PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest już najlepszym strzelcem w historii piłki?
34
Vermalen:
Niegdyś wyśmiewany, centrum pośmiewiska i krytyki główny król memow. Dziś jeden z największych obrońców w LaLiga, w tym z asysta. Brawo i czapki z głów dla tego Pana.
2
W końcu udało się przerwać ta przeklęta zła passe na Anoeta
2
Zszedł Gomes i Brameczka :D
0
Po co Digne ?? -.-
0
No nie inaczej :D
0
Teraz autobus i trzymać wynik
0
Gdzie Iniesta ....!!!!
0
Dlaczego Valverde zmian nie wprowadza...wrrr
0
Bramka kolejki
0
Andrzej nie jest nawet na rozgrzwece..wtf o.O
0
Super że bez zmian
0
Padaka to nie ta Barca jaka znamy z tego sezonu..
0
To co on tylko potrafi robić to właśnie to skierować wyłożona piłkę do pustej bramki
0
A ten wasz ulubieniec Paulinho to jedna wielka padła dziś.. jak bym nie przeczytał że gra w pierwszym składzie to bym nawet nie zauważył że jest na boisku
1
A jednak.. Valverde się nieźle pomylił..ten skład to totalne nieporozumienie
0
Sędzia nie panuje nad meczem
0
Ale chaotycznie gramy
1
Gomez kosztem Dembuza to mega dziwne
1
Oj tak masz rację z doktorowa haha :D ciekawe czy jeszcze nakręca jakies odcinki
0
Dlaczego nie ma żadnego newsa o transferze Ardy?
0
W Madrycie coraz coraz zimniej
0
Ale ten Mina to jest dryblas jak ich mało. Jak Messi będzie mu chciał coś szepnac na ucho podczas meczu to Mina będzie musiał na kolanach kłamać żeby Messi dostał do jego ucha :D
1
Dembouz wyglądał na podirytowanego :D
0
Czekam na Fichado :D
0
Widział już ktoś?
http://www.fangol.pl/view/236234/asprilla-zdradzil-transfer
2
I w tym widsc różnicę pomiędzy Rakiticiem A Paulinho. Pauli daleko do takich podań co podaje Rakieta
16
Nie trudno przyznać Ci racji. Ale zastanawiałbym sieb też nad Semedo :)
1
Ciekawe kiedy nam się spłaci ten młody Francuz z 11 na plecach:D
2
Nie wiem jak wam ale mi się dzisiaj podoba gra Andre wszędzie go pełno