PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
raczej nie bo tutaj celebruje gola ;p
0
Ten sam temat poruszałem wcześniej. Tez jestem bardziej za Reuem niż Yarmo.
Reus w dodatku może grać na środku pomocy i powoli zastępować Inieste który już nie jest pierwszej młodości
0
Reus równie dobrze może grać na środku pomocy. A wydaje mi się ze ceny za nich będą porównywalne.
0
Nie żebym chciał spin czy cos ale jak by Perez Reusa chciał ściągnąć to by wystarczyło 35 mln i jest u nich.. taka maja politykę.
0
odpuścić sobie na razie tego Yarmo. i Postarać się o ściągnięcie Reusa w styczniu jak już będzie trochę więcej gotówki. Wydaje mi się ze do 45 mln za Reusa byśmy się zmieścili. Ale tez i sam zawodnik musiałby naciskać w swoim klubie na transfer
0
Reus może grać nawet i na środku pomocy. Zawodnik takimi parametrami jak on przydałby się nam.
0
ja jakiegoś no name 20mln? Nie lepiej dołożyć te 5-10mln i kupić Reusa.. Nolito wyszedł by już taniej a jest lepszy
3
Verma jest nauczony grać po Angielsku twardo, nie czai się i nie odpuszcza zawsze atakuje piłkę. Moim zdaniem powinien być podstawowym kandydatem na nasza SO. Oby tylko kontuzje go mijały.
Vamos Verma.
0
Jak dziś byśmy grali z kimś mocniejszym zremisowalibysmy albo przegrali
0
Verma na 6 z +
0
Okej wygraliśmy, ale z taką grą ligi nie wygramy
0
Kontuzja pachwiny
0
A piłka jest za miękka
1
Komentarz usunięty
0
Neymar nigdzie się z tad nie rusza
0
Dlaczego sądzisz że Neymar ma odejść?? Przecież on wie że po Messim on będzie liderem wielkiej Barcy.
Mnie martwi tylko co będzie z pomocą bo nie mamy tam żadnej przyszłości..
0
Dobra cena??
Dwa lata temu PSG dawało nam 60mln
0
prawda jest taka ze ter stegen broni tylko to co w niego leci.
0
ale gdzie ten program jest tylko na necie czy w jakieś kablówce się znajduje tez?
0
gdzie jest ten program elevensport?
0
Tutaj bym się zgodził.
0
No dalej chłopaki zamknięcie gęby hejterom i trochę!
Pokażcie ze nie przypadkowo jesteśmy mistrzami Hiszpanii i Europy
2
Ja bym Ci się nawet oświadczył na Camp Nou :) Tylko zemną pojedz :)
5
Tak swoją drogą śmieszne pieniądze 30mln. Pamiętam jak 2 lata temu PSG oferowało 60mln.
0
Sam Pedro wypowiadał się i powiedział ze nic my nie dolegało i chciał bardzo zagrać.
0
Superfinał” – madrycki AS także pisze o czwartym tytule Barçy po pasjonującym spotkaniu.
Przecież to piąte trofeum barcy.
0
Czyli jednak Pedro mógł zagrać.. a nie tak jak LE mówił ze skończył trening z dolegliwościami
0
Czyli odejście Pedro przesądzone..
4
Przecież rekord nie należy do BBC tylko jeszcze jak Igła grał w Madrycie
2
To już wszystko jasne.
Dzięki wielkie. byłem w wielkim błędzie.