PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I na tej pozycji zostanie, mimo iż ściągniemy PO to przecież nowy nabytek musi mieć zmiennika.
0
Danis ma zadatki na Xaviego ale Lucho inaczej zaczyna go szkolić, bardziej pod Iniestę. A na pozycje Xaviego nadawałby się Cou ewentualnie Veratti który jest nie do wyciągnięcia z PSG.
0
Ma potencjał ale nie potrafi go pokazać, a w niego ciągle wierzę i trzymam kciuki ale obawiam się ze po prostu nie poradzi sobie u nas.
Kolesiowi brakuje zrywu oraz dryblingu a to w środku pola u nas jest niezbędne.
1
Denis gra podobnie jak Xavi nisko na nogach potrafi trzymać piłkę przy nodze, nadać tempo grze lub ją spowolnić oraz potrafię genialnie dogrywać jak robił to Xavi.
1
Za Xaviego już myślę mamy pod gra obecnie z numerkiem Generała
2
czy twoim zdaniem my mamy kogoś kto może zastąpić Iniestę? Don Andreas nie będzie już młody ma swoje lata i trzeba szukać jego następcy, z obecnych pomocników jakich posiadamy żaden nie nadaje się na jego następcę.
Jedynie Suarez ale on bardziej jak Xavi nie jak Iniesta.
0
Panowie jak myślicie Coutinho dołączy do nas?
Jeśli takie szczęście nas trafi to na jakiej pozycji będzie grał?
Ktoś z środka pola będzie musiał koniecznie nas opuścić na kogo stawiacie?
Wydaje mi się, że trafi na Andre Gomesa, mam do chłopaka sentyment ale kurczę nie sprawdza się u nas. taki drugi Illarra który grał w realu.
0
Serial : Czas Honoru jest dobry
0
Courtois jak on przejdzie do Realu to będzie ciężko im wbić jakąkolwiek bramkę w GD. Pamiętam czasy jak grał w Ateltico to zawsze był problemy aby strzelić mu gola.
1
A widziałeś Karbala ;)
0
Draxler w PSG :/ A miałem nadzieje ze któregoś dnia trafi do Nas.
0
Vidal to chyba by musiał mieć jaja ze złota żeby go lucho wystawiał
2
Vidal to by chyba musiał zacząć srać ogniem żeby Lucho go nie skreślał
0
ZERO ZERO ZERO SPRAWIEDLIWOŚĆI ! I to ma być Futbol ? Pasja? Sranie w Banie to jest Perezowizna i jego kasiura, to już nie futbol
1
Cancelo przecież to nie jest typowy PO :/
1
Oczywiscie że lepszy, ale w nurkowaniu nie grze :D
1
Si si si si!!!!!
0
Tez mam ten problem
0
Dzięki za raport :)
0
Panowie jak zagrał Paco? Nie miałem okazji oglądać meczu.
1
Widząc ten skład widzę to samo co było w SS
2
Ja myślę że W Barcy CR byłby całkowicie innym człowiekiem, inaczej by go wychowali :)
0
I co z tego ze dobry występ. Lucho i tak go ma w d***e. Ej te jego filozofie..
0
Kibice Barcy w tym Momencie:
Puk Puk.
Kto tam? MUNIR???
Niee Paco
:(
0
I to chodzi trzeba próbować z dystansu
0
I po co podanie mógł strzelać..
0
Lucho myśli a może jakaś zmiana... Hmm nie po co ufam tym co grają
2
Brawo oby tak dalej
12
Niezła padaka ten mecz.. ciekaw jestem co widział lepszego Lucho w Paco od Munira
3
Bo my tylko klepiemy zasrana tikitake która wszyscy na świecie już wiedzą jak kryć i jak se radzić.. Myśmy ani jednego strzału nie oddali celnego na bramę..