0

Przecież mieliśmy zaklepanego Joao Cancelo..

0

Teraz jedynie co by go skusili to to jak by Barca pokonała PSG w lM i awansowała dalej :)

3

Przypomina mi to traktowanie zawodów jakby realu. Przychodzą z dobrą formą a stają się śmieciami

0

To była reakcja dokładnie po strzeleniu bramki na 1:1

0

0

Pytanie po co go sprowadzał za tyle melonów ^^

0

Tak może sobie pluć w twarz, ale on nie ma jaj żeby przyznać się do błędu jaki popełnia. Ale skoro wiedział, że nie ma miejsca dla Vidala w składzie mógł poprosić o jakiegoś PO z prawdziwego zdarzenia.

Ja bym dał szasnę Roberto w pomocy

0

Właśnie chodzi o to, że nie ma nikogo..
Transfery kompletnie zawalone.. Skoro Luczo nie chciał stawiać na Vidala mógł ściągnąć kogoś na PO.

0

Dlaczego wczoraj nie zagrał Denis tylko te drewna ?
Dlaczego dopiero wprowadził TYLKO dwie zmiany w 80 min..
Co robi Roberto na PO..
Lucho pogubiłeś się.

Idealnie odzwierciedlił to obrazek po zdobytej bramce przeciwnika i mina Uzune do Luczo..

0

Remontada z PSG będzie z niezłym przytupem :D

0

Dlaczego nie Denis..

2

Ja liczę na Denisa, Paco i Alena w pierwszym składzie

0

Mi się dziś śniło że zagraliśmy piłkarzami z Barcy B

0

Oj skład poezja, chciałbym taki, szkoda że przy obecnym sztabie u góry nie realny

0

Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony wczoraj transmitowane było to na Canal +

1

Barca stosuje Teraz mniej więcej taktykę jak kiedyś kadra narodowa Polski. Klepanie w środy i podanie do tyłu a obrona dłuuuuga piłka do przodu i niech się dzieje do się chce. Kiedyś Xavi I Iniesta kierowali cale ataki Barcy. Wczoraj oglądałem program o historii Barcy i jak pokazali jak Barca pięknie grała z Xavim i Iniesta w środku za czasów Pepa. Aż mi się smutno robiło ze doczekałem się takich czasow że środek pola Barcy nie istnieje.. Może jak zmieni się trener to gra i piłkarze też

1

Barca stosuje Teraz mniej więcej taktykę jak kiedyś kadra narodowa Polski. Klepanie w środy i podanie do tyłu a obrona dłuuuuga piłka do przodu i niech się dzieje do się chce. Kiedyś Xavi I Iniesta kierowali cale ataki Barcy. Wczoraj oglądałem program o historii Barcy i jak pokazali jak Barca pięknie grała z Xavim i Iniesta w środku za czasów Pepa. Aż mi się smutno robiło ze doczekałem się takich czasow że środek pola Barcy nie istnieje

0

Na euro 2016 po Griezmannie najbardziej błyszczał.

0

A może by tak do środka pola Moussa Sissoko

0

To może tak do Środka Pola Moussa Sissoko

0

Nasza tez. Wiele mu zawdzięczamy

0

Ja ich tam lubię :)

2

To był błąd w sztuce :D

0

Thiery Henry kolego by się przydał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chodź jedną bramkę jak byśmy ustrzelili w meczu z PSG to by były jeszcze minimalne szanse na awans,.

0

A widzisz, a gazeta podała ze pobiją kwotę transferu Pogby.

0

Euro ;) (15 znaków)

0

"Sunday Experess"
Informuje ze Man City podbija ofertę za Allego do 105 mln. przebije to wysokość kwoty transferu Pogby ^^

0

Ernesto Valverde i Jorge Sampaoli !

Oby to była tylko prawda, to moje marzenie aby zobaczyć, któregoś z nich na ławce trenerskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?