2

Każdy się cieszył Haha. Nie znacie Realu? Przecież w końcówkach zazwyczaj im coś wpada. I real ma więcej jaj niż nasi bo biali walczą do końca

0

Mówiłem żeby się nie cieszyć

2

Nie świętujemy jeszcze mają 20 min

0

Szkoda mi Denisa, chłop się na ławie marnuje to samo z Paco.. Po co oni w nam za takie grube melony jak nic nie grają

0

Polalbym Ci a akurat mam co :D

0

Isco wlasnie nie ma w kontrakcie klauzuli antyBarca

0

Cholo to najlepszy kandydat na trenera barcy :)
I tyle w temacie

1

Koeman chociaż stawia na młodzież nie to co Luczo..

0

W środę Nietoprzerze przegrali z Królewskim a dziś przegrali z takim Alaves, tego najbardziej nie ogarniam

0

Walker były idealny
Albo Aurier tez niezły grajek

0

Wydaje mi się że Alba lepszy ;)

2

WRÓC LEGENDO :(

0

teraz jak by dostali takiego kopa i 3:0 z Calderon i później Remontada z PSG.
Kurcze w piłce może wszystko się stać :D

0

Hejka,

Kogo polecacie w Fifa Mobile na LO?

0

Kojarzy ktoś jakiego pokroju jest ten zawodnik?
Jakoś nie pamiętam go w wyśmienitych akcjach?

I co z Cancelo?

0

Rakiticia to chyba małżeństwo zniszczyło.. Bo przed ślubem grał pierwsze skrzypce :D

1

Powinni się pokusić o Piszczka

0

Nie kupiliśmy ISCO ponieważ mieliśmy Thiago, który przez Tito odszedł za marne grosze.

0

Przecież mieliśmy zaklepanego Joao Cancelo..

0

Teraz jedynie co by go skusili to to jak by Barca pokonała PSG w lM i awansowała dalej :)

3

Przypomina mi to traktowanie zawodów jakby realu. Przychodzą z dobrą formą a stają się śmieciami

0

To była reakcja dokładnie po strzeleniu bramki na 1:1

0

0

Pytanie po co go sprowadzał za tyle melonów ^^

0

Tak może sobie pluć w twarz, ale on nie ma jaj żeby przyznać się do błędu jaki popełnia. Ale skoro wiedział, że nie ma miejsca dla Vidala w składzie mógł poprosić o jakiegoś PO z prawdziwego zdarzenia.

Ja bym dał szasnę Roberto w pomocy

0

Właśnie chodzi o to, że nie ma nikogo..
Transfery kompletnie zawalone.. Skoro Luczo nie chciał stawiać na Vidala mógł ściągnąć kogoś na PO.

0

Dlaczego wczoraj nie zagrał Denis tylko te drewna ?
Dlaczego dopiero wprowadził TYLKO dwie zmiany w 80 min..
Co robi Roberto na PO..
Lucho pogubiłeś się.

Idealnie odzwierciedlił to obrazek po zdobytej bramce przeciwnika i mina Uzune do Luczo..

0

Remontada z PSG będzie z niezłym przytupem :D

0

Dlaczego nie Denis..

2

Ja liczę na Denisa, Paco i Alena w pierwszym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?