- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
0
Jeśli CR dostanie za ten rok ZP to to będzie jakaś paranoja.
Na Euro nic nie pokazał drużynie nie pomógł zdobyć pucharu.
W 2012 roku jak wygrała Hiszpania Xavi zrobił dla Hiszpanii wiele i miał świetny sezon w Barcelonie jemu się wtedy należała złota piłka i nie dostał.
Wiec za co miał by dostać ja w tym roku CR za LM i drugie miejscu w liczbie strzelonych bramek.
Jak Crysiek dostanie ZP to to jest BANDA ŚWIŃSTWA nic więcej.
1
@PuszkinFan To niestety ale musisz to już powoli przetrawić, bo Cristiano dostanie złotą piłkę.
9
@PuszkinFan Nie pomógł zdobyć pucharu? Zastanów się co piszesz 3 bramki i 3 asysty, w półfinale gol i asysta.
2 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej (gole i asysty).
5
@Futbolove123 Ja już takim prowokatorom nie odpisuje nawet,za co miałby dostać masakra? widzę że wakacje produkują na tej stronie takich ekspertów.Zdobywca Ligi mistrzów,najlepszy strzelec Ligi Mistrzów,drugi strzelec ligi hiszpańskiej,zdobywca Mistrzostwa Europy...no tak nie ma za co dostawać tej piłki masakra.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Klimach fan I co z tego, że zdobył króla strzelców LM? Faza grupowa się liczy do poprzedniego okresu ;) Liczą się jedynie bramki od stycznia a tych więcej ma chociażby Messi i Suarez. Gdzie Ronaldo był przeciwko Manchesterowi? Gdzie był przeciwko Polsce?
0
@Futbolove123 Dodajmy, że strzelał tylko w dwóch meczach(z rezerwami Węgier i osłabioną Walią).
0
@Klimach fan Ciagle to powtarzasz...a ja nadal pytam czy byl najlepszym pilkarzem swoich druzyn w tym roku?
0
@Bagsik84 No właśnie, to byłby dopiero kabaret. W reprezentacji lepsi od niego byli Pepe i Patricio, w klubie Keylor a tu niby on miałby wygrać... Wypadałoby być najlepszym w swoich zespołach żeby coś wygrać. Chociaż jak pokazuje przykład Pogby to nie trzeba :v
0
@Razorek No wlasnie...tak samo kibice na poczatku roku CR sprzedawali, teraz jest najlepszy.
0
@Razorek Przypomnijcie sobie co było w 2012 roku kiedy to Xavi miał świetny sezon w Barcy, Hiszpania wygrała euro a złota piłkę zdobył Messi nie wiadomo za co. To samo teraz jest z Ronaldo. Nie miał dobrego sezonu a drużyny nie wygrały pucharów dzięki niemu.