PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdzie alba-.- ?
0
nooo kurwa rozpierdoli mnie
0
gdzie jest villa ja sie pytam !!! ?
0
Alexis pieknie mu te pile wylozyl poprawia sie w grze;)) Ale fabii nooo fatalnie !
0
dajcie songowi czas wkreci sie
0
dobrze aleexis
0
maicon w city
0
NIe wiem czemu ale analizując wczorajszy mecz mam wrażenie ze Barca go porostu sprzedała bo to co oni wczoraj wyprawiali przekraczało wszelkie granice...
0
Tito teraz tel do Pepa ;D
0
MEEEEESSSSSSSIIIII jeeeeeeessssst
0
jeeeeeeeeeeeee MEEEEESSSSSSSSSIIIIII
0
Eric_Abidal_22
Hehe tu masz racje Tito zapyta pepa ejj gosciu gdzie jesst moj zespol o mam.robic xd
0
spokojnie panowie spokojnie
0
messi.ma zle ustawenie
0
wgl nie gramy dobrze dzisiaj od pierwszych minut, to nie jest nasza barca jaka znamy duzo strat i bezsenaownych podan
0
alexis sobie super opinie robi booze co on odpierdala...
0
japierdole nasza obrona nooo kurwa
0
noo valdes ;D
pique -.-
0
AniaFabregas
Tutaj masz racje tak będzie sprzedamy go potem każdy będzie żałował ze pościli tak wspaniałego gracza do innego klubu.
0
Siemanko jak tam humorki przed meczykiem ?? ;))
Jaki przewidujecie skład na real??
0
Moze Song juz dzisiaj grac?
0
Cieszy mnie postawa naszych pupilkow, niezmiernie cieszy mnie bramka afellya, swietna postawa alexsisa ;) Noo i najbardziej wyczekiwany momeny pierwsze ktoki Villi na murawie ahhh meeega uczucie .. :) :D
0
co wy gadacie o Moutinho przecież on już przeszedł do ManUtd ^^
0
nie nie Ibi ma u nas zostać !! Ja w tym chłopaku widzę wielki talent jestem jego wielkim fanem, Ibi ma charakter,potencjał i charyzmę i on pokarze co potrafi naprawdę dajmy mu szanse się wykazać i zobaczycie jak nam będzie śmigał na skrzydle !!
IBI MA ZOSTAĆ !
0
Witaj w domu Alba ;)
0
To co robi Messi jest niesamowite ;oo on ma naprawdę wielkie i szczere serce ;)) mało ko by tak postąpił , mi z łezki poleciały jak to zobaczyłem Messi jest kimś wyjątkowym nie tylko na boisku ale tez po za nim !!
Vamos Messi
0
Afellay jest naszą przyszłością będzie wymiatał nam na skrzydle po Euro ;))
tak trochę z innej beczki:
Hulk w chelsea ^^
0
Jeśli Pep przejmie chelsea dla mnie byłby nikim zwykłym śmieciem, bo odszedł z Barcy zostawiając ja i zapewniał ze zrobi sobie rok przerwy a teraz przejął by chelsea zrobił by największe świństwo jakie migałby zrobić Barcelonie i jej fanom...
0
jeśli on przeniesie się do realu to straci u barcelonistów szacunek jak i u piłkarzy tak i u kibiców stanie się obiektem drwiny i śmiechu... Stanie sie drugim Figo i każdy będzie go wygwizdywał, jeśli ma się przenieść do Madrytu to niech lepiej zostanie w City ^^
0
Staszkastara
Gdyby Alves grał jeszcze w jakies europejskiej reprezentacji ... idź schowaj sie sezonowcu..