0

Ilość wody jak znajdowała się na murawie serio mnie przeraziła..
jak można dopuścić żeby mecz był rozgrywany w takich warunkach.

8

Wczoraj kompletnie niewidoczny był i pełno niedokładnych zagrań.

4

Masche grając na obronie posyłał celniejsze podania i długie podania niż Vidal grający na skrzydle.. Ten zawodnik nie nadaje sie na progi Barcy. Tyle w temacie.

1

I ten Vidal ma zostać do końca sezonu.. Jakieś kpiny

0

Ehh.. Valencia z Realem to piach grała w obronie A z nami normalnie czarny autobus

3

Iniesta dziś tragedia. Dużo strat

1

HAHA DAMSKA :D TO MU POMOGŁES

2

Przez nich mi kupon nie wszedł -,-

0

Jak bys miał taką żonę jak Leo tez ciągle bys się po jajkach drapał :)

0

W Barcelonie Messi go tonował i ustawiał do pionu, a Ney musiał słuchać Messiego z wiadomych powodów. W PSG nie ma go kto ustawić.

0

Niech wierzy, lepiej dla nas ;)

3

Real i jego kibice pewnie nie sa zbytnio zadowoleni z tego okienka :P

0

No to teraz każdy mecz Ligi Mistrzów w Polscie trzeba będzie płacić PPV...

1

nie załapie się do składu jak Paco jest w formie to zjada Munira

0

Hejka,
Na kogo byście postawili dzisiejszy mecz:

West Ham czy Crystal Palace?

0

Moj dziadek miał tego psiaka

0

Seta z pieprzem zawsze pomaga

0

Bartek podpisał kontrakt proponowany prze Pique, w którym jest klauzula ze Piqet po odejściu na Emeryturkę automatycznie zastępuje Bartka :D

3

Ciekawe kiedy nowy kontrakt dla Samuela.
Liczę na klauzule około 500mln

0

Oj tak, teraz każdy go chwali bo drożyna ma wyniki i gra dobrze. Ja nie mowie, że jest zły, ale ludzie tutaj tacy są jak idzie dobrze to każdy najlepszy jak będzie gorzej to połowa drużyny do wyje*****

0

Jak obstawiacie jutrzejsze mecze PL?
Swansea - Arsenal
West Ham - Crystal Palace
Huddrsfield - Liverpool

12

Plusik za to zdjęcie hah :D

0

Z tego adresu IP zostało już zarejestrowane konto. Spróbuj zmienić hasło. Jeżeli zapomniałeś hasła, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Mam taki problem przy zakładaniu konta na LV. Pomoże ktoś? Pierwszy raz sie rejestruję.

0

Arsenal bliski pozyskania Auby , BVB na zastepstwo ma miec Modeste a Arsenal zaplaci za napastnika 60 mln funtow , gdzie sam zawodnik zarobi 180 tys funtów tygodniowo,
BBC David Orstein

1

Barca z Coutinho 0-1
Barca bez Coutinho 2-1 :D

Proszę z dystansem :)

0

Valencia na Mestala nam się potrafiła postawić A realowi już nie potrafi ehh

0

Real karne dostaje Valencia nie..

0

Coś troszku za gdyby na Masche

0

Zastanawiam się kiedy Bartek zaproponuje Big Samowi nowy kontrakt z klauzula minimum 500mln... Bo zaraz takie City nam wpłaci 60 mln i tyle widział naszego Samuela.

1

Pewnie wpadła do bramki, szmerną ją palcami.

Ale ładnie się wyciągnął nie ma co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?