0

mamy ogromne szczęście ze Ney gra dla nas a nie np. dla realu. Ale to jakie robią zamieszanie to się w głowie nie mieści. Ciekawe jestem czy jak by Ney wybrał real tez takie problemy i cyrki by robili..

0

Dla mnie to pierwszy sezon pod wodzą Pepa. Kiedy Messi grał na prawej stronie i potrafił perfekcyjnie zejść do środka i cudownie wkręcać piłke do siatki i strzelać braki

0

MD: Pilnie poszukiwany stoper, Mascherano na wylocie. Straszy i terroryzuje piłkarzy :D

2

Mega tapeta

0

Tak to jest jak ściga się gościa po 30 w dodatku palacza.. Gdzie oni mieli oczy i rozum i to jeszcze za 20 baniek parodia..

0

Komentarz usunięty

0

Nasza Barca cos bardzo lubi telenowele nakrecac.. Pierw telenowela z Neymargate a tutaj mamy Messiopodatki.. Och oby wszystko się dobrze zakończyło i Messi mógł odbywać treningi i grac bez problemów i zmartwień z rządem państwa.

1

Polityka FCB... oddać za darmo Kupić za 18mln ehh szkoda słow. Zamiast niego można by lepiej sprowadzić jakiegoś młodszego zawodnika

49

Ale po co im wiedzieć ile zaoferował City czy Chelsea.. Mogli zaoferować nawet 100baniek a Barca 80 i przyszedł tutaj bo wlał grac do Barcy... Ale to bez sensu wszystko

0

Juz nabyłem sobie ta koszulkę :) jest naprawdę fajna koledzy i koleżanki :) na zdjęciach może nie wygląda imponująco ale jak się ją ubierze naprawdę jest święta :)

0

a może tak w Bieszczady

0

mogli by go do nas wziąć.
Poszalałby trochę w końcówkach meczu

0

Może będzie zastępcą Lucho ;)

0

a Douglas nie powinien już wracać powoli. Bo kontuzje złapał w lipcu.

1

Zielone rączki Pereza :)

1

Ja mam Huawei Mate 7 od Marca. Nie zamieniłbym na żaden inny model

0

I tak nie powinien grac :)

0

Barta mógłby zagrać na prawej obronie.. nie będzie tam Ronaldo ani Bela żeby nie potrafił któregoś z nich dogonić. Atleti powinien sobie poradzić na prawej. A Adriano maił długą przerwę może sobie dopiero nie poradzić.

0

Przecież na prawej obronie by mógł zagrać Bartra lub Verma

0

no w sumie racja

0

Pierw poczytaj newsa zanim zadasz dziwne pytanie. ;)

0

a czemu Kibice Atleti tez maja zgotować mu pieklo?
Az tak się buntował w Man U aby przejść do RM?

0

Na realmadryd.pl sa tez fajne cyrki.
Okazało się, że DDG zostaje w MAN U to teraz każdy się obudził i pisze ze tak naprawdę DDG nie jest im potrzebny a Navas i Kiko dadzą rade. Albo komentarze typu: na pewno Perez się zorientował ze jest nam DDG nie potrzebny ale zrobił mu nadzieje ze go i żeby jakoś uniknąć transferu specjalnie tak rozegrał to okienko transferowe.. Normalnie popadają z skrajności w skórność

0

on nawet nie miał pojęcia o tym ze Song jest u nas :D

0

LE nawet nie wiedział o tym ze on jest u nas w klubie ;d

0

jaki bez sens.. i będą płacić mu pensje a potem odpali za darmo..
mogli ściągnąć za niego chociaż te 5 mln

3

Tak sobie czytam o naszym triende i jestem zachwycony ze od kilku lat wkoncu mamy tak wspaniały zgrany ze sobą atak. Ale smuci mnie myśl że Ney kiedyś może nas opuścić, a to on zapowiada się na lidera po Messim

0

A gdzie transmisja eleven?

0

proponuje wam dyskusje na realmadryd.pl pod tematem za ile odszedł Illara. każdy tam mówi o sprowadzeniu Neymara w 2017 :D

4

ja bym chciał Man U

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?