3

Arde mogli puścić Chinczykom za te 40 baniek. Stary już jest blokuje miejsce w składzie młodym

0

Gomes zrobił robotę

0

Chciał żeby było efektownie..

0

Stegen chciał się chyba zabawić piłką ale mu nie wyszło

1

Poprostu mówię że mógł nie podawać bo pewnie by bramę wpakował

1

Suarez mogl pakować piłę do bramki a nie podawać jeszcze na upartego do Messiego

0

Wtf gościu????????

1

Dlaczego z takimi ogórkami nie zagra Paco..

1

Oj Messi to by rozbił bank w takiej zabawie :D

0

Ale chciałby poprowadzić Barce :) będziemy czekać na niego.
Ogólnie w Katarze jakaś drużynę rezerw już tam prowadzi

0

Clues a może na ławkę trenerską Xavi? :)

0

Ja gram (15 znaków)

0

Ja też poprosił i tą koszulkę również

0

Jak nie teraz to za dwa lata sobie go zaklepie. Ale by było jak by PSG Luczo nas odbił z LM

0

Cudownie, idealny wieczór
Dziękuję wam moi ulubieńcy

0

Ile musimy strzelić żeby był awans?

0

Szkoda było blisko :(

0

Messi czy Iniesta na klasowej 10?

0

Otóż o tym właśnie mówię.
Jedna dobra Kontra i po nas.
A PSG się zamuruje na własnej połowie i będzie piekielnie ciężko.

Ale ja z całego serca wierze, że się uda.

0

Celta może i jedna z lepszych ekip ale tak nie poziom PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

50

Zmienianie zdanie o remontadzie na podstawie gradu bramek z ogórkami??
PSG tak się zamuruje że nie przyjdziemy ich

0

A co nie jest tak.. Unzune nic nie zmieni po Luczo, będzie to samo brak pomysłu na grę..

0

Bo ty jesteś wszechwiedzący i pamiętasz komentarze od każdego użytkownika.
Gratuluje.
Powinieneś się zapisać do jakieś sekty lub zastąpić samego Andrzeja Dude :)

0

Właśnie o tym mówię. I tak jak pisałem MarioviVeb to jak r*****e byłej laski- zostawianie asystenta na szkoleniowca..
Był Pep zostawili SP. Titio po powiedzieli, że będzie ciągłość, może i LaLige wygraliśmy ale nie było tego czegoś w tej grze nasze.

Potrzeba nowej krwi, dobrego trenera który wniesie świeżość i jakość w naszej grze.

0

Ja na temat Luczo nie odzywałem się, miałem do co do niego intencje.
Więc nie wiem skąd wziąłeś te przepowiednie chłopie ;)

3

Odpowiem Ci więcej!
Zostawienie Uzune za Luczo można porówna do ru****a byłej laski.
Wszystko o niej wiesz i niczym nowym Cię nie zaskoczy..

0

To się przekonasz co będzie.
Zatrudnią Uzune i będzie rok posuchy.

5

Albo będzie tak , że Leo będzie chciał rządzić szatnią i jeszcze specjalnie popchnie zarząd aby zadudnił Uzune, bo przy takim miękkim bolku będzie mógł robić co chce jak za mistera Martinio

0

I będzie rok posuchy, później zarząd się obudzi i może, może kogoś zatrudni konkretnego.
Ale na cuda bym przy obecnym zarządzie nie liczył niestety.
To jest smutne, że tak WIELKI KLUB JAK BARCA nie posiada trenera z Nazwiskiem :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?