0

gdzie alba-.- ?

0

nooo kurwa rozpierdoli mnie

0

gdzie jest villa ja sie pytam !!! ?

0

Alexis pieknie mu te pile wylozyl poprawia sie w grze;)) Ale fabii nooo fatalnie !

0

dajcie songowi czas wkreci sie

0

dobrze aleexis

0

maicon w city

0

NIe wiem czemu ale analizując wczorajszy mecz mam wrażenie ze Barca go porostu sprzedała bo to co oni wczoraj wyprawiali przekraczało wszelkie granice...

0

Tito teraz tel do Pepa ;D

0

MEEEEESSSSSSSIIIII jeeeeeeessssst

0

jeeeeeeeeeeeee MEEEEESSSSSSSSSIIIIII

0

Eric_Abidal_22

Hehe tu masz racje Tito zapyta pepa ejj gosciu gdzie jesst moj zespol o mam.robic xd

0

spokojnie panowie spokojnie

0

messi.ma zle ustawenie

0

wgl nie gramy dobrze dzisiaj od pierwszych minut, to nie jest nasza barca jaka znamy duzo strat i bezsenaownych podan

0

alexis sobie super opinie robi booze co on odpierdala...

0

japierdole nasza obrona nooo kurwa

0

noo valdes ;D
pique -.-

0

AniaFabregas

Tutaj masz racje tak będzie sprzedamy go potem każdy będzie żałował ze pościli tak wspaniałego gracza do innego klubu.

0

Siemanko jak tam humorki przed meczykiem ?? ;))

Jaki przewidujecie skład na real??

0

Moze Song juz dzisiaj grac?

0

Cieszy mnie postawa naszych pupilkow, niezmiernie cieszy mnie bramka afellya, swietna postawa alexsisa ;) Noo i najbardziej wyczekiwany momeny pierwsze ktoki Villi na murawie ahhh meeega uczucie .. :) :D

0

co wy gadacie o Moutinho przecież on już przeszedł do ManUtd ^^

0

nie nie Ibi ma u nas zostać !! Ja w tym chłopaku widzę wielki talent jestem jego wielkim fanem, Ibi ma charakter,potencjał i charyzmę i on pokarze co potrafi naprawdę dajmy mu szanse się wykazać i zobaczycie jak nam będzie śmigał na skrzydle !!
IBI MA ZOSTAĆ !

0

Witaj w domu Alba ;)

0

To co robi Messi jest niesamowite ;oo on ma naprawdę wielkie i szczere serce ;)) mało ko by tak postąpił , mi z łezki poleciały jak to zobaczyłem Messi jest kimś wyjątkowym nie tylko na boisku ale tez po za nim !!

Vamos Messi

0

Afellay jest naszą przyszłością będzie wymiatał nam na skrzydle po Euro ;))

tak trochę z innej beczki:
Hulk w chelsea ^^

0

Jeśli Pep przejmie chelsea dla mnie byłby nikim zwykłym śmieciem, bo odszedł z Barcy zostawiając ja i zapewniał ze zrobi sobie rok przerwy a teraz przejął by chelsea zrobił by największe świństwo jakie migałby zrobić Barcelonie i jej fanom...

0

jeśli on przeniesie się do realu to straci u barcelonistów szacunek jak i u piłkarzy tak i u kibiców stanie się obiektem drwiny i śmiechu... Stanie sie drugim Figo i każdy będzie go wygwizdywał, jeśli ma się przenieść do Madrytu to niech lepiej zostanie w City ^^

0

Staszkastara

Gdyby Alves grał jeszcze w jakies europejskiej reprezentacji ... idź schowaj sie sezonowcu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?