PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba Vidal to porażka
5
Jak patrzę na fre tego wielkiego Vidala którym się każdy zachwyca to mi oczy krwawią
0
Bo Verma może złapać kontuzje, lepiej niech zaoszczędzi go na LaLigę
0
Za stary po co nam taki gosciu co sie nawet nie łapie do pierwszej 11 w PSG
0
Co jak co ale Dijkt to obrońca klasa światowa
0
Oni maja tyle samo pkt przewagi nad wiceliderem co my.. a już im przypieczętowali mistrza.. Może sie im noga jeszcze potknąć.
0
Czytałem dzisiaj, że Luczo ma objąc Seville.
3
A komentarze po meczu: CR7 nie pokazał swoich możliwości ponieważ czuł dyskomfort po kontuzji
0
Cud miód dla oka ta akcja
0
Roberto miał grać na Paule a na PO Semedo
2
ja to bym sie chyba obsrał na złoto
0
Kevin Sam w domu Klasyka na święta :)
0
Mógł chociaż Dembele powołać żeby mu morale podnieść.
3
Właśnie o to chodzi, tu jest cały sens tego, że zagra. A może naprawdę mu nic nie jest tylko to jest taka zasłona jak będzie słabo grał :)
2
Poleci za kasą i każdemu kopara opadnie.. Neymar jest do wszystkiego zdolny po tym co pokazał w tym okienku.
3
Bravo Sport i wszystko jasne. Pismak dla dzieci
6
Ja sie po tym nie potrafię porządnie wy**ać... odstawiłem to.
0
Ale mogę grac przez neta mimo ze mam Lt?
I czy mogę grać w gry piratki przez neta?
0
Ile razu to już było przez okres dwóch miesięcy w wakacje.. ojj to już jest nudne.
0
Hejka,
Lambrowicze, czy na xboxie Lt3 pogram przez sieć?
1
Jak dla mnie 12 była wypas
1
Bardziej suchar niż kawał.
1
ja bym z chęcią zobaczył grającego Van Dijka w naszym trykocie
0
Dlaczego niby Hiszpania ma nie pojechać na Mundial?
3
Widzę, że ostro dajesz w kanał z samego rana, nieźle
28
Widział ktos??
Jedyny sposób na powstrzymanie Messiego :D
https://x.com/Kowal___30/status/943016766246187008
1
Do prowadzenia drużyny trzeba mieć jakąś wizje jakiś pomysł i taktykę..
Czy Gattuso to miał wątpię, piłkarzem był wybitnym ale nigdy mi nie pasował na trenera.
Co innego Xavi przecież on czuje taktykę i wizje gry i sprawdziłaby się na tym stanowisku ale nie od razu jako trener Barcy tylko mógłby zacząć od czegoś mniejszego.
10
Gattuso po meczu z Hellasem złożył rezygnację z pełnienia funkcji trenera AcMilan, Transferty.info.
Jak widać nie każdy były piłkarz nadaje się na prowadzenie drużyny, tym bardziej ze Gatusso został od razu rzucony na głęboką wodę.
0
Dzień dobry cześć i czołem :) Miłego dnia Cules.
Odliczmy jeszcze niecałe 4 dni i wielki Mecz :D
0
Zazwyczaj Bayern co roku demoluje Bundesligę więc to żaden wyczyn.. W Anglii ma silniejszą lige niż mial w Barcy czy Byernie, i mocne zespoły. Jest dopiero Grudzień a on juz ma wygraną lige .Pokazał jak potrafi sobie z poradzić i poukładać tyle gwiazd ile ma do dyspozycji.