme pro 4k

0

Którą kamerkę sportową polecacie:
Eken h9r
Sjcam sj4000 wifi
Goclever extreme pro 4k

0

Ciekawe ile sędziowie dostali w łapę oe białych za sędziowanie tego meczu

0

Ostatnio pisałem ze Paulinho sie do pierwszej 11 nie nadaje on jest niewidoczny wtedy... Wspomnicie moje slowa w trakcie meczu

0

ile ty masz człowieku lat.. po piśmie widać, ze nie dużo.

1

Poza tym kto to sprawdzi ze ja sobie w sklepie pod blokiem kupiłem piwo po 22:00..

5

Dokładnie gdzie tutaj cos jest napisane??
Ludzie łykacie wszystko co wam wciskają pozatym nie czytacie wszystkiego bo to ma dotyczyć:
22 do 6 rano, ma na celu ograniczenie sprzedaży tam, gdzie "nadmierne spożycia sprawia największy problem", czyli m.in. w centrach miast i kurortów.

0

Koles się chyba pomylił bo nigdzie o tym nie pisze

0

I tu masz plan :D

0

HAHAHAHAHHAHA padłem :D

1

Trzeba go całować po rękach i robić wszystko żeby u nas został.

0

weź pod uwagę, że cały ten transfer już się zwrócił z samych koszulek..

0

Thiago znowu kontuzjowany.. 3 miesiące przerwy. Może koleś jest dobry i pasowałby do nas ale częściej by się leczył niż grał.

0

Podobno to nie jest typowa klauzula tylko zapis ile by żądali za niego jeśli ktoś chciałby kupić.
A Neymar podobno mówił, ze marzy o grze dla Realu a w to powątpiewam. Wtedy w spr prywatnych Camp nou by już nie odwiedzał jak i swoich kolegów z FCB

0

Każdy mówi i pisze, że Ney ma zapis ze odejdzie jak ktoś wpłaci za niego 222 mln.
To jest typowy biznes robiony pod Peresa.

0

Coraz głośniej się robi na temat transferu Neymara do białych.
Podobno Neymar ma klauzule w kontrakcie 222mln. Moim zdaniem jest to zagranie pod Real aby mogli go wyciągnąć w lipcu.

0

Za dużo kasy sodówka odbija, chęc nowych wyzwań i przeżyć i potem tak się to kończy.

0

Taką grą jak w tym meczu LM nie wygramy. Brakuje polotu i tego zaskoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?