0

raczej nie bo tutaj celebruje gola ;p

0

Ten sam temat poruszałem wcześniej. Tez jestem bardziej za Reuem niż Yarmo.
Reus w dodatku może grać na środku pomocy i powoli zastępować Inieste który już nie jest pierwszej młodości

0

Reus równie dobrze może grać na środku pomocy. A wydaje mi się ze ceny za nich będą porównywalne.

0

Nie żebym chciał spin czy cos ale jak by Perez Reusa chciał ściągnąć to by wystarczyło 35 mln i jest u nich.. taka maja politykę.

0

odpuścić sobie na razie tego Yarmo. i Postarać się o ściągnięcie Reusa w styczniu jak już będzie trochę więcej gotówki. Wydaje mi się ze do 45 mln za Reusa byśmy się zmieścili. Ale tez i sam zawodnik musiałby naciskać w swoim klubie na transfer

0

Reus może grać nawet i na środku pomocy. Zawodnik takimi parametrami jak on przydałby się nam.

0

ja jakiegoś no name 20mln? Nie lepiej dołożyć te 5-10mln i kupić Reusa.. Nolito wyszedł by już taniej a jest lepszy

3

Verma jest nauczony grać po Angielsku twardo, nie czai się i nie odpuszcza zawsze atakuje piłkę. Moim zdaniem powinien być podstawowym kandydatem na nasza SO. Oby tylko kontuzje go mijały.
Vamos Verma.

0

Jak dziś byśmy grali z kimś mocniejszym zremisowalibysmy albo przegrali

0

Verma na 6 z +

0

Okej wygraliśmy, ale z taką grą ligi nie wygramy

0

Kontuzja pachwiny

0

A piłka jest za miękka

1

Komentarz usunięty

0

Neymar nigdzie się z tad nie rusza

0

Dlaczego sądzisz że Neymar ma odejść?? Przecież on wie że po Messim on będzie liderem wielkiej Barcy.
Mnie martwi tylko co będzie z pomocą bo nie mamy tam żadnej przyszłości..

0

Dobra cena??
Dwa lata temu PSG dawało nam 60mln

0

prawda jest taka ze ter stegen broni tylko to co w niego leci.

0

ale gdzie ten program jest tylko na necie czy w jakieś kablówce się znajduje tez?

0

gdzie jest ten program elevensport?

0

Tutaj bym się zgodził.

0

No dalej chłopaki zamknięcie gęby hejterom i trochę!

Pokażcie ze nie przypadkowo jesteśmy mistrzami Hiszpanii i Europy

2

Ja bym Ci się nawet oświadczył na Camp Nou :) Tylko zemną pojedz :)

5

Tak swoją drogą śmieszne pieniądze 30mln. Pamiętam jak 2 lata temu PSG oferowało 60mln.

0

Sam Pedro wypowiadał się i powiedział ze nic my nie dolegało i chciał bardzo zagrać.

0

Superfinał” – madrycki AS także pisze o czwartym tytule Barçy po pasjonującym spotkaniu.

Przecież to piąte trofeum barcy.

0

Czyli jednak Pedro mógł zagrać.. a nie tak jak LE mówił ze skończył trening z dolegliwościami

0

Czyli odejście Pedro przesądzone..

4

Przecież rekord nie należy do BBC tylko jeszcze jak Igła grał w Madrycie

2

To już wszystko jasne.
Dzięki wielkie. byłem w wielkim błędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?