0

Od przyszłego sezonu, i bedzie większa rywalizacja Messi vs Neymar niż z CR7

0

Ja już to pisałem kilka razy ze on nie nadaje się do 1szgo składu tylko właśnie jak Ty napisałeś ostatnie 20-30min.

0

Ja to już wczoraj pisałem, on nie jest dobry, potrafi tylko nogę dostawić jak mu ktoś wyłoży patelnie do pustej bramki to jedyna jego zaleta..
wczoraj Vidal więcej latał niż on.. a to miał być taki kot środka pola haha

0

Chodzi o to ze z takimi ogórami przegrać.. maja na uwadze wspaniałe zwycięstwo na Anoeta..

0

Już widziałem jak Messi podchodzi do karnego i powiedziałem nie strzeli i pach nie strzelił.. a moja narzeczona na to : skąd wiedziałeś o.O

2

Szkoda, że straciliśmy te mecze bez porażki akurat z takimi ogórkami jak Espanyol .

0

Tutaj przyznam rację

0

Szkoda meczów bez porażki. Mogliśmy pobić rekord

13

Szkoda tych meczów bez porażki

0

Gdyby mu nie wystawili ma to 4 bramki max

1

No i ci ten wasz świetny Paulinho.. nie ma wyłożenia jak na patelni nie ma gola taka cała prawda na jego temat

0

Dzięki za info

0

Jasper
Semedo - Mascherano - Vermalen - Digne
Sergio - Paulinho
Rakitic - Denis
Messi - Suarez

Tak moim zdaniem mogła by zagrać nasza Duma

2

Lemos :D A Bartek sie nad nim tak spuszczał i chciał za wszelką ceną do nas sprowadzić

0

250 mln klauzuli i pasuje.

0

Dziękuje za wszystko KRÓLU.
To dzięki Tobie pokochałem piłkę nożną i Barcelone.

0

Przyjdzie Ney i to dopiero bedzie walka..

0

Jak myślicie Mina w pierwszej 11 na derby?

2

Ja już chciałem opony na letnie zmieniać :D

1

Na Śląsku był ale zniknął :D

1

Marzenia nic nie kosztuja co nie :D

3

Dokłada tylko nogę i dlatego strzela, a tak cały mecz niewidoczny i bezproduktywny.

0

Ja bym go bardziej widział z 14 na plecach.

2

Oby nie okazał się szklanką za 105 mln. Tego sie bałem, że taki może być.. Ale trzymam kciuki za Ciebie Dembouz, kuruj się bo jesteś potrzebny

0

WGL mega zdjęcie

0

Cou ma byc gotowy na mecz 28 stycznia z Alaves

0

a skąd ty naliczyłeś 618 goli Messiego haha?

0

Może sie pomylili i mieli napisać ze w LaLiga, bo jak brać pod uwagę CR7 to ma więcej goli niż Messi w swojej karierze klubowej.

0

Gomes pokazał argumenty w wczorajszym meczu.. Ja nie wiem o co tu chodzi, że on u nas gra. Jak to powiedzieli komentatorzy z Eleven;
Gomes standardowo na swoim poziomie.

0

Gomes przez przypadek?? Heh wątpię skoro byłby przypadkiem nie grałby tak często.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?