PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli CR dostanie za ten rok ZP to to będzie jakaś paranoja.
Na Euro nic nie pokazał drużynie nie pomógł zdobyć pucharu.
W 2012 roku jak wygrała Hiszpania Xavi zrobił dla Hiszpanii wiele i miał świetny sezon w Barcelonie jemu się wtedy należała złota piłka i nie dostał.
Wiec za co miał by dostać ja w tym roku CR za LM i drugie miejscu w liczbie strzelonych bramek.
Jak Crysiek dostanie ZP to to jest BANDA ŚWIŃSTWA nic więcej.
0
Roberto jest przygotowywany do gry na prawej stronie obrony.
1
Matko İlkay Gündoğan przeszedł do Man City za 30mln. Gdzie była Barca taka okazje przepuścić..
0
Oby tylko z nim nie postąpili jak z Bartrą ;)
0
30 to trochę dużo..
0
O myślicie na jego temat?
0
Coś ostatnio ucichnął temat Umtitiego.
0
Ja bym brał Pazdana zamiast jego.
2
Urugwaj na Euro :D Tego jeszcze nie widziałem :P
1
Koles, który będzie strzelał gole bez kopnięcia piłki :)
0
Neymar był jest i zawsze będzie imprezowym facetem.
0
Widzę co robi i wrzuca na spana ;)
Codziennie imprezki i alkohole.
0
Ja bym go za te 190 mln puścił. Niech idzie, rozwydrzony dzieciak, tylko kasa laski imprezki nic więcej.
Za tą kasę to możemy wzmocnić skład ze hoho.
0
To mi pachnie kolejnym piłkarzem pokroju Keirrison.
Przyszedł za 13 mln ani meczu nie zagrał i potem ciągle wypożyczanie a teraz słuch o nim zaginał.
0
Czyżby kolejny Keirrison się zapowiadał ??
0
Ja bym ściągnął z powrotem Alexisa :D
0
Koleś przekonał do siebie zarząd ponieważ gra regularnie i potrafi się wkomponować.
Może jak by i Munir grał tak regularnie jak on to zarząd by się za innymi młodziakami nie oglądał.
0
Nie potrzebny jak noname, trzeba ściągnąć konkretnych zawodników a nie jakieś ogórków.
1
Fajnie by było zobaczyć Di Marie u nas :)
9
Niektórym się wydaje, że prowadzenie klubu jest na wzór FM lub Fify masz konto które się nie kończy i kupujesz kogo chcesz.. Klub gracz kupuje...
0
Przecież miały być koszulki z kołnierzykiem
0
Liga już jest nasza nie ma inne opcji ! :D
6
Bardzo podoba mi się Twój komentarz. Moja reakcja po przeczytaniu tego ze Bartra jest poza kadra była taka : no japier***e ale ten Lucho mnie wkurwia.
0
Gdybyśmy nie sprowadzali tego Turka teraz byśmy mieli w budżecie ponad 100 baniek na transfery.
0
Ja też go miałem za takiego. Uwazałem po jego transferze ze po prostu nie da się dmuchać w kasze i będzie wypluwał płuca w środku pomocy będzie nie do przejścia ze zagra piłkę idealnie gdzie trzeba. Byłem nim strasznie podjarany.. Niestety moje oczekiwania się nie spełniły i widać, że to tylko 40mln wyrzucone w błoto.
0
Ja mówię ze Atleti pokona Real w finale :)
0
Chciałbym go widzieć do końca sezonu w 1szej jedenastce.
0
Jasne, że tak a co tam.
Mieliśmy odmładzać drużynę ale jeden po 30stce nie zaszkodzi ;)
Dawać go ale już..
2
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie [*]
Na zawsze w naszej pamięci..
0
Czemu stadion będzie się nazywał Nou Camp Nou ?