4

Pamiętacie jak z Realem walczyliśmy o Ceballosa.. Dobrze ze wybrał prześcieradła bo on się nawet do drugiego garnituru w realu nie łapie :D

0

O której ten mecz w niedziele bo na górze na stronie pisze 20:45 a na dole na terminarzu ze 20:00

1

Za czasów Luisa Rakitic nie wyróżniał się aż tak miał przebłyski dobrego talentu ale bał się grać i podejmować trudne decyzje. Teraz To jest inny całkiem Pan Piłkarz normalnie, Valdi strasznie na niego wpłynął w pozytywnym sensie. Zastanawiam się jaką on ma klauzulę, bo za chwilę będą kolejki po niego.

45

Co Valverde zrobił z Rakiticiem to ja nie mam słów. Wielki szacun dla Valdiego, że tak wykreował Rakiete, który był juz na bruku przez was i wyzywany. To co on gra to miód na moje oczy. Jak to powiedział komentator, taka mrówka która cały mecz ciężko pracuje.

1

Witajcie.
Ale miałem koszmar dziś w nocy.. przysnilo mi się że Papużki strzelili gola w 89min ma 2:1 i odpadlismy z PK. Jak otworzyłem oczy to kamień z serca bo to tylko sen

2

Messi jest jako wino- im starszy tym lepszy

0

Nie kumam dlaczego na PO nie ta Semedo kosztem Vidala A w pomocy nie ma Roberto...

0

Chyba roobin hood :D

0

Gdzie dawają tak dobrze zarobić, że sie tak szarpiesz? :D

2

W meczu s papużkami pokazał swój potencjał w pełnej krasie. Do tego meczu go broniłem, wyczerpał limit cierpliwości.

1

Skład Asa idealny

78

Zrobiłem se dziś fryz jak Denis Suarez, jestem trochę do niego podobny w tych włosach, myślicie ze jak bym sie z nim zamienił by może mnie nie poznali :D tez nie umiem grać w piłke :D może bym nie podpadł. Przesyłałbym wam cześć wypłaty :D

0

Chciałbym zobaczyć Mine dziś chociaż na 15 min

0

Jak myślicie dziś debiut Cou i Miny?

1

Po prostu ZZ miał szczęscie bo zawodnicy byli w doskonałych formach, on nie ustawiał zespołu tylko wystawiał najmocniejszy skald który grał sam.

0

Pochetino podobno ma przedłożyć kontrakt z Totkami

2

Messi to był fenomen drugiego takiego na pewno nie będzie nigdy, to trzeba mieć dar od samego Boga.
Może, któryś z synów naszego Messiego odziedziczy dar po ojcu.

0

Real w lecie sciągnie do Siebie Neya i Marcos pójdzie w odstawkę.

0

Poplecam zerknąc na stronę białych :D Niezła pompa tam jest haha

15

Pewnie wszyscy chlali do białego rana dosłownie białego haha :D

9

Asensio to miał być przecież król piłki nożnej wiekszy od Messiego czy Cristiano. A co tutaj pokazał wczoraj to żal cztery litery sciska haha :D

4

Spadek Realu do II ligi

0

Mógłby iść do Milanu i odrodzić ten Klub.

0

Moim zdaniem nie liczy sie cena pierścionka a gest i przekonanie do tego co robisz i pewność.
ja kupiłem pierścionek za 260zł oświadczyłem sie w Bułgarii. W czerwcu mamy ślub.

15

Łezka się w oku kręci jak to czytałem.

0

Goretzka jednak podpisał kontrakt z Bawarczykami.. Ahh szkoda szkoda mogliśmy sobie go zaklepać za darmo...

11

Chcieli z bliska popatrzeć jak Messi czaruje piłką :)

11

Lemar odmówił występów w jakimkolwiek klubie z Premier League. Wyraził chęć dołączenia do Barcelony i czeka na ofertę.
goal.pl

1

Alexis Sanchez przenosi się do Czerwonych Diabłów.

jedynie 35mln za niego to bardzo mało jak na jego klasę.

12

BVB zaakceptowało ofertę za Aubameyanga w wysokości 50mln plus zmienne..

Przecież to promocja jak nie wiem co jak za tej klasy zawodnika.



goal.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?