PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta może i jedna z lepszych ekip ale tak nie poziom PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
50
Zmienianie zdanie o remontadzie na podstawie gradu bramek z ogórkami??
PSG tak się zamuruje że nie przyjdziemy ich
0
A co nie jest tak.. Unzune nic nie zmieni po Luczo, będzie to samo brak pomysłu na grę..
0
Bo ty jesteś wszechwiedzący i pamiętasz komentarze od każdego użytkownika.
Gratuluje.
Powinieneś się zapisać do jakieś sekty lub zastąpić samego Andrzeja Dude :)
0
Właśnie o tym mówię. I tak jak pisałem MarioviVeb to jak r*****e byłej laski- zostawianie asystenta na szkoleniowca..
Był Pep zostawili SP. Titio po powiedzieli, że będzie ciągłość, może i LaLige wygraliśmy ale nie było tego czegoś w tej grze nasze.
Potrzeba nowej krwi, dobrego trenera który wniesie świeżość i jakość w naszej grze.
0
Ja na temat Luczo nie odzywałem się, miałem do co do niego intencje.
Więc nie wiem skąd wziąłeś te przepowiednie chłopie ;)
3
Odpowiem Ci więcej!
Zostawienie Uzune za Luczo można porówna do ru****a byłej laski.
Wszystko o niej wiesz i niczym nowym Cię nie zaskoczy..
0
To się przekonasz co będzie.
Zatrudnią Uzune i będzie rok posuchy.
5
Albo będzie tak , że Leo będzie chciał rządzić szatnią i jeszcze specjalnie popchnie zarząd aby zadudnił Uzune, bo przy takim miękkim bolku będzie mógł robić co chce jak za mistera Martinio
0
I będzie rok posuchy, później zarząd się obudzi i może, może kogoś zatrudni konkretnego.
Ale na cuda bym przy obecnym zarządzie nie liczył niestety.
To jest smutne, że tak WIELKI KLUB JAK BARCA nie posiada trenera z Nazwiskiem :/
2
Wczoraj to pisałem, że trenerem zostanie Uzune.. Zarząd nie ma jaj żeby zatrudnić jakiegoś konkretnego trenera.. I będzie tak jak było po odejściu Pepa..
I tak będzie zobaczycie, i wspomnicie moje słowa w lipcu.
0
Tego się obawiam, ale oby tak nie było. .
0
a Sampoli chce trenować Messiego i Barce jak już wspominał w wywiadach.
Moim zdaniem wielkie znaczenie będzie miało słowo Messiego w wyborze trenera.
Lub tez się obawiam, że Messi będzie chciał rządzić w szatni i będzie wiedział, że przy Uzune będzie sobie na to mógł pozwolić, i będzie naciskał aby zarząd wybrał właśnie jego.
0
Ja wiem ze Sampoli jest idealnym trenerem dla nas, ale czy w oczach Bartka i reszty również. Czy będą woleć zrobić jak po odejściu Pepa- a no to zostawimy Tito (S.P) będzie to samo.. A tak nie można trzeba trenera z jajem, którego nasi będą się bać i który potrafi pierd****ć ręką w stół.
Ale nasz zarząd jest ślepy i zrobi po swojemu- Zostawi Uzune.
0
I wydaje mi się ze tak będzie tego się obawiam bardzo..
Jeszcze jak Luczo powie, że widzi w swojego następcę no to pozamiatane.
0
Ja obstawiam ze, Bartek nie będzie miał jaj i zostawi na ławce trenerskiej Uzune i nikogo nie zatrudni.
0
Ja tez jestem za Sampaolim ale Barca nie bierze go chyba pod uwagę a szkoda :(
0
A niby dlaczego? ^^
0
Łysy z Sevilli czeka na Barce
0
Ten Denis to ma podania
0
Jak tylko widziałem jak Suarez sie składa to tego strzału wiedziałem że będzie pewna bramka
0
Odbiegnę od tematu,
Jesteś z Bytomia? Z której części.
ja z Miechowic
0
O tym dziś również pisałem, ale zostałem za to znegowany.
1
Myślisz, że Arda i Paco nie pociągną?
Jak oni się mają rozwinąć i złapać dobrą formę skoro są przyspawani do ławy...
Po ch** nam był taki Paco za tyle milionów a teraz grzeje ławę, to już mógł Munir zostać..
0
A kim ty chcesz zagrać w pomocy? Busim który jest cieniem samego siebie? ^^
0
Ja bym chciał widzieć skład następująco:
Ter Stegen
Pique, Umtiti, Alba
Rafinha ( wahadło)
Rakitic
Gomes Denis
Arda Paco Neymar
0
Już i tak zapowiedział, ze zostaje w Atleti.
0
Trener z jajem, którego by się nasze gwiazdy bały i czuły by szacunek.
8
Niech dadzą szansę młodzieży !!!