PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ilość wody jak znajdowała się na murawie serio mnie przeraziła..
jak można dopuścić żeby mecz był rozgrywany w takich warunkach.
8
Wczoraj kompletnie niewidoczny był i pełno niedokładnych zagrań.
4
Masche grając na obronie posyłał celniejsze podania i długie podania niż Vidal grający na skrzydle.. Ten zawodnik nie nadaje sie na progi Barcy. Tyle w temacie.
1
I ten Vidal ma zostać do końca sezonu.. Jakieś kpiny
0
Ehh.. Valencia z Realem to piach grała w obronie A z nami normalnie czarny autobus
3
Iniesta dziś tragedia. Dużo strat
1
HAHA DAMSKA :D TO MU POMOGŁES
2
Przez nich mi kupon nie wszedł -,-
0
Jak bys miał taką żonę jak Leo tez ciągle bys się po jajkach drapał :)
0
W Barcelonie Messi go tonował i ustawiał do pionu, a Ney musiał słuchać Messiego z wiadomych powodów. W PSG nie ma go kto ustawić.
0
Niech wierzy, lepiej dla nas ;)
3
Real i jego kibice pewnie nie sa zbytnio zadowoleni z tego okienka :P
0
No to teraz każdy mecz Ligi Mistrzów w Polscie trzeba będzie płacić PPV...
1
nie załapie się do składu jak Paco jest w formie to zjada Munira
0
Hejka,
Na kogo byście postawili dzisiejszy mecz:
West Ham czy Crystal Palace?
0
Moj dziadek miał tego psiaka
0
Seta z pieprzem zawsze pomaga
0
Bartek podpisał kontrakt proponowany prze Pique, w którym jest klauzula ze Piqet po odejściu na Emeryturkę automatycznie zastępuje Bartka :D
3
Ciekawe kiedy nowy kontrakt dla Samuela.
Liczę na klauzule około 500mln
0
Oj tak, teraz każdy go chwali bo drożyna ma wyniki i gra dobrze. Ja nie mowie, że jest zły, ale ludzie tutaj tacy są jak idzie dobrze to każdy najlepszy jak będzie gorzej to połowa drużyny do wyje*****
0
Jak obstawiacie jutrzejsze mecze PL?
Swansea - Arsenal
West Ham - Crystal Palace
Huddrsfield - Liverpool
12
Plusik za to zdjęcie hah :D
0
Z tego adresu IP zostało już zarejestrowane konto. Spróbuj zmienić hasło. Jeżeli zapomniałeś hasła, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.
Mam taki problem przy zakładaniu konta na LV. Pomoże ktoś? Pierwszy raz sie rejestruję.
0
Arsenal bliski pozyskania Auby , BVB na zastepstwo ma miec Modeste a Arsenal zaplaci za napastnika 60 mln funtow , gdzie sam zawodnik zarobi 180 tys funtów tygodniowo,
BBC David Orstein
1
Barca z Coutinho 0-1
Barca bez Coutinho 2-1 :D
Proszę z dystansem :)
0
Valencia na Mestala nam się potrafiła postawić A realowi już nie potrafi ehh
0
Real karne dostaje Valencia nie..
0
Coś troszku za gdyby na Masche
0
Zastanawiam się kiedy Bartek zaproponuje Big Samowi nowy kontrakt z klauzula minimum 500mln... Bo zaraz takie City nam wpłaci 60 mln i tyle widział naszego Samuela.
1
Pewnie wpadła do bramki, szmerną ją palcami.
Ale ładnie się wyciągnął nie ma co.