PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Unzune po to żebyśmy dalej tracili bramki po stałych fragmętach gry? ^^
0
Po Jorgim to mój drugi pewniak do objęcia posady po Enrique
0
Chyba do sprzątania na CN :P
0
na Aube chrapkę ma Perez prawda?
0
A gdzie Auba odchodzi?
3
Poflirtuj z jakaś fajną laską :)
0
Ciekaw jestem jakich grajków dziś Hiszpańskie gazety będą kupować Barcelonie
1
To jutro może być ten pierwszy raz od 22 lat.
0
Wiecie może czy można ściągnąć skądś FM 08?
6
Macie ból dupy bo real wygrał z bayernem a Barca przegrała z Juve..
Po prostu Real grał dobrze i jest dobrze poustawiany.. Ma środek pola i kontrolują grę nie to co my jeden wielki chaos.
3
W mojej opinii mógłby do nas dołączyć Lukaku, chłopak ma kunszt do zdobywania bramek i potrafi to robić nawet wchodzić z ławki na 15 min meczu.
Nie byłby taki drogi a może okazać się strzałem w 10.
0
Po tej ankiecie widać kto tu jest sezonowcem a kto prawdziwym clues
0
Jak To powiedział Mourinho pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaka jest twoja drużyna
0
Clues dosyć spinania ze real wygrał trudno.
Po tym co nasi pokazali z PSG należy im sie aby w nich wierzyć i wspierać
0
I nawet trener z nazwiskiem nic nie pomoże..
0
Real gra jak z nut
4
Real nas rozjedzie. Oni sa chociaż fajnie poukladani i stwarzają zagrożenie ba i potrafią sie bronić
0
Wczoraj Iniesta pokazał Piach.
A ja nie porównuje legendy.
Tylko to ze taki Gomes dostaje więcej szans a ma gorsze statystyki od Paco
0
Ale Paco ma więcej asyst niż Gomes :D
On nie ma chyba ani jednej
0
Najlepsze jest to, że Andre Gomes ma więcej rozegranych minut oraz występów w pierwszym składzie a ma mniej Bramek i asyst od Paco który zagrał bardzo mało minut i zagrał ile 3 mecze w podstawie.
0
Hart drogi Panie
0
Mam nadzieję, że zarząd będzie miał jaja i zatrudni trenera z nazwiskiem i jajami.
I na tyle jaj, że uda im się wyrwać Dybale z Juve.
Wtedy Messi jako rozgrywający jak wczoraj a Dybala na skrzydło.
Niestety wiem, że to nierealne :(
0
Luczo nigdy nie był nie jest i nie będzie dobrym trenetem na miarę klasy światowej taka prawda. A to że pierwszy sezon wygraliśmy prawie wszystko to dzięki geniuszom naszych piłkarzy
2
Gdybym potrzebował ochroniarza chciałbym żeby był nim Chiellini
0
LM nam znika jak Gomes w meczu z Malaga
0
Ten trenerinio przynosi nam pecha haaha
0
3.4.3 gramy od początku
0
Whyyýy nie Alba??????
0
Spokojnie Barca chce pokazać w rewanżu ze jest zdolna odrobić kolejne 4 bramki :)
0
Przecież gramy 4.4.3