0

I na tej pozycji zostanie, mimo iż ściągniemy PO to przecież nowy nabytek musi mieć zmiennika.

0

Danis ma zadatki na Xaviego ale Lucho inaczej zaczyna go szkolić, bardziej pod Iniestę. A na pozycje Xaviego nadawałby się Cou ewentualnie Veratti który jest nie do wyciągnięcia z PSG.

0

Ma potencjał ale nie potrafi go pokazać, a w niego ciągle wierzę i trzymam kciuki ale obawiam się ze po prostu nie poradzi sobie u nas.
Kolesiowi brakuje zrywu oraz dryblingu a to w środku pola u nas jest niezbędne.

1

Denis gra podobnie jak Xavi nisko na nogach potrafi trzymać piłkę przy nodze, nadać tempo grze lub ją spowolnić oraz potrafię genialnie dogrywać jak robił to Xavi.

1

Za Xaviego już myślę mamy pod gra obecnie z numerkiem Generała

2

czy twoim zdaniem my mamy kogoś kto może zastąpić Iniestę? Don Andreas nie będzie już młody ma swoje lata i trzeba szukać jego następcy, z obecnych pomocników jakich posiadamy żaden nie nadaje się na jego następcę.
Jedynie Suarez ale on bardziej jak Xavi nie jak Iniesta.

0

Panowie jak myślicie Coutinho dołączy do nas?
Jeśli takie szczęście nas trafi to na jakiej pozycji będzie grał?
Ktoś z środka pola będzie musiał koniecznie nas opuścić na kogo stawiacie?
Wydaje mi się, że trafi na Andre Gomesa, mam do chłopaka sentyment ale kurczę nie sprawdza się u nas. taki drugi Illarra który grał w realu.

0

Serial : Czas Honoru jest dobry

0

Courtois jak on przejdzie do Realu to będzie ciężko im wbić jakąkolwiek bramkę w GD. Pamiętam czasy jak grał w Ateltico to zawsze był problemy aby strzelić mu gola.

1

A widziałeś Karbala ;)

0

Draxler w PSG :/ A miałem nadzieje ze któregoś dnia trafi do Nas.

0

Vidal to chyba by musiał mieć jaja ze złota żeby go lucho wystawiał

2

Vidal to by chyba musiał zacząć srać ogniem żeby Lucho go nie skreślał

0

ZERO ZERO ZERO SPRAWIEDLIWOŚĆI ! I to ma być Futbol ? Pasja? Sranie w Banie to jest Perezowizna i jego kasiura, to już nie futbol

1

Cancelo przecież to nie jest typowy PO :/

1

Oczywiscie że lepszy, ale w nurkowaniu nie grze :D

1

Si si si si!!!!!

0

Tez mam ten problem

0

Dzięki za raport :)

0

Panowie jak zagrał Paco? Nie miałem okazji oglądać meczu.

1

Widząc ten skład widzę to samo co było w SS

2

Ja myślę że W Barcy CR byłby całkowicie innym człowiekiem, inaczej by go wychowali :)

0

I co z tego ze dobry występ. Lucho i tak go ma w d***e. Ej te jego filozofie..

0

Kibice Barcy w tym Momencie:

Puk Puk.
Kto tam? MUNIR???

Niee Paco

:(

0

I to chodzi trzeba próbować z dystansu

0

I po co podanie mógł strzelać..

0

Lucho myśli a może jakaś zmiana... Hmm nie po co ufam tym co grają

2

Brawo oby tak dalej

12

Niezła padaka ten mecz.. ciekaw jestem co widział lepszego Lucho w Paco od Munira

3

Bo my tylko klepiemy zasrana tikitake która wszyscy na świecie już wiedzą jak kryć i jak se radzić.. Myśmy ani jednego strzału nie oddali celnego na bramę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?