0

Jeśli CR dostanie za ten rok ZP to to będzie jakaś paranoja.
Na Euro nic nie pokazał drużynie nie pomógł zdobyć pucharu.

W 2012 roku jak wygrała Hiszpania Xavi zrobił dla Hiszpanii wiele i miał świetny sezon w Barcelonie jemu się wtedy należała złota piłka i nie dostał.
Wiec za co miał by dostać ja w tym roku CR za LM i drugie miejscu w liczbie strzelonych bramek.
Jak Crysiek dostanie ZP to to jest BANDA ŚWIŃSTWA nic więcej.

0

Roberto jest przygotowywany do gry na prawej stronie obrony.

1

Matko İlkay Gündoğan przeszedł do Man City za 30mln. Gdzie była Barca taka okazje przepuścić..

0

Oby tylko z nim nie postąpili jak z Bartrą ;)

0

30 to trochę dużo..

0

O myślicie na jego temat?

0

Coś ostatnio ucichnął temat Umtitiego.

0

Ja bym brał Pazdana zamiast jego.

2

Urugwaj na Euro :D Tego jeszcze nie widziałem :P

1

Koles, który będzie strzelał gole bez kopnięcia piłki :)

0

Neymar był jest i zawsze będzie imprezowym facetem.

0

Widzę co robi i wrzuca na spana ;)
Codziennie imprezki i alkohole.

0

Ja bym go za te 190 mln puścił. Niech idzie, rozwydrzony dzieciak, tylko kasa laski imprezki nic więcej.
Za tą kasę to możemy wzmocnić skład ze hoho.

0

To mi pachnie kolejnym piłkarzem pokroju Keirrison.
Przyszedł za 13 mln ani meczu nie zagrał i potem ciągle wypożyczanie a teraz słuch o nim zaginał.

0

Czyżby kolejny Keirrison się zapowiadał ??

0

Ja bym ściągnął z powrotem Alexisa :D

0

Koleś przekonał do siebie zarząd ponieważ gra regularnie i potrafi się wkomponować.
Może jak by i Munir grał tak regularnie jak on to zarząd by się za innymi młodziakami nie oglądał.

0

Nie potrzebny jak noname, trzeba ściągnąć konkretnych zawodników a nie jakieś ogórków.

1

Fajnie by było zobaczyć Di Marie u nas :)

9

Niektórym się wydaje, że prowadzenie klubu jest na wzór FM lub Fify masz konto które się nie kończy i kupujesz kogo chcesz.. Klub gracz kupuje...

0

Przecież miały być koszulki z kołnierzykiem

0

Liga już jest nasza nie ma inne opcji ! :D

6

Bardzo podoba mi się Twój komentarz. Moja reakcja po przeczytaniu tego ze Bartra jest poza kadra była taka : no japier***e ale ten Lucho mnie wkurwia.

0

Gdybyśmy nie sprowadzali tego Turka teraz byśmy mieli w budżecie ponad 100 baniek na transfery.

0

Ja też go miałem za takiego. Uwazałem po jego transferze ze po prostu nie da się dmuchać w kasze i będzie wypluwał płuca w środku pomocy będzie nie do przejścia ze zagra piłkę idealnie gdzie trzeba. Byłem nim strasznie podjarany.. Niestety moje oczekiwania się nie spełniły i widać, że to tylko 40mln wyrzucone w błoto.

0

Ja mówię ze Atleti pokona Real w finale :)

0

Chciałbym go widzieć do końca sezonu w 1szej jedenastce.

0

Jasne, że tak a co tam.
Mieliśmy odmładzać drużynę ale jeden po 30stce nie zaszkodzi ;)
Dawać go ale już..

2

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie [*]
Na zawsze w naszej pamięci..

0

Czemu stadion będzie się nazywał Nou Camp Nou ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?