0

Byliśmy lepsi

0

Lazalete sorki nie wiem jak się pisze

0

Iniesta lekarstwem na naszą grę??? Oj klocilbym się ^^

1

I bardzo dobrze, życzę naszym aby przegrali i Lucho poleciał z hukiem. I oby zarząd się opamietal i zatrudnił wkońcu trenera z jajami

1

Mecz taka padaka że mi się spać chce. Kiedyś jak Barca grała to adrenalina podskakiwala z każdą akcją. Już real wczoraj się lepiej oglądało

1

On to zawsze miał łeb do "dobrych" zawódnikow ^^

0

Może któryś z synów Messiego :)

2

On dziś strzelał petardami bo myślał, że nowy rok jest :D

0

Znając naszych fachurów to odejdzie na wypożyczenie i dostaniemy potem za niego 3 melonki :D

0

A szkoda bo już ma swoje lata a za by się chociaż wydana kasa zwróciła.

1

A później 31 i nowy rok ;)

0

Panowie Bartek chce zrezygnować z funkcji prezydenta?

https://x.com/Kowal__30/status/814027418864324608

0

Nie chciałbyś tak jednorazowo dostać po mordzie za 100 kawałków i mieć spokój do końca życia? :) walka mogą by trwać i 10sec :D

1

Och czytanie ze zrozumieniem.

1000 transferów zrobiono w Brazylii

0

Mój kumpel gra na bet-at-home i wzbogacił się już o 70 tyś złotych. Jestem świadkiem bo sam to widziałem na własne oczy.

0

Ale słyszałem, że niektóre stronki są nielegalne.

0

Panowie, Pytanko mam :)

Na jakiej stronie mogę bez obaw obstawić sobie mecze? :)

0

Żołtki powariowali z tą kasą.. Niszczą football.

W lidze Chińskiej Cerer by zdobywał ala podobno złotą piłkę co sezon wiec może się na to skusić :D

1

Najlepszego Brachu

0

Sprzedać Arde do Chin za 50mln i można myśleć o sprowadzeniu Cou

0

Może weźmy do zestawu jeszcze Adriano :)

2

Samsungi zawsze po czasie się zwieszają.

0

Affelay, Chygra, Keirisson, Douglas

1

Ale nawet w gazetce nie ma na obrazku tej książki, też o nią pytałem każdy jedno wielkie zdziwienie :D :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W takim razie możemy pożegnać się z tym świetnym grajkiem.

0

Zabezpieczyć sobie jakoś prawo do niego, żeby odrzucał oferty innych klubów.
Niech Barca go zapewni ze go sprowadzą Ney z nim porozmawia i poczeka na transfer do Nas

2

Po Cou zaczyna zgłaszać się PSG w zimowym okienku.
Radze naszemu sztabowi pospieszyć się z decyzją jego transferu.
Później będzie już nie do wyciągnięcia.

0

Nawiązując do tego ze Messi jest geniuszem samym w sobie.
Wczoraj zacząłem czytać o nim książkę, tak mnie wciągnęła ze dwa rozdziały przeczytałem w godzinę. To jest nieprawdopodobne, że go mamy, a było blisko schyłku, że mógł odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?