PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od przyszłego sezonu, i bedzie większa rywalizacja Messi vs Neymar niż z CR7
0
Ja już to pisałem kilka razy ze on nie nadaje się do 1szgo składu tylko właśnie jak Ty napisałeś ostatnie 20-30min.
0
Ja to już wczoraj pisałem, on nie jest dobry, potrafi tylko nogę dostawić jak mu ktoś wyłoży patelnie do pustej bramki to jedyna jego zaleta..
wczoraj Vidal więcej latał niż on.. a to miał być taki kot środka pola haha
0
Chodzi o to ze z takimi ogórami przegrać.. maja na uwadze wspaniałe zwycięstwo na Anoeta..
0
Już widziałem jak Messi podchodzi do karnego i powiedziałem nie strzeli i pach nie strzelił.. a moja narzeczona na to : skąd wiedziałeś o.O
2
Szkoda, że straciliśmy te mecze bez porażki akurat z takimi ogórkami jak Espanyol .
0
Tutaj przyznam rację
0
Szkoda meczów bez porażki. Mogliśmy pobić rekord
13
Szkoda tych meczów bez porażki
0
Gdyby mu nie wystawili ma to 4 bramki max
1
No i ci ten wasz świetny Paulinho.. nie ma wyłożenia jak na patelni nie ma gola taka cała prawda na jego temat
0
Dzięki za info
0
Jasper
Semedo - Mascherano - Vermalen - Digne
Sergio - Paulinho
Rakitic - Denis
Messi - Suarez
Tak moim zdaniem mogła by zagrać nasza Duma
2
Lemos :D A Bartek sie nad nim tak spuszczał i chciał za wszelką ceną do nas sprowadzić
0
250 mln klauzuli i pasuje.
0
Dziękuje za wszystko KRÓLU.
To dzięki Tobie pokochałem piłkę nożną i Barcelone.
0
Przyjdzie Ney i to dopiero bedzie walka..
0
Jak myślicie Mina w pierwszej 11 na derby?
2
Ja już chciałem opony na letnie zmieniać :D
1
Na Śląsku był ale zniknął :D
1
Marzenia nic nie kosztuja co nie :D
3
Dokłada tylko nogę i dlatego strzela, a tak cały mecz niewidoczny i bezproduktywny.
0
Ja bym go bardziej widział z 14 na plecach.
2
Oby nie okazał się szklanką za 105 mln. Tego sie bałem, że taki może być.. Ale trzymam kciuki za Ciebie Dembouz, kuruj się bo jesteś potrzebny
0
WGL mega zdjęcie
0
Cou ma byc gotowy na mecz 28 stycznia z Alaves
0
a skąd ty naliczyłeś 618 goli Messiego haha?
0
Może sie pomylili i mieli napisać ze w LaLiga, bo jak brać pod uwagę CR7 to ma więcej goli niż Messi w swojej karierze klubowej.
0
Gomes pokazał argumenty w wczorajszym meczu.. Ja nie wiem o co tu chodzi, że on u nas gra. Jak to powiedzieli komentatorzy z Eleven;
Gomes standardowo na swoim poziomie.
0
Gomes przez przypadek?? Heh wątpię skoro byłby przypadkiem nie grałby tak często.