PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pamiętacie jak z Realem walczyliśmy o Ceballosa.. Dobrze ze wybrał prześcieradła bo on się nawet do drugiego garnituru w realu nie łapie :D
0
O której ten mecz w niedziele bo na górze na stronie pisze 20:45 a na dole na terminarzu ze 20:00
1
Za czasów Luisa Rakitic nie wyróżniał się aż tak miał przebłyski dobrego talentu ale bał się grać i podejmować trudne decyzje. Teraz To jest inny całkiem Pan Piłkarz normalnie, Valdi strasznie na niego wpłynął w pozytywnym sensie. Zastanawiam się jaką on ma klauzulę, bo za chwilę będą kolejki po niego.
45
Co Valverde zrobił z Rakiticiem to ja nie mam słów. Wielki szacun dla Valdiego, że tak wykreował Rakiete, który był juz na bruku przez was i wyzywany. To co on gra to miód na moje oczy. Jak to powiedział komentator, taka mrówka która cały mecz ciężko pracuje.
1
Witajcie.
Ale miałem koszmar dziś w nocy.. przysnilo mi się że Papużki strzelili gola w 89min ma 2:1 i odpadlismy z PK. Jak otworzyłem oczy to kamień z serca bo to tylko sen
2
Messi jest jako wino- im starszy tym lepszy
0
Nie kumam dlaczego na PO nie ta Semedo kosztem Vidala A w pomocy nie ma Roberto...
0
Chyba roobin hood :D
0
Gdzie dawają tak dobrze zarobić, że sie tak szarpiesz? :D
2
W meczu s papużkami pokazał swój potencjał w pełnej krasie. Do tego meczu go broniłem, wyczerpał limit cierpliwości.
1
Skład Asa idealny
78
Zrobiłem se dziś fryz jak Denis Suarez, jestem trochę do niego podobny w tych włosach, myślicie ze jak bym sie z nim zamienił by może mnie nie poznali :D tez nie umiem grać w piłke :D może bym nie podpadł. Przesyłałbym wam cześć wypłaty :D
0
Chciałbym zobaczyć Mine dziś chociaż na 15 min
0
Jak myślicie dziś debiut Cou i Miny?
1
Po prostu ZZ miał szczęscie bo zawodnicy byli w doskonałych formach, on nie ustawiał zespołu tylko wystawiał najmocniejszy skald który grał sam.
0
Pochetino podobno ma przedłożyć kontrakt z Totkami
2
Messi to był fenomen drugiego takiego na pewno nie będzie nigdy, to trzeba mieć dar od samego Boga.
Może, któryś z synów naszego Messiego odziedziczy dar po ojcu.
0
Real w lecie sciągnie do Siebie Neya i Marcos pójdzie w odstawkę.
0
Poplecam zerknąc na stronę białych :D Niezła pompa tam jest haha
15
Pewnie wszyscy chlali do białego rana dosłownie białego haha :D
9
Asensio to miał być przecież król piłki nożnej wiekszy od Messiego czy Cristiano. A co tutaj pokazał wczoraj to żal cztery litery sciska haha :D
4
Spadek Realu do II ligi
0
Mógłby iść do Milanu i odrodzić ten Klub.
0
Moim zdaniem nie liczy sie cena pierścionka a gest i przekonanie do tego co robisz i pewność.
ja kupiłem pierścionek za 260zł oświadczyłem sie w Bułgarii. W czerwcu mamy ślub.
15
Łezka się w oku kręci jak to czytałem.
0
Goretzka jednak podpisał kontrakt z Bawarczykami.. Ahh szkoda szkoda mogliśmy sobie go zaklepać za darmo...
11
Chcieli z bliska popatrzeć jak Messi czaruje piłką :)
11
Lemar odmówił występów w jakimkolwiek klubie z Premier League. Wyraził chęć dołączenia do Barcelony i czeka na ofertę.
goal.pl
1
Alexis Sanchez przenosi się do Czerwonych Diabłów.
jedynie 35mln za niego to bardzo mało jak na jego klasę.
12
BVB zaakceptowało ofertę za Aubameyanga w wysokości 50mln plus zmienne..
Przecież to promocja jak nie wiem co jak za tej klasy zawodnika.
goal.pl