PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byliśmy lepsi
0
Lazalete sorki nie wiem jak się pisze
0
Iniesta lekarstwem na naszą grę??? Oj klocilbym się ^^
1
I bardzo dobrze, życzę naszym aby przegrali i Lucho poleciał z hukiem. I oby zarząd się opamietal i zatrudnił wkońcu trenera z jajami
1
Mecz taka padaka że mi się spać chce. Kiedyś jak Barca grała to adrenalina podskakiwala z każdą akcją. Już real wczoraj się lepiej oglądało
1
On to zawsze miał łeb do "dobrych" zawódnikow ^^
0
Może któryś z synów Messiego :)
2
On dziś strzelał petardami bo myślał, że nowy rok jest :D
0
Znając naszych fachurów to odejdzie na wypożyczenie i dostaniemy potem za niego 3 melonki :D
0
A szkoda bo już ma swoje lata a za by się chociaż wydana kasa zwróciła.
1
A później 31 i nowy rok ;)
0
Panowie Bartek chce zrezygnować z funkcji prezydenta?
https://x.com/Kowal__30/status/814027418864324608
0
Nie chciałbyś tak jednorazowo dostać po mordzie za 100 kawałków i mieć spokój do końca życia? :) walka mogą by trwać i 10sec :D
1
Och czytanie ze zrozumieniem.
1000 transferów zrobiono w Brazylii
0
Mój kumpel gra na bet-at-home i wzbogacił się już o 70 tyś złotych. Jestem świadkiem bo sam to widziałem na własne oczy.
0
Ale słyszałem, że niektóre stronki są nielegalne.
0
Panowie, Pytanko mam :)
Na jakiej stronie mogę bez obaw obstawić sobie mecze? :)
0
Żołtki powariowali z tą kasą.. Niszczą football.
W lidze Chińskiej Cerer by zdobywał ala podobno złotą piłkę co sezon wiec może się na to skusić :D
1
Najlepszego Brachu
0
Sprzedać Arde do Chin za 50mln i można myśleć o sprowadzeniu Cou
0
Może weźmy do zestawu jeszcze Adriano :)
2
Samsungi zawsze po czasie się zwieszają.
0
Affelay, Chygra, Keirisson, Douglas
1
Ale nawet w gazetce nie ma na obrazku tej książki, też o nią pytałem każdy jedno wielkie zdziwienie :D :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
PSG wykłada na stół za niego 40 mln
Źródło:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/na-julianie-draxlerze-nie-koniec-philippe-coutinho-na-celowniku-psg/7smtg1
0
W takim razie możemy pożegnać się z tym świetnym grajkiem.
0
Zabezpieczyć sobie jakoś prawo do niego, żeby odrzucał oferty innych klubów.
Niech Barca go zapewni ze go sprowadzą Ney z nim porozmawia i poczeka na transfer do Nas
2
Po Cou zaczyna zgłaszać się PSG w zimowym okienku.
Radze naszemu sztabowi pospieszyć się z decyzją jego transferu.
Później będzie już nie do wyciągnięcia.
0
Nawiązując do tego ze Messi jest geniuszem samym w sobie.
Wczoraj zacząłem czytać o nim książkę, tak mnie wciągnęła ze dwa rozdziały przeczytałem w godzinę. To jest nieprawdopodobne, że go mamy, a było blisko schyłku, że mógł odejść.